Ozdobne świeczki zapachowe - gdzie kupić?

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

Ozdobne świeczki zapachowe - gdzie kupić?

Postautor: Adirana » 12 wrz 2016, 11:11

Gdzie można kupić jakieś ładne dekoracyjne świece zapachowe, takie żeby ładnie i mocno pachniały i zarazem były ładne z wyglądu? Wiem, że są w marketach i kwiaciarniach, ale te zapachowe to zazwyczaj słoiki, a te ozdobne z kolei nie pachną.

Czy ktoś z was się może orientuje?
Adirana
newbie
 
Posty: 12
Rejestracja: 07 sie 2016, 9:22


Re: Ozdobne świeczki zapachowe - gdzie kupić?

Postautor: Hylsa » 12 wrz 2016, 11:40

Jak chcesz żeby ładnie i długo pachniała to kup perfumowaną świecę nie zwykłą zapachową

Wiem, że chyba tu są jakieś specjalne do SPA, ale są drogie. Są tam różnie ozdobne świeczki
zapachowe świece są dekoracyjne, a te perfumowane nie są ozdobne, ale za to mocno pachną. Coś za coś. Chociaż chyba też widziałam tam takie perfumowane w kształcie kwiatów. Poszukaj.


__________________
https://czytko.pl - leasing maszyn do czyszczenia samochodów
Ostatnio zmieniony 03 sty 2020, 12:44 przez Hylsa, łącznie zmieniany 1 raz.
Hylsa
newbie
 
Posty: 12
Rejestracja: 29 lip 2016, 8:56

Re: Ozdobne świeczki zapachowe - gdzie kupić?

Postautor: Adirana » 12 wrz 2016, 12:21

No ta kwiaty są ok, chociaż bardziej mi się podobają te zwykle ozdobne świece, ale pewnie nie pachną tak mocno.

Tylko jest jeden problem - musiałabym to kupić przez Internet, bo to jest sklep internetowy. Nie rozleci się to przy transporcie albo nie roztopi jak teraz są takie upały?
Adirana
newbie
 
Posty: 12
Rejestracja: 07 sie 2016, 9:22

Re: Ozdobne świeczki zapachowe - gdzie kupić?

Postautor: Esdek » 13 wrz 2016, 7:49

Jak będą dobrze zabezpieczone to powinny spokojnie dojść. Na delikatne produktu nakleja się czerwoną naklejkę, żeby kurierzy traktowali paczkę delikatnie. Ogólnie jak przyjedzie uszkodzony, to spisujesz protokół z kurierem i firma się z nimi dochodzi. Tylko pamiętaj żeby sprawdzić paczkę przy kurierze. Odpakuj i obejrzyj dokładnie. On musi zaczekać, bo niespecjalnie chcą czekać, zawsze się spieszą, ale mają taki obowiązek.
Esdek
newbie
 
Posty: 7
Rejestracja: 19 sie 2016, 8:32

Re: Ozdobne świeczki zapachowe - gdzie kupić?

Postautor: nemonika » 13 wrz 2016, 9:13

Do paczkomatu to bym nie zamawiała przy takiej temperaturze. Jak się słońce oprze na paczkomacie zanim odbierzesz, to wyciągniesz gluta zamiast ładnej świeczki. To jest raczej produkt wrażliwy na wysoką temperaturę. U mnie w firmie stały na oszklonej klatce schodowej takie duże świece, jak słońce przyświeciło to się całe powyginały.
nemonika
newbie
 
Posty: 9
Rejestracja: 21 lip 2016, 9:13

Re: Ozdobne świeczki zapachowe - gdzie kupić?

Postautor: Esdek » 13 wrz 2016, 9:18

No paczkomat raczej odpada, ale jak firma wysyła towar to chyba wiedzą jak wysyłać i jak pakować. Jakby im się te świece niszczyły to by nie prowadzili przecież sprzedaży wysyłkowej, bo by im wszystkie paczki wracały.

Kurierem najlepiej - jak jest dobrze zabezpieczona i unieruchomiona to nie powinno być problemów. Sklepy internetowe usztywniają zwykle jakimiś foliami, papierem albo taki dmuchanymi workami, żeby nie latało w pudełku. Różne są sposoby. Dużo kupuję przez internet i prawie nigdy nie zdarza się żeby coś przyszło uszkodzone.
Esdek
newbie
 
Posty: 7
Rejestracja: 19 sie 2016, 8:32

Re: Ozdobne świeczki zapachowe - gdzie kupić?

Postautor: parma » 22 lis 2016, 12:08

Marka WoodWick ma świetne świece zapachowe. Na pewno znajdziesz na maleomi.pl/content/12-swiece-zapachowe-woodwick-idealne-na-prezent
To amerykański produkt, wykonany ze skoncentrowanych olejków zapachowych, gwarantujących intensywny i długo utrzymujący się zapach. Zresztą pięknie wygląda, bo świecę umieszczono w szkle o kształcie klepsydry. Będzie ozdobą Twojego domu.
parma
newbie
 
Posty: 18
Rejestracja: 14 wrz 2016, 8:54

Re: Ozdobne świeczki zapachowe - gdzie kupić?

Postautor: zeberka » 08 lis 2017, 12:52

Świeczki zapachowe to bardzo fajny dodatek do domu. Chociaż mnie interesują ostatnio woski zapachowe https://puderek.com.pl/woski-zapachowe/1364-yankee-candle-clean-cotton-wosk-zapachowy.html . Sa mniejsze niż same świece ale równie fajnie pachną. Po za tym, można w ten sposób wykorzystać więcej zapachów. Na pewno znajdziesz je w dobrej drogerii.
zeberka
junior fellow
 
Posty: 305
Rejestracja: 23 lis 2016, 11:20

Re: Ozdobne świeczki zapachowe - gdzie kupić?

Postautor: Jamila » 28 lut 2019, 12:15

Chyba każda kobieta uwielbia świeczki, co się dziwić w ten sposób możemy stworzyć fajny klimat plus ciekawy zapach.
Ja polecam jeszcze sklep ladniepachnie.pl/ według mnie mają tak ogromny wybór wśród tych świeczek, że każdy z nas znajdzie coś dla siebie, niezależnie od tego czy lubicie słodkie czy rześkie zapachy :)
Jamila
junior fellow
 
Posty: 175
Rejestracja: 28 mar 2016, 15:52

Re: Ozdobne świeczki zapachowe - gdzie kupić?

Postautor: Kaja_ » 16 wrz 2020, 9:11

Bardzo ładne świeczki zapachowe w ozdobnych słojach, lub eleganckich, szklanych opakowaniach można kupić na stronie https://www.sklep.bispol.pl/shop/swiece-zapachowe Mi najbardziej podobają się ciemne opakowania, gdyż w miarę palenia się świecy, szkło wciąż wygląda tak samo dobrze, jak w dniu zakupu. Fajną opcją są również świece z drewnianymi knotami, które w trakcie palenia "strzelają" jak suche drewno palone w kominku.
Kaja_
newbie
 
Posty: 16
Rejestracja: 16 wrz 2020, 8:52

Re: Ozdobne świeczki zapachowe - gdzie kupić?

Postautor: KarolMas » 10 cze 2021, 11:22

No to w takim razie jeżeli rozglądacie się za ciekawymi propozycjami świec zapachowych to w mojej opinii warto na pewno odwiedzić stronę marki CocoWick https://cocowick.pl/ u których znajdziecie wyjątkowe świece sojowe robione ręcznie w łupinie kokosa. Mają różnorodne zestawienia nut zapachowych, w tym również nowości jak te z Vip Collection. Myślę, że również się pozytywnie przekonacie sprawdzając na przykład wersję "Marzenie" :D
KarolMas
junior fellow
 
Posty: 168
Rejestracja: 09 lut 2021, 22:54

Re: Ozdobne świeczki zapachowe - gdzie kupić?

Postautor: JimKredo » 10 cze 2021, 13:26

Takie ozdobne świeczki to jest coś wspaniałego. Kocham sobie je kupować. To jest wręcz doskonałe!!!!
Awatar użytkownika
JimKredo
junior fellow
 
Posty: 165
Rejestracja: 30 paź 2020, 10:25

Re: Ozdobne świeczki zapachowe - gdzie kupić?

Postautor: artur123 » 29 sie 2021, 13:57

Czy macie jakiś sprawdzony sklep z takimi akcesoriami?
artur123
fellow
 
Posty: 546
Rejestracja: 12 mar 2019, 21:38

Re: Ozdobne świeczki zapachowe - gdzie kupić?

Postautor: gg83 » 09 paź 2021, 17:56

Na pewno ciekawą i praktyczną opcją mogą okazać się świece sojowe. Przemyślcie koniecznie tego typu rozwiązanie. Uważam, że warto przede wszystkim dobrze rozejrzeć się na rynku, aby znaleźć rozwiązania, które będą idealnie dopasowane do konkretnych potrzeb oraz możliwości finansowych.
gg83
junior fellow
 
Posty: 318
Rejestracja: 01 gru 2015, 0:22


Re: Ozdobne świeczki zapachowe - gdzie kupić?

Postautor: vlord » 01 cze 2022, 18:32

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
сайтинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości