Jaki krem łagodzący - polecicie?

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

Jaki krem łagodzący - polecicie?

Postautor: cruella3 » 14 kwie 2017, 8:32

Wpadł mi w oczy na drogeryjnej półce mixa cc krem łagodzący przeciw zaczerwienieniom cena jest nawet dość atrakcyjna ale kompletnie nie wiem jak sobie taki krem dobrać i czym się kierować. Dodam że mam drobne plamki i lekkie zaczerwienienia, nic wielkiego ale mi przeszkadza. Pomożecie zielonej w temacie? :)
cruella3
junior fellow
 
Posty: 179
Rejestracja: 15 kwie 2016, 15:51


Re: Jaki krem łagodzący - polecicie?

Postautor: anli » 18 kwie 2017, 14:05

Ja sama szukam. Teraz mam Evree, ale nie widzę spektakularnych efektów.
anli
junior fellow
 
Posty: 324
Rejestracja: 26 lip 2013, 13:37

Re: Jaki krem łagodzący - polecicie?

Postautor: fetuz » 11 maja 2017, 18:08

Tej marki akurat nie znam. Jak już potrzebny jest mi jakiś krem to biorę zawsze coś z Loreala https://tagomago.pl/producenci . Myślę, że skoro masz tylko zaczerwienienia to wystarczy po prostu dobry krem nawilżający
fetuz
junior fellow
 
Posty: 299
Rejestracja: 16 lut 2016, 0:32

Re: Jaki krem łagodzący - polecicie?

Postautor: lulana » 12 maja 2019, 14:42

Zgadzam się z wypowiedzią wyżej- być może wystarczy dobrze nawilżający krem/balsam. Musisz sama dobrać sobie odpowiedni krem metodą prób i błędów ponieważ każda skóra jest inna. Nie wiemy czy nie masz przypadkiem uczulenia na jakiś składnik? Poczytaj sobie na temat pielęgnacji ciała tutaj: https://www.neutrogena.com.pl/bad-piekn ... cja-ciala/ Znajdziesz tam sporo praktycznych i sprawdzonych informacji, które z pewnością ci się przydadzą. Poza tym musisz pamiętać o systematyczności-dzięki niej skóra będzie wyglądała zdrowo i pięknie!
lulana
newbie
 
Posty: 21
Rejestracja: 22 sty 2019, 16:43



Re: Jaki krem łagodzący - polecicie?

Postautor: vlord » 01 cze 2022, 2:09

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
инфоjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości