Fryzjer w Warszawie

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

Fryzjer w Warszawie

Postautor: candy6 » 30 gru 2018, 14:23

Szukam sprawdzonych, dobrych salonów fryzjerskich. Ja wiem, że tego jest dużo i każdy może coś wybrać ale jednak wolę kontakt z polecenia ;) Szperałam na innych forach i polecali np. salon Magia Blondu. Będę wdzięczna za wszystkie Wasze porady, bo moje włosy wołają o pomoc ;)
candy6
junior fellow
 
Posty: 145
Rejestracja: 17 lut 2017, 10:25


Re: Fryzjer w Warszawie

Postautor: paprotka88 » 31 gru 2018, 0:10

Ja tam chodzę od jakiegoś czasu i śmiało mogę polecić. Pani Danusia jest najlepsza, zawsze jestem zadowolona z efektów.
paprotka88
newbie
 
Posty: 10
Rejestracja: 27 sie 2015, 20:47

Re: Fryzjer w Warszawie

Postautor: pasetta » 27 lut 2019, 11:00

Z tymi fryzjerami to różnie bywa, zdecydowanie polecam do takich z polecenia chodzić. Bo jak zepsują fryzurę to co wtedy? albo chodzenie w czapce albo peruka https://perukikrakow.pl/ znam takie przypadki, że się to tak kończyło. Znajomej fryzjer wygolił bok mimo, że nie chciała. Nie mogła na siebie patrzeć i długo korzystała z peruki. Było jej w niej przepięknie aż się dziwiłam że tak naturalnie można wyglądać w peruce.
pasetta
junior fellow
 
Posty: 227
Rejestracja: 15 wrz 2016, 17:43

Re: Fryzjer w Warszawie

Postautor: eska1 » 31 mar 2019, 22:19

Dobry fryzjer to też dobrych i sprawdzonych produktów powinien używać. Moja siostra zakłada właśnie swój salon fryzjerski, ja jej organizacyjnie trochę pomagam. Na https://sklep.fryzaw.pl/ znalazłam niemal wszystko, co do takiego salonu jest potrzebne. Łącznie z wyposażeniem oraz profesjonalnymi kosmetykami. Warto tam zajrzeć.
eska1
junior fellow
 
Posty: 153
Rejestracja: 12 lut 2019, 20:08

Re: Fryzjer w Warszawie

Postautor: ania00 » 19 kwie 2019, 10:23

Co prawda to wątek o Warszawie, jednak może jest tu ktoś z Krakowa i podpowie mi, jaki fryzjer z dojazdem do domu Kraków najlepiej sprawdza się, jeśli chodzi o proste upięcia? Wybieram się na wesele znajomej i zależy mi na jakieś naturalnie wyglądającej fryzurze, jednak takiej, żeby utrzymała się całą noc. Będę wdzięczna za jakieś polecenia :)
ania00
newbie
 
Posty: 43
Rejestracja: 10 sty 2019, 8:36

Re: Fryzjer w Warszawie

Postautor: tatwoj12 » 20 cze 2019, 16:54

Magia Blondu, według mnie najlepszy salon fryzjerski z jakim miałam doswiadczenie. Farbowałam tutaj włosy oraz miałam robioną fryzure na wesele.
tatwoj12
junior fellow
 
Posty: 103
Rejestracja: 15 mar 2016, 16:10

Re: Fryzjer w Warszawie

Postautor: paprotka88 » 30 cze 2019, 19:36

Fryzura ślubna jeszcze przede mną, ale na farbowanie to już na pewno do innego salonu niż Magia Blondu nie pójdę. Wiem, że mogę im zaufać, zawsze kolor wychodzi idealny
paprotka88
newbie
 
Posty: 10
Rejestracja: 27 sie 2015, 20:47


Re: Fryzjer w Warszawie

Postautor: Arkadiusz1 » 18 mar 2022, 8:58

Trzeba się zastanowić dobrze nad tym, w jaki sposób można już teraz poradzić sobie z doborem odpowiedniej fryzury pod kątem Waszego stanu włosów. Na stronie https://perukisklep.pl/peruki-radom/ czytałem o perukach. Zastanawiam się, czy warto byłoby iść w tym kierunku. Co o tym sądzicie?
Arkadiusz1
junior fellow
 
Posty: 133
Rejestracja: 08 sty 2019, 11:05


Re: Fryzjer w Warszawie

Postautor: vlord » 31 maja 2022, 17:21

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
сайтинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości