rok szkolny w USA - pomocy!

Kultura i historia krajów anglojęzycznych. Praca zagranicą. Edukacja zagranicą.

Re: rok szkolny w USA - pomocy!

Postautor: Visitor » 03 kwie 2007, 14:46

Mam pytanko a zarazem prośbę o pomoc w napisanu i wypełnieniu pełnych formularzy. Otóż… mam zamiar skorzystać z programu firmy Lingwista i udać się na rok do szkoły licealnej (high school - klasa maturalna) w USA. Mam przed sobą 8 pytań, na które musze udzielić wyczerpującej odpowiedzi po angielsku i przy okazji zrobić ogromnie dobre wraż…enie. Oto pytanka:
1. How do you feel your culture and society differ from American culture and society?
2. Describe your relationship with your parents, brothers and sisters (nie mam rodzeństwa)
3. Describe the activities you take part in with your family.
4. What househod chores/responsibilities do you have in your home?
5. Do you like being with younger children? What experience do you have with being with them?
6. What positive contribution can you bring to your host family and/or school?
7. Please describe any dietary requirements you might have for religious or any other reasons.
8. What are your academic and career goals? (If undecided, discuss the possibilities that you are considering.)

Pytanka są dosyć łatwe i zrozumiałe dla mnie w 100%, ale tutaj mam rpośbę do bardziej zaawansowanych 'userów' języka angielskiego. USA jest narodem, który się wychwala i oczekuje tego też… odemnie, więc muszę napisać o sobie w samych superlatywach, odpowiedzieć na pytania według ich oczekiwań.

Prosiłbym was o pomoc w pisaniu tego "dzieła".

Moje GG: 3891595
email: dampiu@tlen.pl

Czekam na wasze wypowiedzi i ewentualny kontakt przez GG;)

pozdrawiam.



PS- czy ktoś się orientuje /jak/do kogo/do kiedy/ mogę wystąpić o wniosek do pisania matury amerykańskiej SAT. Wiem ż…e jest to zależ…ne od stanu i szkoły, czy zezwoli na zdawanie. A co jeż…eli nie pozwoli? Czy jest jakaś inna opcja zdawania maturki SAT?
Visitor
 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości