PYTANIE Z KULTUROWKI ANG>

Kultura i historia krajów anglojęzycznych. Praca zagranicą. Edukacja zagranicą.

Re: PYTANIE Z KULTUROWKI ANG>

Postautor: Visitor » 19 kwie 2005, 17:17

kto jest osoba, ktora ma podwojne urodziny ??????? i dlaczego kto zgadnie - leaflet ... ona
Visitor
 


Re: PYTANIE Z KULTUROWKI ANG>

Postautor: Visitor » 19 kwie 2005, 19:44

Moż…esz sformułowac swoje pytanie jaśniej? i don't follow :)
Visitor
 

Re: PYTANIE Z KULTUROWKI ANG>

Postautor: Visitor » 19 kwie 2005, 20:14

w Anglii jest jedna osoba, kt. ma podwojne urodziny... ktoz to taki?????
Visitor
 

Re: PYTANIE Z KULTUROWKI ANG>

Postautor: Visitor » 19 kwie 2005, 21:06

Elizabeth II- jednego dnia ma urodziny ale innego je obchodzi- w sumie to jej poddani obchodzą. Tylko nie pamiętam kiedy- sprawdz sobie
Visitor
 

Re: PYTANIE Z KULTUROWKI ANG>

Postautor: Visitor » 20 kwie 2005, 15:59

Nie musze sobiw sprawdzac, gdyz to wiem!!!! nie pamietam tylko dokladnej daty.... jedne w June , a drugie February, jedne urzedowe, a drugie normalne, in June odbywa sie huge Horse Guards parade chyba 23 lub 26 - mam to gdzies zapisane.... chcialam sprawdzic innych .....ona
Visitor
 

Re: PYTANIE Z KULTUROWKI ANG>

Postautor: Visitor » 20 kwie 2005, 16:06

no to jeszcze ja sie popisze ;) The Official Birthday -the second Saturday in June :D
Visitor
 

Re: PYTANIE Z KULTUROWKI ANG>

Postautor: Visitor » 20 kwie 2005, 16:56

alw w koncu sprawdzilam, ze te jedne sa w kwietniu , a nie w lutym, nie zagladalam do tego kilka lat.......
Visitor
 

Re: PYTANIE Z KULTUROWKI ANG>

Postautor: Visitor » 20 kwie 2005, 16:57

alw w koncu sprawdzilam, ze te jedne sa w kwietniu , a nie w lutym, nie zagladalam do tego kilka lat.......
Visitor
 

Re: PYTANIE Z KULTUROWKI ANG>

Postautor: Visitor » 20 kwie 2005, 16:57

alw w koncu sprawdzilam, ze te jedne sa w kwietniu , a nie w lutym, nie zagladalam do tego kilka lat.......
Visitor
 

Re: PYTANIE Z KULTUROWKI ANG>

Postautor: Visitor » 20 kwie 2005, 16:57

alw w koncu sprawdzilam, ze te jedne sa w kwietniu , a nie w lutym, nie zagladalam do tego kilka lat.......
Visitor
 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości