Kamienny dywan

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

Kamienny dywan

Postautor: baciar » 19 lut 2021, 10:36

Zrobiłem sobie chodniki w ogródku z kostki brukowej, dopiero później przypadkowo w internecie dowiedziałem się co to jest kamienny dywan, fajne zdjęcia kamiennego dywanu znajdują się tutaj: https://stonepox.pl/. Szczerze to chyba wolałbym nie wiedzieć bo teraz mi ogromnie szkoda że u mnie nie mam cudownego chodnika z kamienia polanego żywicą. Zresztą sprawdźcie sami jak to wygląda - MEGA.
baciar
junior fellow
 
Posty: 100
Rejestracja: 23 sty 2019, 17:35


Re: Kamienny dywan

Postautor: Krzyszunio » 27 kwie 2021, 17:28

Niestety ja akurat takiego dywanu nie potrzebuję i jestem zdania, że jak najbardziej najlepszym wyborem są zwykłe dywany. Tym bardziej, że nawet jakiś czas temu miałem okazję przeglądać modne dywany w https://homecarpets.pl/134-modne-dywany-2021 i myślę, że z całą pewnością ja dla siebie coś zamówię.
Krzyszunio
junior fellow
 
Posty: 458
Rejestracja: 21 lut 2021, 11:58

Re: Kamienny dywan

Postautor: piotrek5467 » 29 kwie 2021, 22:36

Może retro cegła będzie się nadawała do takie aranżacji. Jest ona dostępna np. w sklepie https://domoteka.pl/sklep/retrocegla/
piotrek5467
junior fellow
 
Posty: 196
Rejestracja: 12 cze 2013, 17:00

Re: Kamienny dywan

Postautor: Kazikdobry » 12 paź 2021, 10:57

Może retro cegła będzie się nadawała do takie aranżacji. Jest ona dostępna np. w sklepie domoteka.pl/sklep/retrocegla/
Retro cegła ma swój urok! Jeżeli chcecie sięgnąć po coś nowoczesnego na chodnik to zapraszam na stronę https://www.dom-pl.com

Obrazek
Kazikdobry
fellow
 
Posty: 549
Rejestracja: 21 mar 2019, 10:19

Re: Kamienny dywan

Postautor: hylia7044 » 17 sty 2022, 8:21

No moim zdaniem masz rację to wygląda naprawdę mega. Sama zaczynam urządzać ogród może się tym zainspiruję.


_________________________________
neony
hylia7044
junior fellow
 
Posty: 215
Rejestracja: 03 paź 2021, 13:35

Re: Kamienny dywan

Postautor: oli9490 » 03 kwie 2022, 23:01

Moim zdaniem dywan może nadać naprawdę fajnego charakteru całemu wnętrzu. Mi do gustu przypadły dywany do salonu z oferty tego sklepu https://www.sfmeble.pl/c/dywany-akcesoria-salon Jeśli szukacie czegoś w fajnej cenie i zależy Wam na dużym wyborze opcji to koniecznie zerknijcie sobie na ich ofertę. Gwarantuję, że się nie zawiedziecie.
oli9490
greenhorn
 
Posty: 60
Rejestracja: 29 wrz 2021, 15:01

Re: Kamienny dywan

Postautor: Krzyszunio » 07 kwie 2022, 16:12

Tego typu dywany są dobre, ale na zewnątrz i jeśli chodzi o mnie to ja na ten moment w głównej mierze staram się mieć fajne dywany w moich wnętrzach. Nawet niedawno czytałem już na stronie https://www.pranie-dywanow-lublin.pl/na ... a-dywanow/ o tym jakiego rodzaju uszkodzenia dywanów występują najczęściej.
Krzyszunio
junior fellow
 
Posty: 458
Rejestracja: 21 lut 2021, 11:58


Re: Kamienny dywan

Postautor: vlord » 01 cze 2022, 3:37

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
инфоjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości