stydia zagraniczne

Kultura i historia krajów anglojęzycznych. Praca zagranicą. Edukacja zagranicą.

Re: stydia zagraniczne

Postautor: lufcik5 » 15 lis 2003, 17:22

bardzo chcialabym studiowac za granica, ale bez stypendium nie da rady. chodze po internecie ale nie znalazlam jeszcze nic konkretnego. czy mam szanse wyjechac na studia za granica jesli nie jestem wielkim kujonem a ucze sie bardzo dobrze?srednia ocen 4.9 ? czy wiecie gdzie mam szukac gdzie sie zglosic? czy moge od razu wyjechac na studia zagranicze czy musze skonczyc np rok studiow w Polsce? pomocy!
lufcik5
newbie
 
Posty: 8
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00


Re: stydia zagraniczne

Postautor: Visitor » 16 lis 2003, 13:39

osobiście popieram pomysł studiowania za granicą. sama marzę o studiach w Australii i zaczęłam szukać stypendium. studia zalezą bardzo od kraju, gdzie chcesz studiować.
bardzo polecam Newsweek dodatek do niego - studia za granicą 2002/3 i 2003/4 . znajdziesz tam stypendia i szkoły, wymagania, egzaminy i wizy
powodzenia
Basia
Visitor
 

Re: stydia zagraniczne

Postautor: lufcik5 » 17 lis 2003, 22:03

ja tez juz szukam stypendium. mi w sumie jest bez roznicy gdzie bym miala studiowac. wiem ze do anglii, irlandii strasznie trudno sie dostac... zaczelam korespondowac z wlochami co z tego wyjdzie nie wiadomo ;] a ten newsweek byl dawno czy w najnowszym numerze?
lufcik5
newbie
 
Posty: 8
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00

Re: stydia zagraniczne

Postautor: lufcik5 » 19 lis 2003, 20:15

oj biedny jestes.... moja tez krzyczy ale jak siedze juz pare godzin przy komputerze :) no a co do maila to zaraz pisze.
lufcik5
newbie
 
Posty: 8
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00

Re: stydia zagraniczne

Postautor: Grzegorz_21 » 24 lis 2003, 7:27

Jezeli chcesz zaczac studia w ameryce to moge ci pomoc, bo sam przez to przeszlem. Da sie to zrobic bez stupendium ale ci bedzie ciezko. Nie musisz nic konczyc w polsce oprocz matury, w zasadzie to musisz miec TOEFL do ameryki. ALe na poczatek mozesz pojsc na nauke jezyka angielskiego (do dwoch lat) i tez bedzie OK. Chcesz wiecej informacji to napisz E-mail: grzegorz_21@yahoo.com
Grzegorz_21
junior fellow
 
Posty: 141
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00

Re: stydia zagraniczne

Postautor: lufcik5 » 27 lis 2003, 21:16

nie wchodzi mi ta stronka...dobrze podales? ale w ogole dzieki wszytskim!
lufcik5
newbie
 
Posty: 8
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości