archiwum dokumentów

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

archiwum dokumentów

Postautor: Karuzel32 » 17 lip 2018, 9:10

Znacie jakaś firme ktora oferuje skanowanie i prowadzenie elektronicznego archiwum dokumentów?
Karuzel32
newbie
 
Posty: 32
Rejestracja: 28 lip 2016, 19:04


Re: archiwum dokumentów

Postautor: cyclone » 12 mar 2019, 2:14

Zastanawiałem się nad tym sposobem archiwizacji, ale po wstępnych wyliczeniach okazał się dla mnie za drogi. Po przestudiowaniu przepisów RODO i rozmowie z naszym zakładowym specjalistą zdecydowałem się na zakup sejfu hartman tresore https://www.hartmann-tresore.pl/sejfy/s ... lamaniowy/ i w nim umieszczam najważniejsze firmowe dokumenty. Zastanawiam się nad kupnem podobnego do domu na kosztowności żony. Ma pokaźną kolekcję biżuterii.
cyclone
junior fellow
 
Posty: 135
Rejestracja: 24 sty 2019, 13:33

Re: archiwum dokumentów

Postautor: monika49 » 13 mar 2019, 17:18

Nie wiem czy Ci dokładnie o to chodzi, ale https://www.archiwizacjadokumentow.com.pl zajmuje się archiwizowaniem dokuemntów firm i instytucji. Mozesz sobie poczytac na ich stronie i poszukac usług, które oferują ;)
monika49
junior fellow
 
Posty: 232
Rejestracja: 20 sty 2017, 12:33

Re: archiwum dokumentów

Postautor: Beatrycze5 » 19 kwie 2019, 10:59

Nie da się ukryć, że archiwizacja dokumentów rzeczywiście jest bardzo ważna.
Beatrycze5
junior fellow
 
Posty: 167
Rejestracja: 25 sie 2016, 13:22

Re: archiwum dokumentów

Postautor: Kunka33 » 19 kwie 2019, 11:51

My musimy koniecznie wszystkie dokumenty firmowe zdigitalizować. Zastanawiamy się tylko, czy zlecić to zadanie zewnętrznej firmie, czy może użyć do tego specjalnego programu ocr, który można pobrać stąd.
Kunka33
junior fellow
 
Posty: 118
Rejestracja: 31 sty 2017, 12:54

Re: archiwum dokumentów

Postautor: Loipeld » 01 sie 2019, 17:42

Moim zdaniem jeśli chodzi o takie rzeczy jak Sejfy na broń czy inne szafy pancerne, kasy pancerne i tym podobne nie ma co na tym oszczędzać. W końcu sa one stworzone po to aby chronic to co jest w środku i trzeba kupować jak najlepsze produkty z tego rodzaju
Loipeld
junior fellow
 
Posty: 168
Rejestracja: 19 mar 2019, 16:22


Re: archiwum dokumentów

Postautor: KarolMas » 16 mar 2022, 11:43

Przede wszystkim kluczowe jest to, aby skutecznie zadbać o archiwizację danych w swojej firmie, dlatego jeżeli nie macie osób które mogą Wam w tym zakresie pomóc i zadbać o najwyższy standard oraz bezpieczeństwo to mogę polecić do sprawdzenia także https://hsm-recycling.pl/pl/archiwizacja-danych/ z którymi również udało nam się nawiązać współpracę. Mam nadzieję, że pójdzie to pomyślnie i oczywiście dajcie znać na co się zdecydowaliście w swojej firmie i jak się z tym problemem uporaliście. Pozdrawiam i oczywiście trzymam kciuki, aby poszło to sprawnie!
KarolMas
junior fellow
 
Posty: 168
Rejestracja: 09 lut 2021, 22:54


Re: archiwum dokumentów

Postautor: vlord » 31 maja 2022, 2:01

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
http://journallubricator.ruсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości