Moda męska

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

Moda męska

Postautor: candy6 » 31 paź 2018, 10:19

Hej, gdzie kupujecie ciuchy męskie? Jakieś sieciówki czy bardziej sklepy online? :D Powiem Wam, że ja stałam się miłośniczką zakupów online i raz zamówiłam chłopakowi koszulkę od https://themon.eu/ . To był udany prezent, spodobał się więc mogę polecić ten sklep ;)
candy6
junior fellow
 
Posty: 145
Rejestracja: 17 lut 2017, 10:25


Re: Moda męska

Postautor: Kunka33 » 16 maja 2019, 9:41

Ja z reguły takie rzeczy kupuję w sklepie stacjonarnym. A tak poza tym, to w ogóle mojego faceta jakoś ciężko ubrać tak, aby rzeczywiście wyglądał dobrze, chyba potrzebujemy jakiegoś modowego specjalisty.
Kunka33
junior fellow
 
Posty: 118
Rejestracja: 31 sty 2017, 12:54

Re: Moda męska

Postautor: Beatrycze5 » 16 maja 2019, 11:48

To rzućcie koniecznie okiem na ofertę tego stylisty ubioru dla mężczyzn z Warszawy. Kilku moich znajomych skorzystało już z jego porad i są zachwyceni.
Beatrycze5
junior fellow
 
Posty: 167
Rejestracja: 25 sie 2016, 13:22

Re: Moda męska

Postautor: Aligru » 27 maja 2019, 9:11

Ja ostatnio zerkam na sekcję zakupową https://www.menshealth.pl/ mają tam sporo fajnych okazji na markowe i modne ciuchy. Warto sprawdzić.
Aligru
newbie
 
Posty: 27
Rejestracja: 11 lut 2019, 14:56

Re: Moda męska

Postautor: eska1 » 05 cze 2019, 0:03

Do eleganckiego stroju zaproponowałabym eleganckie buty, na przykład marki Lucca ze sklepu https://butymodne.pl/meskie-lucca-c532.p215.html . Chyba, że jakieś inne by się wam bardziej spodobały. Generalnie sklep polecam ze względu na wybór jaki tam jest i super ceny.
eska1
junior fellow
 
Posty: 153
Rejestracja: 12 lut 2019, 20:08

Re: Moda męska

Postautor: awesome25 » 06 cze 2019, 11:38

Podobają mi się mężczyźni w casualowym stylu.
awesome25
greenhorn
 
Posty: 82
Rejestracja: 22 lip 2014, 10:12

Re: Moda męska

Postautor: zeberka » 10 cze 2019, 8:44

Jeśli chodzi o buty (nie tylko męskie) to odsyłam do strony https://www.butki.pl/. Jest to bardzo dobrze wyposażony sklep internetowy z różnego rodzaju butami. Warto sobie przejrzeć ich ofertę, moim zdaniem jest ona bardzo interesująca.
zeberka
junior fellow
 
Posty: 305
Rejestracja: 23 lis 2016, 11:20

Re: Moda męska

Postautor: panzlondynu » 11 cze 2019, 13:47

Jak dla mnie najlepsze jest Cat obuwie męskie. Swoje buty kupiłem już 3 lata temu i poza tym, że są brudne to nie ma na nich żadnych śladów użytkowania. Pozatym dałem za nie coś w granicach 300 złotych więc cena też była śmieszna.
panzlondynu
newbie
 
Posty: 32
Rejestracja: 18 sty 2019, 12:39

Re: Moda męska

Postautor: smerfetkowa » 21 cze 2019, 20:42

Mój przywiązuje szczególną uwagę do marki. Rzeczy musi mieć firmowe i dobrej jakości styl casual. Dlatego jak mam załamkę finansową i na horyzoncie jakies wspolne albo tylko jego świeto - po prostu szperam tutaj w outlecie https://selectshop.pl/products/outlet zeby cos 'wyniuchac' firmowego ale duzo niższej cenie niz normalnie
smerfetkowa
newbie
 
Posty: 27
Rejestracja: 14 mar 2019, 14:15

Re: Moda męska

Postautor: Jamila » 27 sie 2019, 16:24

Moim zdaniem najłatwiej jest kupować buty w internecie. tam wybór jest znacznie większy :)
Polecam stronę https://www.czasnabuty.pl/pol_m_Obuwie- ... e-127.html ja szukałam butów sportowych i właśnie tam znalazłam te wymarzone :)
Jamila
junior fellow
 
Posty: 175
Rejestracja: 28 mar 2016, 15:52

Re: Moda męska

Postautor: mop » 17 wrz 2019, 12:33

Mój mąż najbardziej lubi styl sportowy. Dlatego zazwyczaj kupuje sportowe ubrania w internecie. Ostatnio spodobały mu się takie bluzy sportowe: https://desportivo.pl/pl/c/Bluzy/9. Moim zdaniem to całkiem dobry wybór bo takie bluzy można śmiało nosić na co dzień.
mop
junior fellow
 
Posty: 322
Rejestracja: 07 lis 2016, 12:49


Re: Moda męska

Postautor: sody » 07 mar 2020, 1:16

Lepsza muszka czy krawat?
sody
newbie
 
Posty: 31
Rejestracja: 03 wrz 2016, 10:31


Re: Moda męska

Postautor: vlord » 01 cze 2022, 11:04

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
инфоjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości