Skuteczna reklama na szyldzie?

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

Skuteczna reklama na szyldzie?

Postautor: Kunka33 » 04 lis 2021, 9:20

Jak sądzicie, czy tego rodzaju reklama jest w dzisiejszych czasach skuteczna? Bo mam już na oku w Krakowie taką firmę, która może zrobić śliczny kaseton świetlny. Pytanie- czy warto?
Kunka33
junior fellow
 
Posty: 118
Rejestracja: 31 sty 2017, 12:54


Re: Skuteczna reklama na szyldzie?

Postautor: artur123 » 04 lis 2021, 14:29

Z jakiej formy reklamy korzystacie w przypadku Waszego biznesu?

kradzież pieniędzy z konta bankowego
artur123
fellow
 
Posty: 546
Rejestracja: 12 mar 2019, 21:38

Re: Skuteczna reklama na szyldzie?

Postautor: kkasiekk » 30 lis 2021, 11:51

Ja w końcu znalazłam porządne Polary z haftem loga i będę zamawiać je dla naszych pracowników. Już dawno wprowadziliśmy odzież firmową i uważam, że to był bardzo dobry krok. Niestety zanim trafiliśmy na dobrą firmę to też trochę czasu nam zajęło. GQB ma świetną ofertę, dobre ceny i wysoką jakość odzieży oraz haftu.
kkasiekk
junior fellow
 
Posty: 108
Rejestracja: 13 lip 2020, 16:08

Re: Skuteczna reklama na szyldzie?

Postautor: Ania194 » 30 lis 2021, 14:55

Z jakiej formy reklamy korzystacie w przypadku Waszego biznesu?

https://www.rudzianin.pl
Ania194
junior fellow
 
Posty: 223
Rejestracja: 09 kwie 2021, 10:06

Re: Skuteczna reklama na szyldzie?

Postautor: targówka » 01 gru 2021, 1:18

Nie, jak reklama ma być skuteczna to powinna być realizowana poprzez techniki marketingu internetowego. Najważniejsza jest przecież Skuteczność reklamy, a skoro większość osób rozpoczyna poszukiwania od przeglądarek sieciowych, to warto tu dobrze i profesjonalnie zaprezentować markę.
targówka
greenhorn
 
Posty: 52
Rejestracja: 24 lut 2019, 10:51

Re: Skuteczna reklama na szyldzie?

Postautor: Krzyszunio » 09 gru 2021, 13:04

Ja jeszcze nie miałem nigdy okazji aby realizować takie reklamy, ale faktycznie jeśli jest ona dobrze zrobiona to na pewno będzie skuteczna. OD razu ja mogę każdemu polecić bardzo fajny wpis https://rewolucjamarki.pl/jakie-tresci- ... ytkownika/ aby dowiedzieć się jakie treści są w stanie zaangażować użytkowników.
Krzyszunio
junior fellow
 
Posty: 458
Rejestracja: 21 lut 2021, 11:58

Re: Skuteczna reklama na szyldzie?

Postautor: Oboqewel » 13 gru 2021, 9:58

U mnie bardzo dobry odzew dał kolportaż ulotek do skrzynek na listy. Ulotki i plakaty drukowałam w https://www.kseroa0.pl/. Polecam tą firmę, oferują naprawdę wysoką jakość druku w bardzo przystępnych cenach.
Awatar użytkownika
Oboqewel
greenhorn
 
Posty: 67
Rejestracja: 26 paź 2020, 17:53

Re: Skuteczna reklama na szyldzie?

Postautor: Krzyszunio » 17 gru 2021, 19:33

Jeśli chodzi o reklamę lokalną to faktycznie takie działania na pewno są doskonałym wyborem. Ja również jestem zdania, że w marketingu internetowym na pewno warto jest je zlecać na zewnątrz. Mogę zdecydowanie polecić https://pawelkasza.pl/ gdyż jeśli chodzi o mój biznes to bardzo sprawnie ruszył on od góry.
Krzyszunio
junior fellow
 
Posty: 458
Rejestracja: 21 lut 2021, 11:58

Re: Skuteczna reklama na szyldzie?

Postautor: monika082 » 18 gru 2021, 0:57

No ja tutaj na pewno polecę Wam taką opcję, jak litery blokowe w wersji 3D . Nie wiem, czy wiecie, ale coraz więcej osób wykorzystuje takie litery przestrzenne i to jeszcze podświetlane, aby firma była widoczna, no i aby zwracała uwagę. Moim zdaniem trzeba iść za modą i nowoczesnością i z takich opcji warto sobie korzystać. Ja mam w planach właśnie dla swojej firmy zamówić takie litery i stworzyć z nich swoje logo. Nie powinno być z tym większego problemu, a czas realizacji naprawdę nie jest długi, więc korzystajcie!
monika082
junior fellow
 
Posty: 365
Rejestracja: 24 paź 2016, 12:56

Re: Skuteczna reklama na szyldzie?

Postautor: hylia7044 » 18 gru 2021, 16:39

Polecam wam sprawdzić na stronę https://mbrokers.pl/marketing/odwieczne ... -odchodza/ to blog na którym znajdziecie pomocne informacje dla tych co zajmują się marketingiem a także dla tych co interesują się tym tematem. Fajna i ciekawa strona. Poczytajcie
hylia7044
junior fellow
 
Posty: 215
Rejestracja: 03 paź 2021, 13:35

Re: Skuteczna reklama na szyldzie?

Postautor: amelkaaa » 08 sty 2022, 18:07

I taka reklama jest oczywiście ważna, ale i nie tylko... Dzisiaj wszystko kręci się wokół internetu, dlatego o promocji w sieci też musimy pomyśleć. Jak chodzi o działania seo, to tutaj warto zgłosić się do specjalistów - https://itholding.pl/agencja-seo-warszawa/ . Oni są naprawdę niezawodni i mają ogromne doświadczenie w tej branży.
amelkaaa
junior fellow
 
Posty: 388
Rejestracja: 28 lut 2019, 16:20


Re: Skuteczna reklama na szyldzie?

Postautor: vlord » 02 cze 2022, 10:18

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
инфоjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości