supermemo a linux

Oprogramowanie do nauki języka. Podziel się wiedzą o programach wspomagających naukę języka angielskiego

Re: supermemo a linux

Postautor: Visitor » 20 sty 2007, 13:22

Witam,

Czy jest moż…liwe zainstalowanie supermemo (i kursów np. First Steps in English) pod Linuxem?
Jeśli ktos wie jak to moż…na zrobić to proszę o podpowiedź bo chciałbym przesiąść się z Windy na Linuksa ale wtedy stracę moż…liwość korzystania z programów, które zakupiłem.

Dzięki.
Visitor
 


Re: supermemo a linux

Postautor: Jado » 23 sty 2007, 13:48

Witam,

Mnie sie udalo uruchomic SM pod linuxem, korzystajac z emulatora WINE.
Z tym jednak, ze bywaja problemy w zaleznosci od wersji i ustawien WINE.
U mnie np. przy wersji oryginalnej (takiej jaka byla zainstalowana w dystrybucji) SM chodzi bez wiekszych problemow (czasami ma dziwne zachowanie okien), ale gdy np. probowalem zainstalowac nowsza wersje WINE, to juz nie chcialo sie uruchamiac.
Tak wiec - trzeba probowac :-)
Na stronie WINE moze byc troche podpowiedzi jak skonfigurowac, itd, itp...

Ja co prawda korzystam tylko z tekstowego trybu SM - sam dodaje sobie wlasne slowka do swojej bazy. Nie sprawdzalem czy bardziej zaawansowane graficznie bazy dadza sie uruchomic.

Nie sprobujesz - nie bedziesz wiedzial :-)
Jado
newbie
 
Posty: 3
Rejestracja: 23 sty 2007, 0:00


Re: supermemo a linux

Postautor: vlord » 05 cze 2022, 5:29

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
сайтинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości