Zmiana banku na smart?

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

Zmiana banku na smart?

Postautor: akmen » 01 wrz 2016, 21:17

Warto zmienić konto na smart?
Ostatnio zmieniony 22 sty 2017, 22:35 przez akmen, łącznie zmieniany 1 raz.
akmen
greenhorn
 
Posty: 59
Rejestracja: 01 wrz 2016, 20:35


Re: Zmiana banku na smart?

Postautor: dews » 01 wrz 2016, 21:28

Nie posiada chyba aplikacji na Windows Phone. Uważam, że lepiej korzystać z przeglądarki.

Jednak gdy wszedłem na stronę gdzie prowadzi link natrafiłem na recenzję klienta nestbanku. Pisze on tam że można korzystać w tel bez aplikacji i śmiga szybko. Wiec ten bank bardzo mi pasuje. :cool:
Ostatnio zmieniony 29 kwie 2019, 8:15 przez dews, łącznie zmieniany 4 razy.
dews
greenhorn
 
Posty: 68
Rejestracja: 03 lip 2016, 18:04

Re: Zmiana banku na smart?

Postautor: akmen » 01 wrz 2016, 21:38

Dziękuje za szybką odpowiedź
Ostatnio zmieniony 22 sty 2017, 22:44 przez akmen, łącznie zmieniany 1 raz.
akmen
greenhorn
 
Posty: 59
Rejestracja: 01 wrz 2016, 20:35

Re: Zmiana banku na smart?

Postautor: dews » 01 wrz 2016, 22:08

jak z debetem?

Sam jestem dość biernym użytkownikiem rachunków bankowych. Przyznam, że głównie wykonuje za ich pomocą przelewy i do tej funkcji się sprawdzają. Tego typu funkcjonalności uważam za najważniejsze ponieważ mają dla mnie priorytetową ważność w koncie bankowym, z którego korzystam. Przechodząc do sedna i rachunku o którym piszesz w tym wątku, to jest to obecnie nie Smart a Nest Bank https://finansenaplus.pl/nest-bank-konto-opinie-oplaty/ pod tym adresem znalazłem to info. Gdzie autor w prosty sposób wyjaśnia dlaczego warto jest zainteresować się nest kontem. Nie tylko z powodu braku opłat, lecz również widząc pozytywne opinie o nest banku. :cool:
Ostatnio zmieniony 29 kwie 2019, 8:14 przez dews, łącznie zmieniany 5 razy.
dews
greenhorn
 
Posty: 68
Rejestracja: 03 lip 2016, 18:04

Re: Zmiana banku na smart?

Postautor: akmen » 01 wrz 2016, 22:35

co z kartą?
Ostatnio zmieniony 22 sty 2017, 22:44 przez akmen, łącznie zmieniany 1 raz.
akmen
greenhorn
 
Posty: 59
Rejestracja: 01 wrz 2016, 20:35

Re: Zmiana banku na smart?

Postautor: dews » 01 wrz 2016, 22:42

Opłata za kartę?
Ostatnio zmieniony 22 sty 2017, 22:52 przez dews, łącznie zmieniany 1 raz.
dews
greenhorn
 
Posty: 68
Rejestracja: 03 lip 2016, 18:04

Re: Zmiana banku na smart?

Postautor: akmen » 01 wrz 2016, 23:00

Bawi mnie często jak niską wiedzę o finansach posiada wiele kobiet. Skupiają się zwykle tylko na wydawaniu pieniędzy swoich i partnera na szmatki, buty i inne głupoty. Tymczasem wystarczyłoby poczytać więcej o finansach, aby przestać narzekać na brak pieniędzy. Zacząć spisywać wszystkie wydatki i prowadzić budżet domowy z sensem. Tak, aby zauważyć gdzie pieniądze uciekają im codziennie przez palce i zacząć oszczędzać. Bo tylko ograniczając wydatki na zbędne przedmioty w ewentualnym połączeniu z ze zwiększaniem dochodów pozwalają zbudować poduszkę finansową. Zaoszczędzone pieniądze zamiast można ulokować choćby na lokacie albo koncie oszczędnościowym, aby nie zjadała ich inflacja. Już dobry blog konta bankowe i finanse wyjaśnia wiele spraw z zakresu ekonomii.
Ostatnio zmieniony 05 kwie 2019, 10:55 przez akmen, łącznie zmieniany 2 razy.
akmen
greenhorn
 
Posty: 59
Rejestracja: 01 wrz 2016, 20:35

Re: Zmiana banku na smart?

Postautor: dews » 01 wrz 2016, 23:48

?
Ostatnio zmieniony 22 sty 2017, 22:52 przez dews, łącznie zmieniany 1 raz.
dews
greenhorn
 
Posty: 68
Rejestracja: 03 lip 2016, 18:04

Re: Zmiana banku na smart?

Postautor: akmen » 02 wrz 2016, 0:11

ma pełne prawa do kont? :P

Mam pytanie może ktoś wie, zakładasz konto w nest banku i robisz przelew weryfikacyjny ze swojego banku, załóżmy pekao. bank Pekao ma adres zameldowania inny niż zamieszkania. Następnie wypełniasz wniosek podając w Nest banku adres do korespondencji zamieszkania. Nest bank dzwoni do Ciebie o weryfikację 3 pytaniami potwierdza zgodność i zapytuje o: czy zostanie dokonana korekta w nest banku o zamianę adresu z korespondencji na zameldowanie jak jest w przelewie banku pekao. odpowiedź brzmi, tak: i pytanie, za taką akcję otrzymuje się prowizję. Dane podajesz zawsze takie same. Na witrynie https://cranking.pl/ było chyba odniesienie do tego tematu. Straszny sajgon zrobiłeś na czasie wszem i wobec oświadczam. A tak poważnie prowizja jest na moje oko za założenie konta zgodnego z zameldowaniem. Założyciel musi mieć zgodne dane zameldowania z tymi co do korespondencji. Kurde sam juz nie jestem pewien jeżeli zgodne z zameldowaniem można zrobić korektę w nest banku z zamieszkania, czyli korespondencji na zameldowanie i po sprawie, tylko jak z prowizją.
Ostatnio zmieniony 04 maja 2019, 20:36 przez akmen, łącznie zmieniany 2 razy.
akmen
greenhorn
 
Posty: 59
Rejestracja: 01 wrz 2016, 20:35

Re: Zmiana banku na smart?

Postautor: dews » 02 wrz 2016, 0:32

Ostatnia taka lokata być może na rynku? Ponad 4 procent na trzy miesiące
Stopy procentowe znów poszły w dół, toteż oszczędzanie w bankach stało się jeszcze mniej opłacalne. Warto więc wychwytywać perełki, które jeszcze gdzieniegdzie się pojawiają. Taką perełką jest niewątpliwie proponowana przez Bank trzymiesięczna Lokata, dająca 4,5 proc. w stosunku rocznym. Minimalna wymagana kwota to 1000 zł, maksymalna – 10 tysięcy zł.
Mój profil na forum.
Ostatnio zmieniony 14 maja 2019, 18:29 przez dews, łącznie zmieniany 1 raz.
dews
greenhorn
 
Posty: 68
Rejestracja: 03 lip 2016, 18:04

Re: Zmiana banku na smart?

Postautor: Megatester » 09 lut 2017, 20:39

Teraz to już jest Nest Bank, miałem konto w Banku Smart przenieśli mi do Nest Bank, wszystko zostało tak jak było. Konto jest darmowe bez warunków. Karta też jest darmowa bez warunków i nie trzeba nią płacić. Jedynie jak chce się wyrobić drugą to jest opłata 25 zł za wydanie.

Co do debetu to nie wiem bo nie korzystam.

___________________
https://podstawyfotografii.wordpress.com
Megatester
greenhorn
 
Posty: 72
Rejestracja: 24 sty 2017, 22:11

Re: Zmiana banku na smart?

Postautor: guziol » 10 lut 2017, 16:32

ja nie znam tej opcji smart ale chyba zostanę przy tradycyjnej bankowości.
Awatar użytkownika
guziol
junior fellow
 
Posty: 334
Rejestracja: 02 sie 2013, 10:52

Re: Zmiana banku na smart?

Postautor: sody » 14 lip 2019, 23:08

Teraz to już nie smart tylko nest bank.
sody
newbie
 
Posty: 31
Rejestracja: 03 wrz 2016, 10:31

Re: Zmiana banku na smart?

Postautor: opiekunnestbank » 09 sie 2019, 5:48

Szanowni Państwo, zachęcam do zapoznania się z ofertą Nest Konta w Nest Banku, które jest darmowym kontem bankowym. W jego ramach za 0 zł oferujemy: założenie i prowadzenie konta, przelewy krajowe Elixir, wpłaty gotówki w PLN w ponad 2500 wpłatomatów sieci Euronet, wydanie i używanie jednej karty płatniczej, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach banku. Konto można otworzyć na kilka sposobów: przelewem (wystarczy wykonać przelew, a konto będzie aktywne nawet w 15 minut), poprzez kuriera (konto aktywne nawet w 5 dni, wystarczy podpisać dostarczoną umowę), w oddziale (wystarczy złożyć wniosek online, a następnie udać się do oddziału, aby podpisać umowę) lub w oddziale stacjonarnym banku.

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank.pl
opiekunnestbank
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 12 sty 2019, 20:04

Re: Zmiana banku na smart?

Postautor: osel » 23 lis 2019, 23:33

Teraz nazywa się już Nest, ale nadal jest darmowy.
osel
newbie
 
Posty: 25
Rejestracja: 10 wrz 2016, 7:21

Re: Zmiana banku na smart?

Postautor: Lwiątko91 » 25 lis 2019, 11:09

Mnie by się przydało jakieś konto oszczędnościowe, bo od miesięcy nie mogę się zmotywować do pozbierania pieniędzy na odświeżenie zapachu w samochodzie w Bochni :/
Lwiątko91
junior fellow
 
Posty: 158
Rejestracja: 22 gru 2016, 11:03

Re: Zmiana banku na smart?

Postautor: tomeh » 30 gru 2019, 1:11

Samemu mam konto w nest bo teraz tak to się nazywa. Bardzo dobre, polecam bo nic nie kosztuje.
tomeh
greenhorn
 
Posty: 82
Rejestracja: 30 gru 2019, 0:50


Re: Zmiana banku na smart?

Postautor: vlord » 05 cze 2022, 2:24

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricatorjuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości