Mam Prośbe Do Osób, Które Zdają, Albo Zdawały Niemiecki, Ew,

Informacje, pytania i wątpliwości dotyczące matury z języka angielskiego

Re: Mam Prośbe Do Osób, Które Zdają, Albo Zdawały Niemiecki, Ew,

Postautor: Visitor » 19 mar 2006, 21:58

Witam!
Mam mały problem: na ten tydzień, moja nauczycielka niemieckiego zapowiedziała sprawdzian z zadań maturalnych, a dokładniej z "pocztówki" i zostawiania "wiadomości". I nawet poświęciła na omówienie tego tematu całą jeną lekcje. Problem w tym, ż…e ja tego języka nie umiem i nie lubie, a wolałbym ten sprawdzian jakoś napisać. Dlatego prośba do was: czy ktoś mógłby mi napisać/zeskanować/zrobić fotke takich typowych zwrotów, których się uż…ywa w takich tekstach?? Tzn. początek, koniec itd. Bo w mojej ksiaż…ce tego niema, w notatkach mam bardzo niewiele, a sam wolałbym takich zdań nie układać ze słownikiem, bo nic dobrego z tego nie wyjdzie. No a wolałbym nie wydawać pieniędzy na ż…adne podręczniki, czy "rozmówki".
Dlatego jak ktoś takie coś posiada to niech podeśle. Będę wdzięczny.
Visitor
 


Re: Mam Prośbe Do Osób, Które Zdają, Albo Zdawały Niemiecki, Ew,

Postautor: Visitor » 19 mar 2006, 22:29

No jak "nie umiesz i nie lubisz", to bierz za swoje decyzje/ zamiłowania odpowiedzialność.
Visitor
 

Re: Mam Prośbe Do Osób, Które Zdają, Albo Zdawały Niemiecki, Ew,

Postautor: Visitor » 19 mar 2006, 22:54

No jak "nie umiesz i nie lubisz", to bierz za swoje decyzje/ zamiłowania odpowiedzialność.


A co to ma do rzeczy?? Czy każ…dy musi być dobry z każ…dego przedmotu?? NIE! Ja nie jestem dobry z niemieckiego, ale mimo to CHCE się czegoś nauczyć i napisac ten sprawdzian.
Visitor
 

Re: Mam Prośbe Do Osób, Które Zdają, Albo Zdawały Niemiecki, Ew,

Postautor: Visitor » 20 mar 2006, 11:46

Jak chcesz się nauczyć, to było o tym myślec dwa lata temu... I rok, i pół roku temu. A znaleźć to, czego szukasz to ż…adna sztuka.
Visitor
 

Re: Mam Prośbe Do Osób, Które Zdają, Albo Zdawały Niemiecki, Ew,

Postautor: Visitor » 20 mar 2006, 13:51

Jak chcesz się nauczyć, to było o tym myślec dwa lata temu... I rok, i pół roku temu. A znaleźć to, czego szukasz to ż…adna sztuka.

A, i tu się mylisz! Bo moja nauczycielka DOPIERO TERAZ zaczęła wymagać tych zadań. W ciągu poprzednich 2 lat, nie mówiła o tym ani słowa!
Visitor
 

Re: Mam Prośbe Do Osób, Które Zdają, Albo Zdawały Niemiecki, Ew,

Postautor: Visitor » 20 mar 2006, 15:31

moglbys przynajmniej sprobowac. Sprawdze.
Visitor
 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości