Stres przed egzaminem

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

Stres przed egzaminem

Postautor: monika49 » 16 kwie 2019, 13:38

Hejka, jak sobie radzicie ze stresem przed egzaminem? Używacie jakiś wspomagaczy? Szukałam troszkę i znalazłam ciekawy napar z rośliny kava kava o właściwościach relaksacyjnych. Podobno jest uznawany za afrodyzjak. Można o nim poczytac na https://www.kavasklep.com . Co sądzicie?
monika49
junior fellow
 
Posty: 232
Rejestracja: 20 sty 2017, 12:33


Re: Stres przed egzaminem

Postautor: Lwiątko91 » 15 maja 2019, 10:26

Ja to przed egzaminem nigdy nie mogę spać :( I zwykle ma to potem opłakane skutki :(
Lwiątko91
junior fellow
 
Posty: 158
Rejestracja: 22 gru 2016, 11:03

Re: Stres przed egzaminem

Postautor: Beatrycze5 » 15 maja 2019, 12:03

A ja śpię świetnie w każdej sytuacji. Pod moją kołdrą antyalergiczną od nich już ze snem problemów nie mam!
Beatrycze5
junior fellow
 
Posty: 167
Rejestracja: 25 sie 2016, 13:22

Re: Stres przed egzaminem

Postautor: Magda321 » 10 gru 2019, 14:18

Ja gdy miałam swój pierwszy egzamin na prawo jazdy, również się bardzo stresowałam. Wtedy koleżanka poleciła mi BRAIN ACTIVES, są to tabletki pomagające w stresie, powiem wam, że byłam bardzo zaskoczona. Odkąd je teraz ciągle stosuję mam lepszą pamięć oraz większą kontrolę nad stresem. Można poczytać więcej o nich na stronię https://mejores-suplementos.es/. Myślę, że jest to jakieś wyjście z całej tej sytuacji.
Magda321
newbie
 
Posty: 34
Rejestracja: 07 paź 2019, 11:21


Re: Stres przed egzaminem

Postautor: Daga22 » 20 gru 2020, 10:45

Nie wierzę w żadne wspomagacze, ani suplementy na stres. Takie leki są skuteczne ale tylko te na receptę. Chociaż osobiście uważam, że nie ma się co faszerować lekami, lepiej nauczyć się radzić sobie z nerwami. Dla mnie rozwiązaniem okazała się terapia w https://psychomedic.pl/psychiatra-lodz/ Psycholog wiele spraw mi rozjaśnił i pomógł zwalczyć swoje często niepotrzebne nerwy.
Daga22
newbie
 
Posty: 38
Rejestracja: 18 gru 2020, 15:04


Re: Stres przed egzaminem

Postautor: vlord » 02 cze 2022, 12:53

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
инфоjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości