ANGIELSKI DLA POCZĄTKUJĄCYCH - Skuteczny Kurs Mp3...

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

Re: ANGIELSKI DLA POCZĄTKUJĄCYCH - Skuteczny Kurs Mp3...

Postautor: english... » 05 lip 2012, 16:55

Hawran pisze:Potrzebuję szybko nauczyć się rozmawiać w języku angielskim. Myślałem właśnie o kursach mp3, stąd pytanie jakie kursy w plikach audio polecacie - jakieś konwersacje, czy inne kursy?

Jeśli chcesz maksymalnie skrócić czas potrzebny do tego aby potrafić porozumiewać się w języku angielskim na poziomie komunikatywnym to najlepiej rozpocząć naukę od najczęściej stosowanych pełnych zwrotów i zdań.
Na stronie: Angielskie Zwroty - Rozmówki znajdziesz więcej informacji na temat kursu, który w szybki sposób uczy właśnie najczęściej stosowanych zwrotów i zdań języka angielskiego. Znajdziesz tam również… jedną z 25 części kursu nagraną w pliku mp3.
Awatar użytkownika
english...
junior fellow
 
Posty: 262
Rejestracja: 01 lip 2010, 18:15


Re: ANGIELSKI DLA POCZĄTKUJĄCYCH - Skuteczny Kurs Mp3...

Postautor: PomocnaOla » 21 lip 2012, 13:56

Myślę, ż…e wielu osobom moż…e się przydać ta informacja: otóż… znalazłam stronę z kursami mp3 na której przez kolejny miesiąc moż…na pobierać angielskie kursy nawet 60% taniej wszystko w zależ…ności od przeznaczonej kwoty, według mnie jeśli ktoś jest na kupnie kursów to warto skorzystać.

Szczegóły na stronie: Wyprzedaż… - Kursy mp3 60% taniej
PomocnaOla
 

Re: ANGIELSKI DLA POCZĄTKUJĄCYCH - Skuteczny Kurs Mp3...

Postautor: kuszita » 20 sie 2012, 12:38

suuuper zestaw dla początkujących, sama z niego korzystałam, więc wiem co mówię:) http://www.nokaut.pl/oprogramowanie/ang ... jacych.htm
kuszita
 

Re: ANGIELSKI DLA POCZĄTKUJĄCYCH - Skuteczny Kurs Mp3...

Postautor: kuszita » 01 wrz 2012, 19:26

suuuper zestaw dla początkujących, sama z niego korzystałam, więc wiem co mówię :)
kuszita
 

Re: ANGIELSKI DLA POCZĄTKUJĄCYCH - Skuteczny Kurs Mp3...

Postautor: qqqqba » 23 wrz 2012, 14:29

szukam audiobooków po angielsku, jakiś powieści skąd mogę takie pobrać?
qqqqba
 

Re: ANGIELSKI DLA POCZĄTKUJĄCYCH - Skuteczny Kurs Mp3...

Postautor: KamilKuczynski » 24 wrz 2012, 20:46

qqqqba pisze:szukam audiobooków po angielsku, jakiś powieści skąd mogę takie pobrać?

Sporo jest ich na chomiuj.pl, itunes i róż…nych stronach.
Wystarczy poszukac w google lub pierwszy przykład z brzegu: http://chomikuj.pl/Camillus2/jezyki+obc ... e+podcasty
"7 zasad szybkiej nauki angielskiej wymowy"-Dowiedz się jak swobodnie komunikować się po angielsku.
Kurs angielskiego na mp3"
KamilKuczynski
junior fellow
 
Posty: 129
Rejestracja: 30 sty 2012, 17:56

Re: ANGIELSKI DLA POCZĄTKUJĄCYCH - Skuteczny Kurs Mp3...

Postautor: distal » 30 wrz 2012, 7:31

Masę książ…ek audio po angielsku wysokiej jakości znajdziesz również… na stronie: AudioBooki w języku angielskim.
distal
 

Re: ANGIELSKI DLA POCZĄTKUJĄCYCH - Skuteczny Kurs Mp3...

Postautor: Gość » 20 paź 2012, 21:47

english... pisze:Na stronie: Angielskie Zwroty - Rozmówki znajdziesz więcej informacji na temat kursu, który w szybki sposób uczy właśnie najczęściej stosowanych zwrotów i zdań języka angielskiego. Znajdziesz tam również… jedną z 25 części kursu nagraną w pliku mp3.

Ma ktoś z was pozostałe części tego kursu, bo mi świetnie wchodzą te zdania, a póki co nie mam funduszy na zakup?
Gość
 

Re: ANGIELSKI DLA POCZĄTKUJĄCYCH - Skuteczny Kurs Mp3...

Postautor: MarioW-wa » 26 paź 2012, 13:51

Anonymous pisze:
english... pisze:Na stronie: Angielskie Zwroty - Rozmówki znajdziesz więcej informacji na temat kursu, który w szybki sposób uczy właśnie najczęściej stosowanych zwrotów i zdań języka angielskiego. Znajdziesz tam również… jedną z 25 części kursu nagraną w pliku mp3.

Ma ktoś z was pozostałe części tego kursu, bo mi świetnie wchodzą te zdania, a póki co nie mam funduszy na zakup?

Ja pobrałem pełną wersję, nagrałem na CD i uczę się stojąc w korkach kiedy jadę lub wracam z pracy. Z czystym sumieniem polecam, bardzo dobry materiał audio do nauki.
MarioW-wa
 

Re: ANGIELSKI DLA POCZĄTKUJĄCYCH - Skuteczny Kurs Mp3...

Postautor: Pabllo77 » 02 lis 2012, 15:19

MarioW-wa pisze:
Anonymous pisze:
english... pisze:Na stronie: Angielskie Zwroty - Rozmówki znajdziesz więcej informacji na temat kursu, który w szybki sposób uczy właśnie najczęściej stosowanych zwrotów i zdań języka angielskiego. Znajdziesz tam również… jedną z 25 części kursu nagraną w pliku mp3.

Ma ktoś z was pozostałe części tego kursu, bo mi świetnie wchodzą te zdania, a póki co nie mam funduszy na zakup?

Ja pobrałem pełną wersję, nagrałem na CD i uczę się stojąc w korkach kiedy jadę lub wracam z pracy. Z czystym sumieniem polecam, bardzo dobry materiał audio do nauki.

Zasugerowałem się Twoją wypowiedzią i również… zakupiłem wszystkie lekcje. Pliki pobrałem i wgrałem w komórkę. Teraz zamiast muzyki w drodze do pracy będę słuchał tych zdań ciekaw jestem efektów, bo muszę jak na Pozdrawiam.
Pabllo77
 

Re: ANGIELSKI DLA POCZĄTKUJĄCYCH - Skuteczny Kurs Mp3...

Postautor: Gość » 09 lis 2012, 23:32

JA tam uczę sie oglądając filmy z napisami i robie spore postepy.
Gość
 

Re: ANGIELSKI DLA POCZĄTKUJĄCYCH - Skuteczny Kurs Mp3...

Postautor: Gość » 24 lis 2012, 6:52

Ja też… korzystam z filmów i kursów mp3 co dla mnie daje naprawdę zauważ…alne efekty nauki.
Gość
 

Re: ANGIELSKI DLA POCZĄTKUJĄCYCH - Skuteczny Kurs Mp3...

Postautor: Matyldka » 09 gru 2012, 16:32

osobiście korzystam nie z kursów ale fiszek, w plikach mp3, świetne materiały do nauki angielskich słówek w każ…dej wolnej chwili.
Matyldka
 

Lingo 40% Taniej!

Postautor: english... » 12 sty 2013, 11:13

Dla zainteresowanych bardzo dobrymi kursami w plikach Mp3, Pdf oraz formatach mobilnych (ePub i Mobi) wydawnictwo Lingo przygotowało noworoczna Wyprzedaż… swoich najlepszych kursów aż… o 40%! Promocja trwa do 3 lutego a link do oferty znajdziecie na stronie: Wyprzedaż… Lingo 2013 - Polecam, bo te materiały są naprawdę bardzo profesjonalnie przygotowane i taniej obecnie ich nigdzie w sieci nie znajdziecie.
Awatar użytkownika
english...
junior fellow
 
Posty: 262
Rejestracja: 01 lip 2010, 18:15

Re: ANGIELSKI DLA POCZĄTKUJĄCYCH - Skuteczny Kurs Mp3...

Postautor: smejuyt » 15 sty 2013, 18:20

ja uczyłam się w paru szkołach ale najlepiej wspominam TFLS, gdzie uczyłam się na poziomie C1
smejuyt
 

Re: ANGIELSKI DLA POCZĄTKUJĄCYCH - Skuteczny Kurs Mp3...

Postautor: Gość » 17 sty 2013, 9:36

Początkującym polecam kursz online [url]Multikurs.p[/url]l, fajna sprawa bez wychodzenia z domu :)
Gość
 

Re: ANGIELSKI DLA POCZĄTKUJĄCYCH - Skuteczny Kurs Mp3...

Postautor: kartofld » 24 mar 2013, 16:12

ja jak zaczynałem uczyłem się metodą 1000 słów, więc mogę polecić, ona jest fajna dla początkujących ż…eby w ogóle zacząć łapać jakieś podstawowe słownictwo, tu jest ciekawie opisana ona - Angielski dla początkujących.

Potem polecam uczyć się metodą ze strony pl.bibliobird.com :)
kartofld
 

Re: ANGIELSKI DLA POCZĄTKUJĄCYCH - Skuteczny Kurs Mp3...

Postautor: bejotka » 25 mar 2013, 5:56

Hawran pisze:Potrzebuję szybko nauczyć się rozmawiać w języku angielskim. Myślałem właśnie o kursach mp3, stąd pytanie jakie kursy w plikach audio polecacie - jakieś konwersacje, czy inne kursy?


Trudno coś polecić dla kogoś, kto nie informuje o swoim poziomie znajomości angielskego. Nie mniej jednak spróbuję:

1. Język angielski w 30 dni, Wydawnictwo Langenscheidt.
2. Angielski w 4 tygodnie, Wydawnictwo REA.
3. Angielski w 4 tygodnie - drugi etap, Wydawnictwo REA.
4. Blondynka na językach, Beata Pawlikowska, National Geographic.

Nie sugeruj się tytułami, każ…da pozycja wymaga 6 - 12 tygodni solidnej nauki.
BJK
bejotka
fellow
 
Posty: 697
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00

Re: ANGIELSKI DLA POCZĄTKUJĄCYCH - Skuteczny Kurs Mp3...

Postautor: marbnam » 11 kwie 2013, 1:09

jeśli chodzi o szkoły to na pewno warto polecić tfls, to jedna z bardziej porządnych szkół w warszawie a przede wszystkim lektorzy, którzy tam pracują
marbnam
 

Re: ANGIELSKI DLA POCZĄTKUJĄCYCH - Skuteczny Kurs Mp3...

Postautor: agna88 » 11 kwie 2013, 17:42

polecam Ci kurs na http://chatterbox.pl. jest to platforma online, która umoż…iwi Ci uczestniczenie w kursie z lektorem. fajna sprawa, wszystko odbywa się tak jak na tradycyjnym kursie, z tą róż…nicą, ż…e nie musisz wychodzić z domu. ;) pierwsza lekcja jest darmowa, więc moż…esz sprawdzić czy jest to sposób dla Ciebie.
agna88
 

Re: ANGIELSKI DLA POCZĄTKUJĄCYCH - Skuteczny Kurs Mp3...

Postautor: andi444 » 08 maja 2013, 17:49

Moim skromnym zdaniem TFLS to baaardzo dobry wybór! Jeśli chcesz dobrze nauczyć się języka to tylko w TFLS. Po kursie w TFLS bez problemów zdałam maturę rozszerzoną z angielskiego, teraz chodzę na kurs CAE. Mam świetnego lektora Pana Karola, z takimi ludźmi jak Pan Karol chce się pracować. Polecam!
andi444
 

Re: ANGIELSKI DLA POCZĄTKUJĄCYCH - Skuteczny Kurs Mp3...

Postautor: conan » 02 cze 2013, 15:12

Popieram. Szkoła TFLS długo istnieje na rynku i cały czas jest w czołówce warszawskich szkół językowych. Jest to zasługa doświadczonej kadry lektorów i wysokiemu poziomowi, który reprezentuje szkoła. Ja po semestrze w TFLS poprawiłam język o dwa poziomy, zawdzięczam to mojej lektorce pani Joannie Podgórskiej oraz sobie, bo naprawdę ci꿅ko pracowałam. Opłacało się. Polecam TFLS
conan
 

Re: ANGIELSKI DLA POCZĄTKUJĄCYCH - Skuteczny Kurs Mp3...

Postautor: cRAZYMAN11 » 03 lip 2013, 13:02

Moż…e w domu spróbuj z lekcjami przez skypa lub telefon??
http://active-learning.pl/angielski-skype.html
Dla mnie plusem jest to iż… mogę wybrać sobie niemalż…e dowolnie grafik zajęć i zawsze mogę o coś się podpytac nauczyciela, wytłumaczy mi dokładnie wszystko :)
cRAZYMAN11
 

Re: ANGIELSKI DLA POCZĄTKUJĄCYCH - Skuteczny Kurs Mp3...

Postautor: samuelek997 » 15 lip 2013, 19:37

ja uważ…am, ż…e takie kursy nie nauczą dobrze języka, najlepszy jest kontakt face to face z nauczycielem, ja uczyłem się w szkole językowej tfls w warszawie i uważ…am, ż…e tam moż…na nauczyć się języka na wysokim poziomie
samuelek997
 

Re: ANGIELSKI DLA POCZĄTKUJĄCYCH - Skuteczny Kurs Mp3...

Postautor: GosiaPE » 16 lip 2013, 20:35

A co sądzicie na temat takich książ…ek/podręczników, które napisała Beata Pawlikowska ( http://www.rema.com.pl/autor/Beata-Pawlikowska )? Podobno nie są to typowe podręczniki do nauki, tylko nowe podejście do zapamiętania obcego języka. Osobiście próbowałam kursów i typowym podręczników, ale ci꿅ko mi przyswoić gramatykę i mam blokadę w wysławianiu się. Kto próbował metody B.Pawlikowskiej? Poradźcie coś, bo sama już… nie wiem za co się wziąć ...

:kiss:
GosiaPE
 

Re: ANGIELSKI DLA POCZĄTKUJĄCYCH - Skuteczny Kurs Mp3...

Postautor: xiaoniu » 22 lip 2013, 8:15

Thank you for sharing, mydvddrives.com to provide you with the most complete variety of laptop drive service, we have any one you want, for example, for your-HP blu ray write
xiaoniu
 

Re: ANGIELSKI DLA POCZĄTKUJĄCYCH - Skuteczny Kurs Mp3...

Postautor: KamilKuczynski » 24 lip 2013, 10:34

GosiaPE pisze: Osobiście próbowałam kursów i typowym podręczników, ale ci꿅ko mi przyswoić gramatykę i mam blokadę w wysławianiu się. Kto próbował metody B.Pawlikowskiej? Poradźcie coś, bo sama już… nie wiem za co się wziąć ...
:kiss:

Z samej metody nie korzystałem, ale moim zdaniem kierunek jest słuszny.

Ogólnie gramatykę ci꿅ko przyswoić jeśli uczysz się gramatyki. Ja gramatykę opanowałem poprzez czytanie. Rzadko czytałem zasady. Kiedyś robiłem setki zadań, ale po kilku tygodniach wszystko zapominałem. :(

mam blokadę w wysławianiu się
to też… naturalne. Moż…esz poćwiczyć mówienie przed lustrem. Moż…esz takż…e poprosić korepetytora, aby napisał Ci pytania do jakiegoś 10 minutowego podcastu lub nagrania i na nie odpowiadać, albo miec to głowy i kupić ten kurs angielskiej wymowy

Poradźcie coś, bo sama już… nie wiem za co się wziąć ...
Duż…o czytać i słuchać łatwych rzeczy po angielsku. Tutaj moż…esz poczytać więcej: nauka dla początkujących

Powodzenia
"7 zasad szybkiej nauki angielskiej wymowy"-Dowiedz się jak swobodnie komunikować się po angielsku.
Kurs angielskiego na mp3"
KamilKuczynski
junior fellow
 
Posty: 129
Rejestracja: 30 sty 2012, 17:56

Re: ANGIELSKI DLA POCZĄTKUJĄCYCH - Skuteczny Kurs Mp3...

Postautor: Gość » 28 lis 2013, 23:44

GosiaPE pisze:A co sądzicie na temat takich książ…ek/podręczników, które napisała Beata Pawlikowska ( http://www.rema.com.pl/autor/Beata-Pawlikowska )? Podobno nie są to typowe podręczniki do nauki, tylko nowe podejście do zapamiętania obcego języka. Osobiście próbowałam kursów i typowym podręczników, ale ci꿅ko mi przyswoić gramatykę i mam blokadę w wysławianiu się. Kto próbował metody B.Pawlikowskiej? Poradźcie coś, bo sama już… nie wiem za co się wziąć ...
:kiss:


Przykład jednej z lekcji uczącej angielskiego znalazłam na stronie: http://www.youtube.com/watch?v=E9gnTCm3Hfo więc posłuchaj i zdecyduj czy Ci taka nauka odpowiada.
Gość
 

YyWxwlsVawzwRwnYOAmD

Postautor: Chiripa » 04 lut 2014, 7:25

Sizc…ô Kompfcter proqramlarż„ąnż„ą Online t…ôdrisl…ô f6yr…ôtm…ôk mfcmkfcnmfc? Eż‡Ăźitmiż‡Ăźâ€ŚĂ´m ki, STż„ÄŻMUL Education & Consulting yaxż„ąn vatadxrla Kompfcter proqramlarż„ą v…ô Xarici dil fczr…ô online t…ôdris…ô baż‡Ăźlayacaq. Siz m…ôn…ô n…ô m…ôsl…ôh…ôt bil…ôrdiniz?
Chiripa
 

qszxVAJCQypiWUYxuWT

Postautor: Franklin » 04 lut 2014, 10:13

Intsihgs like this liven things up around here.
Franklin
 

uNtcLcMyXErjUMYTJv

Postautor: Bryan » 04 lut 2014, 11:10

If your aricelts are always this helpful, "I'll be back."
Bryan
 

SSHKksScwPlXEBJd

Postautor: Deborah » 04 lut 2014, 15:53

It's always a relief when someone with obvious exetprise answers. Thanks!
Deborah
 

Re: ANGIELSKI DLA POCZĄTKUJĄCYCH - Skuteczny Kurs Mp3...

Postautor: studentang » 13 maja 2014, 20:38

polecam naukę tą metodą,przynajmniej mi pomogło,

http://topenglishcourse.pl/
studentang
newbie
 
Posty: 45
Rejestracja: 07 kwie 2014, 12:53

Re: ANGIELSKI DLA POCZĄTKUJĄCYCH - Skuteczny Kurs Mp3...

Postautor: NetOnufry1209 » 25 maja 2014, 23:14

nigdy nie korzystałem z mp3 jako głównej metody nauki, ale często się wspomagam do nauki słówek, bo moż…na poćwiczyć wymowę, przewijać spokojnie i powtarzać konkretne słówka
NetOnufry1209
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 18 maja 2014, 21:01

Re: ANGIELSKI DLA POCZĄTKUJĄCYCH - Skuteczny Kurs Mp3...

Postautor: LukLev » 08 cze 2014, 10:51

Zdradzę Wam swój sprawdzony sposób na opanowanie angielskiego na poziomie umoż…liwiającym dogadanie się w codziennych sytuacjach po angielsku w bardzo krótkim czasie.

1). Naukę rozpoczynamy od poznania i opanowania najczęściej stosowanych angielskich słówek. Dzięki temu zdobywamy najważ…niejszą umiejętność językową czyli zrozumienie uczonego języka. Najlepiej według mnie zrobić to w sposób opisany na stronie: Angielski dla początkujących.

2). Po opanowaniu tych słówek warto skupić się na nauce całych gotowych zdań i zwrotów. Szerzej pisałem o tym na stronie: Jak szybko nauczyć się rozmawiać po angielsku.. Tam znajdziecie wszystkie wskazówki oraz materiały pomocne do nauki angielskich zdań i zwrotów. W tym przypadku najwygodniej jest korzystać właśnie z nagrań w plikach mp3.

Jeż…eli przyłoż…ymy się do nauki trzymając się tego schematu, to ucząc się systematycznie i duż…o ćwicząc - efekt w postaci swobodnego mówienia po angielsku jest do osiągnięcia już… w ciągu kilku miesięcy. U mnie trwało to ok 4 miesiące. Dzięki temu mamy już… solidne podstawy i co najważ…niejsze potrafimy dogadać się po angielsku w codziennych sytuacjach. Potem warto już… tylko duż…o ćwiczyć (rozmawiać po angielsku), rozwijać swoje słownictwo, poznać podstawy gramatyki, idiomy i rozwijać inne umiejętności językowe tj. pisanie itd.

Osobiście sam uczyłem się w sposób podany powyż…ej, dlatego wiem, ż…e on działa i każ…dy moż…e nauczyć się dowolnego języka w stopniu podstawowym w bardzo krótkim czasie.
___________________
Nauka Angielskiego Online - jak uczyć się angielskiego korzystając z Internetu?
Awatar użytkownika
LukLev
greenhorn
 
Posty: 60
Rejestracja: 29 sty 2014, 4:50

Re: ANGIELSKI DLA POCZĄTKUJĄCYCH - Skuteczny Kurs Mp3...

Postautor: darojago » 13 cze 2014, 14:51

LukLev pisze:Naukę rozpoczynamy od poznania i opanowania najczęściej stosowanych angielskich słówek. Dzięki temu zdobywamy najważ…niejszą umiejętność językową czyli zrozumienie uczonego języka. N


A ja sugeruję zacząć od alfabetu i trochę zasad gramatycznych, a potem dopiero słówek i dalej. Tak było w moim przypadku i całkiem nieźle poszło:)
Awatar użytkownika
darojago
newbie
 
Posty: 6
Rejestracja: 13 cze 2014, 14:23

Re: ANGIELSKI DLA POCZĄTKUJĄCYCH - Skuteczny Kurs Mp3...

Postautor: LukLev » 17 cze 2014, 0:36

darojago pisze:
LukLev pisze:Naukę rozpoczynamy od poznania i opanowania najczęściej stosowanych angielskich słówek. Dzięki temu zdobywamy najważ…niejszą umiejętność językową czyli zrozumienie uczonego języka.


A ja sugeruję zacząć od alfabetu i trochę zasad gramatycznych, a potem dopiero słówek i dalej. Tak było w moim przypadku i całkiem nieźle poszło:)

darojago powiedz mi zatem czy będziesz w stanie cokolwiek powiedzieć, przeczytać, czy choćby zrozumieć po angielsku znając perfekcyjnie alfabet i kilka zasad gramatycznych? Słuchając takich porad ludzie uczą się gramatyki miesiącami, po których w najlepszym przypadku stwierdzają, ż…e nie maja talentu do języków...
___________________
Kurs Angielskiego Online - jak uczyć się angielskiego korzystając z Internetu?
Awatar użytkownika
LukLev
greenhorn
 
Posty: 60
Rejestracja: 29 sty 2014, 4:50

Re: ANGIELSKI DLA POCZĄTKUJĄCYCH - Skuteczny Kurs Mp3...

Postautor: rewiktoryn80 » 21 lip 2014, 13:13

Myślę, ż…e jest to jeden ze sposobów - ale już… raczej na to, ż…eby język szlifować. W trakcie samej nauki fajnie gdy jest taki weryfikator który mówi nam co źle wymawiamy, nad czym musimy jeszcze popracować i w jaki sposób moż…na wyeliminować te błędy.

____________________
Czy nas jeszcze pamiętasz http://mojepodrozowanie.blogx.pl/ z niskich cen!
rewiktoryn80
newbie
 
Posty: 12
Rejestracja: 01 cze 2014, 19:19

Re: ANGIELSKI DLA POCZĄTKUJĄCYCH - Skuteczny Kurs Mp3...

Postautor: gowrr » 22 lip 2015, 21:29

Dla mnie osobiście bardzo spodobała się metoda nauki, na tej stronie, świetnie moż…na sobie zaplanować powtórki i uczyć się swoim tempem i kiedy ma się na to czas. Każ…dy z kim rozmawiałam na temat etutor (kto jest tam zalogowany) bardzo sobie chwali, ja oczywiście również…, więc moż…ecie spróbować sami tym bardziej ż…e rejestracja jest darmowa.
gowrr
newbie
 
Posty: 6
Rejestracja: 08 lip 2015, 20:49

Re: ANGIELSKI DLA POCZĄTKUJĄCYCH - Skuteczny Kurs Mp3...

Postautor: niedzwiadekk » 01 sie 2015, 18:41

Fiszki Mp3 są alternatywą dla tradycyjnych karteczek, więc musisz się zdecydować na konkretną formę, gdyż… z plikami mp3 nie otrzymujesz karteczek do nauki, tylko słówka w plikach mp3. Karteczki moż…na sobie zamówić osobno i traktować jako uzupełnienie.
niedzwiadekk
newbie
 
Posty: 6
Rejestracja: 16 lip 2015, 10:54

Re: ANGIELSKI DLA POCZĄTKUJĄCYCH - Skuteczny Kurs Mp3...

Postautor: english... » 11 lis 2016, 17:18

Od ostatniego wpisu w tym wątku minęło już sporo czasu, jednak często wspominany kurs angielskiego etutor rozwija się w najlepsze. Obecnie z kursu korzysta już ponad 487 tyś zarejestrowanych osób. Wciąż rozwijane i dodawane są kolejne multimedialne lekcje oraz mobilna aplikacja znacznie ułatwiająca naukę przy użyciu smartfonów i tabletów. Dlatego każdy początkujący według mnie powinien wypróbować ten kurs.
___________________________
Nauka Angielskiego przez Internet - wszystko na temat skutecznych sposobów nauki angielskiego Online.
Awatar użytkownika
english...
junior fellow
 
Posty: 262
Rejestracja: 01 lip 2010, 18:15

Re: ANGIELSKI DLA POCZĄTKUJĄCYCH - Skuteczny Kurs Mp3...

Postautor: Susan456 » 10 mar 2017, 13:07

good where you have to select Include in Home Screen in the next vShare Android is to download it from its main site and also to install vShare, nice.
Susan456
newbie
 
Posty: 6
Rejestracja: 09 lut 2017, 6:01

Re: ANGIELSKI DLA POCZĄTKUJĄCYCH - Skuteczny Kurs Mp3...

Postautor: ada1212 » 01 gru 2019, 19:26

Ja co prawda na średnim poziomie, ale chciałam się też osłuchać jak Ty i poprzypominać sobie niektóre rzeczy. Miałam także problemy z mówieniem i uczyłam się z kursem ENLINADO nauka z tym kursem u mnie sprawdziła się, bo po 2 miesiącach podszkoliłam się i mówiłam. Mam teraz znajomych native speakerów, których nauczyłam się wyszukiwać z rad od tego kursu. :)
Polecam obejrzeć darmową lekcję.
ada1212
newbie
 
Posty: 8
Rejestracja: 19 lip 2019, 12:56



Re: ANGIELSKI DLA POCZĄTKUJĄCYCH - Skuteczny Kurs Mp3...

Postautor: vlord » 03 cze 2022, 15:19

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
сайтинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości