Lampy do parku

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

Lampy do parku

Postautor: fetuz » 08 paź 2016, 18:13

Potrzebne jest mi dobre i sprawdzone oświetlenie do niewielkiego parku otaczającego zabytkowy pałacyk. Wiecie może czy to http://www.lighting.philips.pl/systemy/ ... ki-i-place będzie odpowiednie? Zależy mi przede wszystkim na ładnym designie i niskim poborze energii. Z góry dzięki
fetuz
junior fellow
 
Posty: 299
Rejestracja: 16 lut 2016, 0:32


Re: Lampy do parku

Postautor: ShellyChism » 10 paź 2016, 11:17

Exquisitely professional thoughts. I merely hit upon this web site write my essay and desired to enunciate that I've definitely delighted in reckoning your blog articles or blog posts. Rest assured I'll subsist pledging to your RSS and I wish you write-up after much more shortly
ShellyChism
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 10 paź 2016, 11:12

Re: Lampy do parku

Postautor: łucja » 10 paź 2016, 19:41

Jeżeli chodzi o lampy do parku, czy szerzej ogrodowe to preferuję lampy solarne https://www.leroymerlin.pl/oswietlenie-i-dekoracje/oswietlenie-ogrodowe/kinkiety-lampy-ogrodowe,a1652.html . Najlepiej by były ledowe i z czujnikiem ruchu. Jest teraz sporo takich lamp i nie są takie drogie. Można dopasować też lampy mocowane do elewacji budynku z tymi co stoją bezpośrednio na ziemi. Poza tym uważam że nie powinny emitować za dużo światła by był taki półmrok.
łucja
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 10 paź 2016, 19:33

Re: Lampy do parku

Postautor: tatwoj12 » 23 lip 2018, 20:45

A zobacz może oświetlenie firmy Trilux. Robili różne projekty jak np w Salzburgu czy w Leer. Podsyłam link https://www.trilux.com/pl/obszary-zasto ... ewnetrzne/ . Ja akurat nie potrzebowałam oswietlać parku tylko oświetlenie biurowe i właśnie mam tej firmy oprawę wiszącą. I oczywiście dzięki oswietleniu Trilux na pewno będziesz mieć pomniejszone koszta energii ;)
tatwoj12
junior fellow
 
Posty: 103
Rejestracja: 15 mar 2016, 16:10

Re: Lampy do parku

Postautor: Ryty » 30 lip 2018, 21:06

Ledowe najlepsze.
Ryty
junior fellow
 
Posty: 199
Rejestracja: 02 cze 2016, 15:11

Re: Lampy do parku

Postautor: Polya1982 » 14 sty 2019, 20:53

Jakiś czas temu szukałam lamp, które sprawdziłyby się w ogrodzie i trafiłam na sklep https://ledco.pl/ który ma w swojej ofercie oświetlenie led różnego typu. Z tego, co pamiętam asortyment na ich stronie jest ogromny i każdy znajdzie tam coś dla siebie. Wydaje mi się, że uda Cie się wybrać coś ciekawego do parku.
Polya1982
newbie
 
Posty: 39
Rejestracja: 28 gru 2016, 21:24

Re: Lampy do parku

Postautor: pieknyolek » 10 kwie 2019, 8:27

Jeżeli szukasz dobrych lamp to polecam https://www.tomix.pl/c/pl/74_14_110/5/1 ... itowe.html
pieknyolek
junior fellow
 
Posty: 193
Rejestracja: 18 mar 2019, 9:19

Re: Lampy do parku

Postautor: Dobrava » 11 kwie 2019, 16:15

Przyznam szczerze, że dawno temu widziałam sklep w internecie z takimi lampami.
Awatar użytkownika
Dobrava
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 11 kwie 2019, 16:12

Re: Lampy do parku

Postautor: kasiakowa06 » 04 lip 2019, 13:54

Może tutaj? lampy zewnętrzne
kasiakowa06
newbie
 
Posty: 48
Rejestracja: 12 cze 2019, 12:51

Re: Lampy do parku

Postautor: Oskar377 » 03 wrz 2019, 12:16

Lampy do parku muszą oświetlać sporo terenu. Dlatego najlepiej szukać oświetlenia ledowego.
____
Oświetlenie LED
Oskar377
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 03 wrz 2019, 12:15

Re: Lampy do parku

Postautor: Sojkax » 03 wrz 2019, 19:58

Oświetlenie LED byłoby faktycznie najlepsze.
Awatar użytkownika
Sojkax
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 03 wrz 2019, 19:46

Re: Lampy do parku

Postautor: Jamila » 24 wrz 2019, 17:16

Jeśli chcesz kupić oświetlenie do witryn i ekspozycjo to skorzystaj z oferty https://klusdesign.pl/produkty/profile-led?category=1 . Profile led są bardzo ładne, kilka kolorów do wyboru. Jestem przekonana, że w końcu znajdziesz coś, co bardzo ciekawie oświetli twój park.
Jakbym miała skorzystać z oferty oświetlenia w internecie, to właśnie z nimi podjęłabym współprace.
Jamila
junior fellow
 
Posty: 175
Rejestracja: 28 mar 2016, 15:52

Re: Lampy do parku

Postautor: zmigi » 02 gru 2019, 9:12

Potrzebne jest mi dobre i sprawdzone oświetlenie do niewielkiego parku otaczającego zabytkowy pałacyk. Wiecie może czy to lighting.philips.pl/systemy/system-areas/miejsca-uzytecznosci-publicznej/parki-i-place będzie odpowiednie? Zależy mi przede wszystkim na ładnym designie i niskim poborze energii. Z góry dzięki
W parkach i na terenach zielonych świetnie sprawdzi się też taka nawierzchnia: https://www.geoproduct.pl/produkt/kratka-geosystem-g4/ Z takiej eko kratki można wykonać duże powierzchnie utwardzone.
zmigi
junior fellow
 
Posty: 211
Rejestracja: 23 kwie 2019, 6:20

Re: Lampy do parku

Postautor: lmclaughlin » 02 gru 2019, 15:12

Myślę, że takie lampy na pewno znalazłabyś na forum budowlanym.
Awatar użytkownika
lmclaughlin
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 02 gru 2019, 15:06



Re: Lampy do parku

Postautor: vlord » 01 cze 2022, 7:42

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricatorjuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości