Wózek miejski do 22kg - CAVOE OSIS?

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

Wózek miejski do 22kg - CAVOE OSIS?

Postautor: july66 » 08 lip 2021, 19:26

Cześć. Rozglądam się za wytrzymałym, możliwie lekkim wózkiem do jazdy po mieście. Osis od Cavoe mnie najbardziej zainteresował - wiecie może jak ten wózek się sprawdza?
july66
greenhorn
 
Posty: 54
Rejestracja: 09 mar 2021, 0:08


Re: Wózek miejski do 22kg - CAVOE OSIS?

Postautor: Kamilla36 » 09 lip 2021, 16:59

Długo zastanawiałam się czy wybrać Osis czy Axo, jednak ostatecznie doszłam do wniosku że nie potrzebny mi wózek w teren. Osis w zupełności mi wystarcza - polecam.
Kamilla36
greenhorn
 
Posty: 52
Rejestracja: 28 lut 2020, 20:42

Re: Wózek miejski do 22kg - CAVOE OSIS?

Postautor: july66 » 10 lip 2021, 19:10

Jak Ci sie go prowadzi po nierównościach w mieście? Boję się czy tak małe kółka poradzą sobie z podjazdem chociażby na chodnik, albo przy wjeżdżaniu do sklepu?
july66
greenhorn
 
Posty: 54
Rejestracja: 09 mar 2021, 0:08

Re: Wózek miejski do 22kg - CAVOE OSIS?

Postautor: Kamilla36 » 11 lip 2021, 16:55

Serio nie masz co się przejmować takimi rzeczami, bo nawet jeśli koła nie dadzą rady wjechać na krawężnik, to wózek lekko się podobija. Daje więc radę w typowo miejskich terenach, nawet tych nierównych.
Kamilla36
greenhorn
 
Posty: 52
Rejestracja: 28 lut 2020, 20:42

Re: Wózek miejski do 22kg - CAVOE OSIS?

Postautor: july66 » 12 lip 2021, 19:00

Dziękuję za odpowiedzi, jestem już przekonana, że to dobry wybór. Czekam na dostawę świeżo zamówionego wózka :D
july66
greenhorn
 
Posty: 54
Rejestracja: 09 mar 2021, 0:08

Re: Wózek miejski do 22kg - CAVOE OSIS?

Postautor: cruella3 » 16 sie 2021, 6:39

To są całkiem ciekawe wózki ale ja wolę xlandera które zamówiłam online do domu i mogłam na spokojnie wypróbować, wózek jest śliczny, ma bardzo dużo bajerów, między innymi diody led w podnóżku które sprawiają że jest lepiej widoczny po zmroku i przede wszystkim łatwo się go składa
cruella3
junior fellow
 
Posty: 179
Rejestracja: 15 kwie 2016, 15:51

Re: Wózek miejski do 22kg - CAVOE OSIS?

Postautor: olusia_ » 02 wrz 2021, 12:38

Koniecznie sprawdź wózek od Venicci, który znajdziesz na https://venicci.pl/. Idealny wózek miejski, ale sprawdzi się również w terenie, bezpieczny i oczywiście wygodny w prowadzeniu. Gondola i spacerówka same w sobie bardzo lekkie, a właśnie wózek jest idealnie do 22 kg.
olusia_
greenhorn
 
Posty: 77
Rejestracja: 01 lut 2021, 13:41


Re: Wózek miejski do 22kg - CAVOE OSIS?

Postautor: vlord » 04 cze 2022, 22:04

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
инфоjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości