Czy S.memo Basic dla dziecka?

Oprogramowanie do nauki języka. Podziel się wiedzą o programach wspomagających naukę języka angielskiego

Re: Czy S.memo Basic dla dziecka?

Postautor: iontichy » 13 wrz 2004, 9:31

Nigdy nie widziałem Basic'a, sam uż…ywam Ad. Speed up! Mój chłopak ma 10 lat, jest raczej sumienny, chcę mu kupić program do nauki słownictwa (nie chcę całego kursu komputerowego), tylko nie wiem czy nie będzie duż…o słówek polskich, których znaczenia nie będzie znał :-). a moze jest coś a'la S.memo lub Pr. Henry dla dzieci? Pzdr.
iontichy
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 12 wrz 2004, 23:00


Re: Czy S.memo Basic dla dziecka?

Postautor: bejotka » 13 wrz 2004, 12:59

Odradzam. SM basic English jest zbiorem słów i zwrotów dla początkujacych, ale dorosłych studentów. Jeśli sam korzystasz z SPEEDUP! to powinieneś umieć stworzyć własną bazę. Spróbuj zrobic cos takiego w oparciu o podręcznik , z którego Twój syn korzysta. Z firmowych baz SM polecam Easy English Plus, który moż…esz amówic na stronie www.supermemo.pl lub na stroinie Wydawnictwa Amercom. Jest o wiele bardziej przyjazny dzieciom. Poza tym polecam Angielski na 6 lub Angielski w pigułce Wydawnictwa Edgard Multimedia (wydawnictwo od profesorów) i Rozmówki Angielskie YDP (te ostatnie były pod inną nazwą wydane na płycie Przyjaciółki i całośc w jeszcze jednym magazynie (Wydanie specjalne Wiedzy i Życia p.t. I Love English).
BJK
bejotka
fellow
 
Posty: 697
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00

Re: Czy S.memo Basic dla dziecka?

Postautor: bejotka » 14 wrz 2004, 0:16

Bez przesady z tą dojrzałościa psychiczną 20-latka u dziesięciolatka. Raczej jest odwrotnie, często dwudziestolatkowie mają dojrzałość psychiczną 10-latków. Nauka samych słówek ma sens, gdy odnoszą się do konkretnych tresci. Dlatego proponuje Easy English Plus. Basic English jest dobry dla 20-latków z dojrzałością psychiczna 20-latków.
BJK
bejotka
fellow
 
Posty: 697
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00


Re: Czy S.memo Basic dla dziecka?

Postautor: vlord » 05 cze 2022, 5:01

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
сайтинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości