Zestawy na maturę ustną z jęz. Angielskiego

Informacje, pytania i wątpliwości dotyczące matury z języka angielskiego

Zestawy na maturę ustną z jęz. Angielskiego

Postautor: Singlenomad » 18 kwie 2013, 2:40

Matura bez ściemy. Zestawy na maturę ustną z języka angielskiego.

Matura bez Ściemy to 10 przykładowych zestawów ustnej matury z języka angielskiego przeznaczonych do ćwiczeń – samemu lub z kolegą/nauczycielem. Jak znalazł, nadają się do symulacji prawdziwego egzaminu dojrzałości językowej. Jeśli do egzaminu dzieli Cię jedynie kilka dzwonków, za późno już… na naukę języka – pora na ćwiczenia. Będąc przygotowanym, nasze szanse na osiągnięcie satysfakcjonującego nas wyniku drastycznie rosną.O AUTORZEMichał Przybylski, 5 lipca 1986. Z powołania, nauczyciel języka angielskiego z doświadczeniem na wszystkich poziomach i we wszystkich grupach wiekowych w Polscę, Iranie, Chinach i Indonezji. Poszukiwacz nowych wyzwań, bodźców i miejsc. Tłumacz języków: angielskiego, polskiego i włoskiego. Po godzinach, mol książ…kowy, fotoamator, surfer, dż…unglowy spacerowicz, plaż…owy skwarek, jeździec z głową, ostry komentator sceny politycznej z ciętym jak brzytwa językiem, nie mielącym słów i miś pluszowy.


Pracę z maturzystami zacząłem w 2006 roku. Do tej pory, pochwalić się mogę 100% zdawalnością wśród uczniów. Jak? Trening czyni mistrza. Niestety, nowa matura z języka angielskiego nie sprawdza jedynie stopnia kompetencji językowych, ale w duż…ej mierze stopień kompetencji z zakresu przygotowania się i oswojenia z formą samego egzaminu. Nawet posiadaczowi najbardziej błyskotliwego umysłu, jeśli nie poćwiczy rozwiązywania przykładowych zestawów, moż…e podczas egzaminu przelecieć przez głowę myśl „WTF!?”. Zestawy egzaminacyjne, na pierwszy rzut oka wydają się zagmatwane i niemoż…liwe do ogarnięcia. Prawda jest taka, ż…e ich forma jest taka sama. Wszystkie zadania są skonstruowane w ten sam sposób, oraz.... co waż…ne dla sumiennych uczniów – pytania egzaminatora, jak i tematy wypowiedzi są tendencyjne, czyli lubią się powtarzać. Po symulacji kilku zestawów, moż…na pokusić się o przystąpienie do egzaminu maturalnego z zamkniętymi oczami.


Matura bez Ściemy to 10 przykładowych zestawów ustnej matury z języka angielskiego przeznaczonych do ćwiczeń – samemu lub z kolegą/nauczycielem. Jak znalazł, nadają się do symulacji prawdziwego egzaminu dojrzałości językowej. Jeśli do egzaminu dzieli Cię jedynie kilka dzwonków, za późno już… na naukę języka – pora na ćwiczenia. Będąc przygotowanym, nasze szanse na osiągnięcie satysfakcjonującego nas wyniku drastycznie rosną.

Zestawy moż…na zakupić po cenie promocyjnej: 5,55 przez Allegro:

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=22472733
Singlenomad
 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości