Rehabilitacja bielsko

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

Rehabilitacja bielsko

Postautor: fizjomed2022 » 11 maja 2022, 10:46

Fizyczna i zajęciowa rehabilitacja bielsko online jest przeznaczona dla każdego, kto nie jest w stanie odwiedzić żadnej z naszych klinik. Możesz podróżować do pracy lub musisz zostać w domu, ponieważ jesteś chory i potrzebujesz dostępu do wirtualnej fizjoterapii. Możesz nie mieć czasu, aby wyjść z domu i udać się do kliniki, a mimo to chcesz kontynuować leczenie online.

Obrazek

https://fizjomed.pro/bielsko-biala
fizjomed2022
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 16 mar 2022, 18:40


Re: Rehabilitacja bielsko

Postautor: artur123 » 12 maja 2022, 10:11

A ja właśnie ostatnio kiedy skorzystałam z ortopedia wrocław to polecił mi właśnie lekarz rehabilitację. Również u nich zapisałam się od razu ponieważ mają bardzo szybkie terminy. Jak dla mnie jest to super opcja. Polecam wam do nich zaglądnąć
artur123
fellow
 
Posty: 546
Rejestracja: 12 mar 2019, 21:38

Re: Rehabilitacja bielsko

Postautor: Milka1 » 13 cze 2022, 21:16

Bóle kręgosłupa, dłoni , kolana itp. to objawy, które mogą wynikać z szeregu różnych chorób, urazów i zwyrodnień. Różna może być także lokalizacja dolegliwości i przyczyna. Warto zdiagnozować przyczynę takiego bólu. Jeśli potrzebujesz pomocy to zerknij tutaj Carolina Medical Center uzyskasz tam fachową pomoc.
Milka1
greenhorn
 
Posty: 90
Rejestracja: 21 gru 2021, 8:50


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości