Jaki smartwatch dla dziecka wybrać?

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

Jaki smartwatch dla dziecka wybrać?

Postautor: KarolMas » 17 sty 2022, 12:19

Hej!
Właśnie chcielibyśmy dla naszego synka kupić na nadchodzące urodziny dobrej jakości smartwatch przeznaczony dla najmłodszych. Na jaki model warto według Was postawić i przede wszystkim gdzie warto ich szukać z dużą opcją funkcjonalności i naprawdę dobrymi cenami. Szczególnie zastanawia mnie wersja z modułem GPS. Mam nadzieję, ze z Waszą pomocą uda mi się znaleźć jak najlepszą opcję dbając o jego bezpieczeństwo szczególnie kiedy przebywa poza domem :)
KarolMas
junior fellow
 
Posty: 168
Rejestracja: 09 lut 2021, 22:54


Re: Jaki smartwatch dla dziecka wybrać?

Postautor: Krozoń » 04 lut 2022, 11:28

Bardzo dobrze, że ten temat poruszyliście, bo rzeczywiście warto poświęcić więcej uwagi na znalezienie modelu który będzie skutecznie działał i jednocześnie właśnie ze wszystkimi funkcjonalnościami jakich potrzebujecie. Jeżeli chodzi o mnie to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam do sprawdzenia też bardzo fajny artykuł poruszający temat jaki smartwatch dla dziecka wybrać i gdzie go szukać. My zdecydowaliśmy się na Garett Kids 5 z modułem GPS,  przyciskiem alarmowym SOS i wysoką klasą wodoszczelności. Pozdrawiam!
Krozoń
newbie
 
Posty: 13
Rejestracja: 22 paź 2021, 10:45

Re: Jaki smartwatch dla dziecka wybrać?

Postautor: Guja » 25 lut 2022, 0:34

Według mnie najlepsze smartwachłe dla dziecka są takie, które mają wbudowany lokalizator GPS. Ja na to głównie przy wyborze zwracałam uwagę. Przeczytałam mnóstwo opinii i wybrałam zegarek marki Calmean https://www.calmean.com/blog/jaki-smart ... a-dziecka/ na razie spisuje się dobrze, czasami do syna też dzwonię. Jak czasami długo nie wraca ze szkoły, to sprawdzam, gdzie jest. Bardzo mnie to uspokaja.
Guja
newbie
 
Posty: 18
Rejestracja: 30 gru 2018, 11:45


Re: Jaki smartwatch dla dziecka wybrać?

Postautor: vlord » 01 cze 2022, 2:29

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
инфоjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości