Jaka agencja reklamowa - Poznań?

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

Jaka agencja reklamowa - Poznań?

Postautor: retrolu » 30 cze 2016, 17:45

Zamierzam zrobić nowe zdjęcia mojego produktu - http://www.retroles.de/biedermeier-sofa-2/biedermeier-sofa1.html i do tego pewnie nowy sklep i marketing. Zastanawiam się jaką agencję reklamową z Poznania wybrać, albo czym kierować się podczas wyboru?

---
Ministerstwoidei.pl
Ostatnio zmieniony 08 mar 2017, 0:16 przez retrolu, łącznie zmieniany 4 razy.
retrolu
newbie
 
Posty: 17
Rejestracja: 30 cze 2016, 17:08


Re: Jaka agencja reklamowa - Poznań?

Postautor: zooboo » 01 lip 2016, 12:30

Super, dzięki :)
Nie daj się omamić!
zooboo
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 01 lip 2016, 12:27

Re: Jaka agencja reklamowa - Poznań?

Postautor: Danielllo » 13 lip 2016, 9:03

Zależy na jaką współpracę się nastawiasz. Chodzi o to, że z tego typu firmami wcale nie musisz utrzymywać kontaktu "face to face". Nawet jeżeli jesteś z Poznania to możesz szukać takiej agencji na drugim końcu Polski. Ja mieszkam w Krakowie ale oferty, które brałem pod uwagę z tego terenu nie pasowały mi pod względem finansowym. Realizowałem sklep, stronę i inne działania marketingowe. Firma, która to dla mnie robiła jest oddalona od Krakowa o jakieś 170 km. Przyznam szczerze, że podczas realizacji usług nawet nie było potrzeby żeby spotykać. :) Sprawdź - Agencja interaktywna Media Project Group. Pozdrawiam. :)
Danielllo
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 13 lip 2016, 8:42

Re: Jaka agencja reklamowa - Poznań?

Postautor: Kundelek » 13 lip 2016, 12:50

Dokładnie tak, a ja polecam Mama Marketing do robienia linkowania i Social Media.
Kundelek
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 13 lip 2016, 12:45

Re: Jaka agencja reklamowa - Poznań?

Postautor: muchasty » 15 lip 2016, 10:35

Część możesz zrobić sam. Skuteczne jest zapisywanie firmy w różnych katalogach internetowych.
muchasty
greenhorn
 
Posty: 74
Rejestracja: 02 sty 2015, 15:07

Re: Jaka agencja reklamowa - Poznań?

Postautor: hostessa_intensimo » 21 lip 2016, 9:06

Współpracowałam z kilkoma firmami. Zarówno przyczepę reklamową jak i ulotki zamawiamy w firmie w agencji gufi. Nie dlatego że mają niskie ceny - nie mają tylko dlatego ze jak robiliśmy kampanie to zarówno w szkole w kielcach jak i w gdansku i katowicach - zawsze jedna firma. Po prostu nie ma dla nich różnicy czy to jedno czy to drugie miasto. Ważna jest też terminowość jak Pan z agenci miał wątpliwości to powiedział jasno ze nie da rady nic się nie zrobi a nie obiecywał niepotrzebnie a jak miał podstawić samochód z reklamą o godzinie 7:30 w czwartek to samochód stał i to jest dla nas bardzo ważne.
hostessa_intensimo
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 21 lip 2016, 8:53

Re: Jaka agencja reklamowa - Poznań?

Postautor: adampawlowski » 07 lis 2016, 15:00

Po co Ci akurat agencja z Poznania? W końcu rozmowy i negocjacje z daną agencją możesz równie dobrze prowadzić poprzez wideokonferencje. Moim zdaniem najlepiej wybrać spośród wszystkich możliwych agencji, oczywiście tych o szanowanej o renomowanej reputacji. Ja współpracuję z Cube Interactive, którzy w kwestii marketingu internetowego są niezawodni.
adampawlowski
newbie
 
Posty: 42
Rejestracja: 09 wrz 2016, 8:48

Re: Jaka agencja reklamowa - Poznań?

Postautor: tatwoj12 » 04 lis 2018, 23:26

Ja co prawda nie znam agencji z Poznania, ale doskonale znam agencje z Wrocławia, agencje Proformat ;) https://www.proformat.pl . Jest to bardzo profesjonalna agencja, mająca ogromne doświadczenie, ponad 300 stron i sklepów ;) Poza tym współpracuje z największymi agencjami seo w Polsce ;)
tatwoj12
junior fellow
 
Posty: 103
Rejestracja: 15 mar 2016, 16:10



Re: Jaka agencja reklamowa - Poznań?

Postautor: vlord » 01 cze 2022, 1:48

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
инфоjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości