Szynszyla

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

Szynszyla

Postautor: nussnew1979 » 11 sty 2017, 15:21

Miał ktoś z was to stworzonko? Zakochałam się od pierwszego wejrzenia Będę wdzięczna za porady i sugestie dotyczące tych zwierzątek.
nussnew1979
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 11 sty 2017, 15:17


Re: Szynszyla

Postautor: Kingkong56 » 12 sty 2017, 11:06

mam parke szynszyli sa cudowne:)nie sa jakos szczegolnie trudne w utrzymaniu wystarczy klatka trociny, poidelko z woda karma i piasek do kapieli:))
Kingkong56
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 12 sty 2017, 11:03

Re: Szynszyla

Postautor: guziol » 13 sty 2017, 8:13

ja myślałam o szynszyli ale mam dwa koty i obawiam się, że mogłoby to rodzić konflikty.
Awatar użytkownika
guziol
junior fellow
 
Posty: 334
Rejestracja: 02 sie 2013, 10:52

Re: Szynszyla

Postautor: Kassia340 » 06 lis 2018, 8:53

Ciekawe opcje daliście, według mnie taki zakup jak tutaj najlepsza będzie karma Royal Canin z tego sklepu https://www.krakvet.pl/royal-canin-karm ... -c-28.html jest bardzo dobrą opcją. Świetny wybór karm dla każdego rodzaju zwierząt, poczytajcie o krakvet, rewelacyjny sklep !
Kassia340
junior fellow
 
Posty: 199
Rejestracja: 26 paź 2016, 13:11


Re: Szynszyla

Postautor: Krzyszunio » 22 lut 2021, 17:16

Szczerze mówiąc to takie zwierzęta jakoś nigdy do mnie nie przemawiały. Można powiedzieć, że w tej kwestii stawiam przede wszystkim na klasykę i sam jestem posiadaczem kota maine coona. Moim zdaniem to przepiękny kotek, szczególnie dobrze sprawdza się u rodziny z dziećmi. Warto sobie o tym poczytać na https://abc-kot.pl/kot-maine-coon/. Co o tym sądzicie?
Krzyszunio
junior fellow
 
Posty: 458
Rejestracja: 21 lut 2021, 11:58


Re: Szynszyla

Postautor: vlord » 02 cze 2022, 14:44

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
инфоjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości