Matura 2009

Informacje, pytania i wątpliwości dotyczące matury z języka angielskiego

Matura 2009

Postautor: micky-1990 » 24 lip 2008, 0:10

Jak najlepiej przygotować się do matury z angla?
Piszcie kto i jak się przygotowywuje.
Ja niedawno zapisałam się na bezpłatny kurs angielskiego ze strony:
http://sukces.webnode.com/darmowy-kurs-angielskiego/
i muszę powiedzieć, ż…e po raz pierwszy nauka języka sprawia mi przyjemność, bo do tej pory - szczególnie w szole to był koszmar! Uczyłem się 6 lat angielskiego i 8 lat niemieckiego i NIC. Ale teraz już… wiem, ż…e to nie była moja wina tylko nauczyciele są benadziejni i nie mają pojęcia o motywacji i o METODACH nauki. Teraz już… się nie boję o wynik na maturze, ale jeszcze 2 miesiące temu to trochę mnie to przeraż…alo ;] , a więc do pracy bo zostało 9 miesięcy tylko.
micky-1990
 


Matura 2009

Postautor: karlay - 1990 » 24 lip 2008, 20:37

Słuchaj - ja tak samo przez 8 lat uczyłam się niemca na jako takaim poziomie i też… chyba z 6 czy 7 lat w szkole anglika na poziomie... no, ze tak powiem płaczącym - książ…ki drogie się kupowało, z których przerabialiśmy gdzieś z 2/10, a ćwiczenia prawie w ogóle nie tykane.... Do liceum poszłam o profilu niemiecko- geograficznym ( 6 pod koniec gimnazjum z niemca mnie zachęciła ;) i szczerze powiem, ż…e mimo iż… uczę się niemca na poziomie rozszerzonym to zupełnie nie wyobraż…ałam sobie matury z niego na poziomie podstawowym... Normalnie masakra... :bezradny: Ale w te wakacje coś mnie tknęło i mówię sobie, ze angielski mimo, iż… w ogóle bardzo bardzo kiepsko uczony w szkole to przecież… o wiele bardziej lubię no i o dziwo lepiej mi się w ogóle wysławia, bo praktycznie większośc tego co umiem z anglika to nie uczyłam się w szkole... :) Trzeba mieć przyjemnosć z nauki!!! ;) Więc biorę się teraz "ostro" za tego anglika ;) Na ten kursik się zapiszę :D A polecam program do nauki Profesor Henry, też… Fiszki, mam 1 i 2 poziom - ostatnio w omnibusie kupiłam też… takie małe po 7 zł przeznaczone do matury ustnej i jeszcze kupię sobie książ…kę przygotowującą ( zainteresowała mnie longmana ). A na szkołe w ogóle nie mam co liczyć.... Prawie cała klasa zdaję niemca, a na lekcjach angielskiego... gadają o ..... polityce... :beksa: ;D Więc pozdrawiam i ż…yczę powodzenia!!!! Nie ma to tamto, ale z chęcią do nauki moż…na zdziałać cuda!!!! ;)
karlay - 1990
 

;)

Postautor: sylwunia_b3 » 26 lip 2008, 10:08

Ja tam się uczę z repetytorium tematycznego Olejnik słówek, do tego Oxford repetytorium do matury i How now brown cow, ale to do wymowy ;)

A co do niemieckiego, to dzieki nauczycielowi, to chyba nawet zaczelam nienawidziec przedmiotu. Heh... :P
sylwunia_b3
newbie
 
Posty: 12
Rejestracja: 18 maja 2008, 13:55

matura- przygotowanie

Postautor: milka-korepetycje » 24 sie 2008, 8:56

Przygotowanie do matury podstawowej i rozszerzonej z języka angielskiego. 35 zł/ 60 min. (dojazd do ucznia). Sukces gwarantowany! -WROCŁAW
Piszę takż…e wypracowania i róż…nego rodzaju prace- cena do uzgodnienia.
mileczka86@op.pl - czekam!!!:)
milka-korepetycje
 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości