Poszukujemy dziennikarzy i tlumaczy j.ang do projektu

Kultura i historia krajów anglojęzycznych. Praca zagranicą. Edukacja zagranicą.

Poszukujemy dziennikarzy i tlumaczy j.ang do projektu

Postautor: Robert12345 » 15 kwie 2008, 16:20

Witam , jak wspomnialem w tytule poszukujemy dziennikarzy i tłumaczy (język wystarczy na poziomie mocnym srednio zaawansowanym ) jako osob ktore mialyby dolaczyc do grupy energicznych i zdeterminowanych osiąganiem celów osob przy projekcie portalu informacyjnego (który jest już… mocno zaawansowany) dla spolecznosci polskiej w jednym z duzych miast w Anglii. Wspolpraca będzie się odbywac przez internet z mozliwoscią wyjazdu do Anglii. Osoby zainteresowane prosze o kontakt na mail rszydlowski@interia.pl
Robert12345
 


Re: Poszukujemy dziennikarzy i tlumaczy j.ang do projektu

Postautor: Gość » 18 kwie 2008, 19:15

:kiss: :kiss: :kiss: na to mam chrapkę od dawna-tj praca na rzecz Polonii-tzw.'zboż…ne zajęcie"- tj mój obszar działania :kiss: :kiss: :kiss:
Gość
 

Re: Poszukujemy dziennikarzy i tlumaczy j.ang do projektu

Postautor: xeo » 18 kwie 2008, 19:21

Jak moż…na szukać tłumacza na poziomie mocnym średnio zaawansowanym ? :co_jest:
xeo
Site Admin | Redakcja angielski.edu.pl
 
Posty: 3320
Rejestracja: 22 kwie 2003, 9:26

Re: Poszukujemy dziennikarzy i tlumaczy j.ang do projektu

Postautor: Gość » 19 kwie 2008, 8:27

..nie bądź taki mądrala XEO !!!!liczy się chęć, i wysiłek włoż…ony w pracę, jak robiłam po raz pierwszy tłumaczenie to poszło całe do kosza, dopiero druga wersja była dobra, szkoda tylko, ż…e Mój Sir nie sprawdzał po każ…dym rozdziale, chciał całość, chciałam z tego zrezygnować po pierwszej stronie, ale kazał mi pisać dalej i dalej ...
Gość
 

Re: Poszukujemy dziennikarzy i tlumaczy j.ang do projektu

Postautor: xeo » 19 kwie 2008, 11:04

Sorry, ale ż…eby nazwać siebie tłumaczem trzeba czegoś więcej.
Nie wmówisz mi, ż…e każ…dy kto coś tam tłumaczy lub tłumaczył w ż…yciu jest tłumaczem. Tłumacz to ktoś kto się tym zajmuje profesjonalnie, specjalista w jakiejś dziedzinie, a nie ludzie z łapanki na poziomie średniozaawansowanym.
xeo
Site Admin | Redakcja angielski.edu.pl
 
Posty: 3320
Rejestracja: 22 kwie 2003, 9:26


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości