Program do nauki słówek

Oprogramowanie do nauki języka. Podziel się wiedzą o programach wspomagających naukę języka angielskiego

Re: Program do nauki słówek

Postautor: dybowska » 27 kwie 2003, 21:01

czzesc!szukam programu do szybkiej nauki angielskich słówek.jeśli ktoś moż…e mi coś polecić z góry dzięki.pozdrawiam.karolina
dybowska
newbie
 
Posty: 8
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00


Re: Program do nauki słówek

Postautor: savant » 28 kwie 2003, 17:27

SUPERMEMO 2000 LUB 2002
[url:30n18x2b]http://www.lsc.edu.pl[/url:30n18x2b]
Szkoła językowa - Warszawa Centrum
[img:30n18x2b]http://www.businessrepublic.pl/images/avatar1.gif[/img:30n18x2b]
savant
junior fellow
 
Posty: 221
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00

Re: Program do nauki słówek

Postautor: bejotka » 09 cze 2003, 20:40

Supermemo 2000 i 2002 są dobre do nauki wogóle, do nauki słowek znacznie lepsze jest Multimedialne SuperMemo, zwłaszcza z ostatnich pakietów: Basic English, Power English i Advanced English Speed Up. Ten ostatni zawiera bazę ok 20.000 słów i zwrotów, których moż…na nauczyć się w ciągu ok. 2 lat. Pakiety te moż…na kupić w internecie na stronie www.supermemo.net.

Niestety nie każ…dy lubi i potrafi się uczyć z programem supermemo. Tym poleciłbym Profesora Henryego (Klausa lub Pierra) i wciąż… jeszcze dostępnego eTeachera.

W sieci lub na płytkach dołączanych do róż…nych pism komputerowych np. PC World Komputera mozna znaleźć jeszcze kilka ciekawych, choc nie tak skutecznych programów.
BJK
bejotka
fellow
 
Posty: 698
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00

Re: Program do nauki słówek

Postautor: xeo » 20 gru 2007, 21:45

xeo
Site Admin | Redakcja angielski.edu.pl
 
Posty: 3320
Rejestracja: 22 kwie 2003, 9:26

Re: Program do nauki słówek

Postautor: Lexy » 30 gru 2007, 15:57

Mnie jak na razie bardzo podoba się nauka słówek na stronie http://www.ang.pl/slowka.php Moż…na dodawać własne zestawy i się z nich uczyć.
Lexy
newbie
 
Posty: 3
Rejestracja: 14 maja 2006, 23:00

Re: Program do nauki słówek

Postautor: lalala » 05 sty 2008, 22:24

eliza_liljan@op.pl upper- intermediate
lalala
 

Re: Program do nauki słówek

Postautor: lalala » 05 sty 2008, 22:26

przepraszam nie tu mi sie wkleiło:P
lalala
 

A moż…e ten.

Postautor: jakubx » 22 lut 2008, 22:41

Spróbuje tego programu. Łatwo dodaje nowe słowa i ma rozbudowane opcje nauki. Działa w przeglądarce więc nie trzeba go instalować na komputerze.
http://wordki.pl
jakubx
 

nauka dla leni :D

Postautor: skobek » 03 mar 2008, 22:40

Spróbuj na http://www.lang4you.pl
Róż…ni się tym od normalnych programów ż…e moż…na się uczyć słówek cały czas podczas korzystania z netu, no i nic sie nie przepisuje tysiąc razy. Na ekranie wyświetla się okienko ze słówkami i jego tłumaczeniem. Uczysz sie wzrokowo.
Na głównej stronce jest prezentacja, moż…na zobaczyć jak to wygląda.
Ja korzystam od jakiegoś czasu i jest ok. Szczególnie jeśli nie ma się na naukę za wiele czasu.
skobek
 

Re: Program do nauki słówek

Postautor: kasia_goral » 12 mar 2008, 8:33

Moż…esz też… wypróbować http://www.englishtutor.pl. Serwis z początku wydaje się trudny w obsłudze, ale jak się w niego wgryziesz jest całkiem OK. Oprócz samej nauki słownictwa jest też… kilka typów ćwiczeń.
kasia_goral
 

Re: Program do nauki słówek

Postautor: Michal K » 18 lis 2008, 13:31

Witam,

A ja chciałbym polecić serwis http://slowka.net
Serwis umoż…liwia tworzenie własnej grupy słówek on-line.
Dodatkowo zapewnia system nauki dodanych słówek.
Działą przez najzwyklejszą przeglądarkę internetową (istnieje również… specjalna wersja na telefon komórkowy)
Ponad to serwis umoż…liwia import słówek z plików tekstowych (np wyeksportowanych z innych programów) oraz wydruk do pliku pdf.

Pozdrawiam.
Michal K
 

Re: Program do nauki słówek

Postautor: Veronix » 03 sty 2009, 12:39

Przez jakiś czas korzystałem z systemu Angielski.edu.pl, potem poznałem http://www.etutor.pl. Całkiem przyjemny serwis, niestety płatny, ale moim zdaniem warto. Nie znalazłem nigdzie indziej moż…liwości nauki na obrazkach, to trafia do mnie najbardziej. Z tego co widziałem, część ćwiczeń dostępna jest za darmo po rejestracji.
Veronix
 

Re: Program do nauki słówek

Postautor: Gość » 19 lut 2009, 17:47

Ostatnio pisałem do producentów pakietu Profesor Henry i okazało się, ż…e to co piszą w materiałach reklamowych jest wzięte z powietrza. Częstotliwość występowania i uż…yteczność słówek i zwrotów nie jest określona w oparciu o ż…aden korpus języka angielskiego, a zdania są wymyślone przez ich autorów. Dlatego radziłbym się mocno zastanowić, zwłaszcza osobom, którym zależ…y na nauce ż…ywego języka. Program też… nie jest również… wolny od błędów językowych. Do producentów Supermemo nie pisałem, ale wiem, ż…e im wyż…szy poziom, tym więcej archaizmów, no i amerykańska odmiana języka angielskiego.
Gość
 

Re: Program do nauki słówek

Postautor: bejotka » 20 lut 2009, 6:06

Anonymous pisze:Ostatnio pisałem do producentów pakietu Profesor Henry i okazało się, ż…e to co piszą w materiałach reklamowych jest wzięte z powietrza. Częstotliwość występowania i uż…yteczność słówek i zwrotów nie jest określona w oparciu o ż…aden korpus języka angielskiego, a zdania są wymyślone przez ich autorów. Dlatego radziłbym się mocno zastanowić, zwłaszcza osobom, którym zależ…y na nauce ż…ywego języka. Program też… nie jest również… wolny od błędów językowych. Do producentów Supermemo nie pisałem, ale wiem, ż…e im wyż…szy poziom, tym więcej archaizmów, no i amerykańska odmiana języka angielskiego.


Anonimowo moż…na róż…ne głupstwa pisać, zwłaszcza na forum.

Już… kiedyś pisałem, każ…dy kurs języka, każ…dy podręcznik i każ…dy program przedstawiają tylko demo języka. Całego języka nie mozna ani nauczyć ani przedstawić. Dlatego ucząc się go, trzeba również… czytać i zapisywać nowe słówka, nowe ich znaczenia i wyraż…enia, które w nich występują i uczyć się ich.

To prawda, w pakietach SuperMemo Speed up! , SuperMemo Proficiency! oraz SuperMemo Power Words spotykamy się z akcentem amerykańskim, ale już… w Basic English, First Steps in English, Angielski? No problem? Mamy do czynienia z czystym British English.

Profesor Henry - Słownictwo jest jak dotąd najlepszym programem uczącym słówek w kontekstach, pod tym względem wyprzedza już… SuperMemo.
bejotka
fellow
 
Posty: 698
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00

Re: Program do nauki słówek

Postautor: Gość » 20 lut 2009, 10:22

Jeśli chodzi o PH, to napisz do producentów, wtedy sam się przekonasz.
Jeśli chodzi o istotę dyskusji, to ż…ywy język jest w każ…dym liczącym się słowniku jednojęzycznym. Każ…dy z nich jest oparty na określonych korpusach.
http://www.askoxford.com/oec/
http://www.oup.com/elt/catalogue/teache ... /bnc?cc=fr
http://www.pearsonlongman.com/dictionaries/corpus/
http://www.cambridge.org/elt/corpus/int ... corpus.htm
Co mi po wymyślonych przykładowych zdaniach w PH, jeśli później się okaż…e, ż…e mówisz po angielsku, ale to nie jest język angielski.
Gość
 

Re: Program do nauki słówek

Postautor: bejotka » 21 lut 2009, 6:11

Anonymous pisze:Jeśli chodzi o PH, to napisz do producentów, wtedy sam się przekonasz.


Cóż… pisałem i mam dobre doświadczenie. Moż…e dlatego, ż…e pisałem merytorycznie i łączyłem krytykę negatywną z pozytywną.
Dla Ciebie mam taką propozycję"

Wybierz z tych korpusów 1500 słówek, przeznaczonych dla początkujących. Do każ…dego z nich dodaj 1 przykład z współczesnej literatury pięknej, jeden z literatury naukowo technicznej i jeden z historycznej. Wyślij to wszystko do Wydawnictwa Edgard. Z pewnością dzięki temu powstanie najlepszy na rynku program wspomagający naukę angielskiego dla początkujących. Ty uzyskasz niezłą gratyfikację a moż…e nawet ciekawą pracę i dzięki temu pwstaną podobne programy dla średnio-zaawansowanych, zaawansowanych i business English.

Bezmyślnie krytykować każ…dy potrafi i taka krytyka na ogół nie spotyka się z odpowiedzią.
bejotka
fellow
 
Posty: 698
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00

Re: Program do nauki słówek

Postautor: Gość » 21 lut 2009, 10:47

Po tej wypowiedzi widać, ż…e ty naprawdę jesteś przedstawicielem handlowym tej firmy, a z naciągaczami ja nie będę dyskutował.
Gość
 

Re: Program do nauki słówek

Postautor: bejotka » 21 lut 2009, 12:05

Anonymous pisze:Po tej wypowiedzi widać, ż…e ty naprawdę jesteś przedstawicielem handlowym tej firmy, a z naciągaczami ja nie będę dyskutował.

Nie, nie jestem. Jestem tylko uż…ytkownikiem tego i innych programów wspomagających naukę języków. W odróż…nieniu od Ciebie mam odwagę podpisywać swoje posty tym samym nickiem na wszystkich forach, na których dyskutuje. Mam też… pojecie o czym piszę.

Ty nie masz. Jakimś cudem poznałeś pojecie korpusu i udajesz mądrego, a jesteś tylko ż…ałosny!
bejotka
fellow
 
Posty: 698
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00

Re: Program do nauki słówek

Postautor: Gość » 21 lut 2009, 13:07

Jak ktoś musi się dowartościować, udając bardziej inteligentnego niż… jest w rzeczywistości, to rejestruje się na forum dla ludzi rozpoczynających przygodę z językiem i wypisuje bzdury, bo i tak wszyscy mu uwierzą. W końcu taki skromny, wszechwiedzący uczony w piśmie nie moż…e się mylić. Ja takich problemów nie mam, a jakbym był adminem tego forum, to bym się wstydził, ż…e panoszy się tutaj taki filozof grecki.
Gość
 

Moim zdaniem SuperMemo jest najlepszy

Postautor: Hawaj » 25 lut 2009, 22:06

a przy tym najskuteczniejszy przy regularnej nauce. Niewazne czy sie siedzi 3 godziny dziennie czy 0,5 efekt zamierzony przyjdzie predzej czy pozniej.

Na poczatek, zeby nie wydawac pieniazkow:), a zeby sobie sprawdzic jak mniej wiecej to dziala mozna sciagnac darmowe bazy SuperMemo z angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, filozofii, marketingu, rachunkowości itd. na portalu korepetycji Korkuj.pl.

Ja uzywam SM od dawna i mozna naprawde nauczyc sie nim wszystkiego, to jest swietne.
Hawaj
 

omnimemo.com

Postautor: tkorzonek » 11 wrz 2009, 0:51

Bardzo wysoko cenie sobie prace i badania Piotr Wozniaka, autora SuperMemo. Moim zdaniem nauka z algorytmem optymalizujacym powtorki ma gleboki sens i goraco polecam. Nie jestem zadowolony za samego produktu SuperMemo. Zalezaly mi na latwej nauce przez Internet, oraz mozliwoscie grupowego tworzenia materialu i oceny swoich postepow. Zafacynowany praca dr Wozniaka i rozczarowany SM zdecydowalem sie zbudowac wlasne rozwiazanie http://omnimemo.com. Platforme w wersji BETA uruchomilem kilka dnie temu. Nie ma jeszcze modulu do pracy grupowej ale mozna juz smialo uczyc sie i za darmo korzystac z umieszczonych w serwisie baz. W przyszlym tygodniu uruchomie polska wersje jezykowa. Prosze smialo piszcie do mnie z pomyslami na nowa funkcjonalnosc. Dziekuje!
tkorzonek
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 11 wrz 2009, 0:36

www.learn-vocabulary.org

Postautor: mariakotecka » 06 lis 2009, 0:51

Ja polecam z czystym sumieniem www.learn-vocabulary.org

* darmowy
* z wymową (tylko niestety angielską)
* z obrazkami, które podnoszą skuteczność nauki
* bardzo ładna szata graficzna, w odróż…nieniu od innych darmowych
* bez denerwujących reklam na stronie
mariakotecka
 

Re: Program do nauki słówek

Postautor: kajtek634 » 10 maja 2010, 19:05

Nowatorska metoda, bardzo efektywna - polecam: http://www.allegro.pl/item1030121520_no ... obacz.html
kajtek634
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 10 maja 2010, 18:51

angi.pl

Postautor: babirek24 » 04 kwie 2011, 17:08

polecam stronkę http://angi.pl do nauki słówek, wygląda prawie jak google ta strona

pozdro
babirek24
 

Re: Program do nauki słówek

Postautor: Gość » 26 kwie 2011, 23:34

Próbowałem kilku programów do nauki angielskiego jedyn z nich był np. isay hello ale nie podobało mi się jak lektor wymawia tam zwroty i słowa szukałem dalej pobrałem super memo i nie powiem spodobał mi się miałem go na ipadzie od niedawna koż…ystam z promowanego na stronie my apple speeq'a i powiem jestem mile zaskoczony po wersji free rozważ…am kupno pełnej wersji programiku

http://myapple.pl/content/1384-speeq-ip ... kiego.html <-- link do recenzji
Gość
 

Re: Program do nauki słówek

Postautor: adraso » 26 maja 2011, 23:01

Popieram przedmówce sprawdziłem spee'qa i jestem zadowolony dzięki za wrzutkę :P
adraso
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 28 lut 2011, 2:41

Anki

Postautor: marcin.wosinek » 24 lip 2011, 15:32

Do przetestowania automatycznych powtórek dobrze nadaje się Anki. Jest to bardzo dopracowany program open source, z duż…ą ilością dostępnych baz. Bardzo wygodnie dodawać też… swoje słownictwo. Przy korzystaniu z tego programu moż…na sprawdzić czy metody wykorzystane w super memo i profesorze henrym nam pasują. Poczytaj więcej o anki.
marcin.wosinek
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 24 lip 2011, 15:19

Fiszkoteka

Postautor: Liysd » 03 paź 2011, 0:36

Ja z kolei polecam Fiszkotekę http://www.fiszkoteka.pl . Najfajniejsze w nim jest to ż…e ma wymowę do wszystkich fiszek, nawet tych tworzonych przez uż…ytkowników. Wiadomo, ż…e to musi być jakiś automat, ale jakość jest doskonała.
Liysd
 

Re: Program do nauki słówek

Postautor: uczennica2 » 05 paź 2011, 20:22

Ja słówek uczę się na portalu etutor, bo forma nauki jaką oferuje jet dla mnie idealna do tego bardzo motywujący i efektywny system powtórek, który według mnie jest naprawdę bardzo dobrze przemyślany...
uczennica2
 

Siema

Postautor: Matrix92311 » 14 sty 2012, 19:02

Ludzie wy jestescie pojebani czy jacy???Koles prosi o program do nauki angielskiego a nie strone WWW kurwa tepaki jebane ja szukam Programu już… od 1h bo tepe chuje nie potrafia czytac ze zrozumieniem cwele jebane.
Matrix92311
 

program słówka

Postautor: paulja91 » 19 lip 2012, 23:10

Ja z przyjemnością polecam http://www.voowl.pl , łatwy w obsłudze program do nauki słówek na smartfona. Moż…na uczyć się ze swoich testów i z przygotowanych testów zawierających słówka angielskie.
paulja91
 

tell me more

Postautor: martilys » 16 sie 2012, 21:35

Polecam kurs Tell Me More
http://www.nokaut.pl/oprogramowanie/tel ... nauki.html

nie zraźcie się ceną. Jest naprawdę tego wart. Nie tylko w ciekawy sposób uczy słówek, ale i gramatyki, pisania, słuchania, wymowy.
Wszystko w jednym!
martilys
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 16 sie 2012, 21:02

Re: Program do nauki słówek

Postautor: dave84 » 18 wrz 2012, 12:46

ja również… polecam Tell Me More


------------------------------------------------------------------------------
tłumaczenia niemieckiego
dave84
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 18 wrz 2012, 12:31

Re: Program do nauki słówek

Postautor: english... » 19 wrz 2012, 19:15

Veronix pisze:Przez jakiś czas korzystałem z systemu Angielski.edu.pl, potem poznałem http://www.etutor.pl Całkiem przyjemny serwis, niestety płatny, ale moim zdaniem warto. Nie znalazłem nigdzie indziej moż…liwości nauki na obrazkach, to trafia do mnie najbardziej. Z tego co widziałem, część ćwiczeń dostępna jest za darmo po rejestracji.

Potwierdzam rejestrując się na eturor za darmo otrzymujecie dostęp do pełnej lekcji oraz wielu ćwiczeń, słownika i moż…liwość nauki słówek z kilkunastu kategorii. Po więcej informacji odsyłam do video: eTutor - Jak uczyć się online za darmo!
Awatar użytkownika
english...
junior fellow
 
Posty: 255
Rejestracja: 01 lip 2010, 18:15

Re: Program do nauki słówek

Postautor: mojaex » 10 paź 2012, 17:38

Potwierdzam etutor jest rewelacyjny.
mojaex
 

Re: Program do nauki słówek

Postautor: ala135 » 02 lis 2012, 11:51

Też… uczyłam się na róż…nych darmowych serwisach, ale nie odpowiadało mi to. Znalazłam Multikurs i szczerze powiem, ż…e jest OK, a nawet bardzo OK :) Jeśli chcecie nauczyć się słówek, to jest to bardzo dobry program (dostępny online). Polecam!
ala135
newbie
 
Posty: 34
Rejestracja: 02 lis 2012, 11:24

Re: Program do nauki słówek

Postautor: Gość » 15 lis 2012, 21:02

No MutliKurs to taki świetny jest, ż…e kosztuje duż…o kokosu a nic specjalnego nie oferuje, pewnie pani z postu powyż…ej jedzie marketingiem szeptanym...
hehe ja osobiście wole uczyć się z aplikacji typu
http://www.windowsphone.com/pl-pl/store ... fc960a83bb

która jest w zasadzie darmowa jak ktos woli na androida to jest odpowiednik od tego samego wydawnictwa:
https://play.google.com/store/apps/deta ... WN0b3IiXQ..

wszystko jest proste przejrzyste i tanie! ba praktycznie darmowe jak sie uczy po koleji od A1,

a te wszystkie multikursy za 100 zł wsadźcie se do dupy,,, ostatnio na wp widziałem kurs angielskiego jak zliczyłem to mi wyszło 990 zl za całość za tyle yo ja mam semestr gadania z nativem w szkole jezykowej gdzie interakcja z koleż…akmi itd
Gość
 

program

Postautor: Alessio » 03 lut 2013, 13:57

Polecam memotesty http://www.memotesty.pl gdzie samemu moż…na edytować bazę słówek.[/url]
Alessio
 

Program do nauki słówek, słuchania oraz gramatyki Matury

Postautor: Davijwrz » 04 lut 2013, 21:36

Witam,
Szukam jakiegoś programiku, który pozwoli mi przygotować mi się do matury w sposób multimedialny na kompie.

Myślałem o Profesor Henry - polecacie go?

Pozdrawiam
Davijwrz
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 13 lis 2011, 5:08

Re: Program do nauki słówek, słuchania oraz gramatyki Matury

Postautor: english... » 05 lut 2013, 12:58

Davijwrz pisze:Witam,
Szukam jakiegoś programiku, który pozwoli mi przygotować mi się do matury w sposób multimedialny na kompie.

Myślałem o Profesor Henry - polecacie go?

Pozdrawiam

Przed zakupem warto (jeśli jest taka moż…liwość) wypróbować dany kurs i porównać go z innymi dostępnymi na rynku. Pobierz Profesora Henry w wersji demo i wypróbuj czy taka forma nauki Ci odpowiada.

Moż…esz porównać go z internetowym kursem eTutor - zakładając darmowe konto na stronie: Angielski eTutor.

W obu przypadkach uczysz się samodzielnie korzystając z komputera, w eTutor moż…esz liczyć na pomoc ze strony społeczności oraz dodatkowo moż…esz uczyć się również… w terenie (np korzystać z telefonu, który ma dostęp do internetu).

Dlatego polecam Ci przed podjęciem decyzji wypróbować oba te kursy i samemu zdecydować, który jest dla Ciebie odpowiedni,,tym bardziej, ż…e masz moż…liwość zrobić to nie ponosząc ż…adnych kosztów.
___________________
Angielski przez Internet - wszystko na temat nauki angielskiego Online...
Awatar użytkownika
english...
junior fellow
 
Posty: 255
Rejestracja: 01 lip 2010, 18:15

Re: Program do nauki słówek

Postautor: ototlumaczenie » 15 lut 2013, 15:09

Zdecydowanie najlepsze jest SuperMemo, ostatnia wersja to chyba UX.

Przy absolutnym braku znajomości danego języka, człowiek jest w stanie nauczyć się podstaw do dogadania po 6 miesiącach pracy (po ok. 30 minut dziennie). Oczywiście znajomość innych języków, w tym gramatyki, pomaga.

Polecam też… busuu.com - świetna społeczność, wzajemna pomoc, fajna sprawa.---
Szybkie tłumaczenie
ototlumaczenie
 

Re: Program do nauki słówek

Postautor: hurtpse » 21 lut 2013, 17:42

ja uczyłem się słówek w serwisie, który tu opisują Nauka słówek - Angielski więc ściąganie jakiegokolwiek programu i zasywianie systemu z głowy, choć wadą jest, ż…e jest płatny, ale opłaca się, bo masz wymowę native speakera i trochę inaczej się uczysz, szybciej bo moż…esz wyeliminować już… to, co umiesz i nie tracisz na to czasu.
hurtpse
 

Re: Program do nauki słówek

Postautor: Gość » 27 lut 2013, 17:41

Witam, szukam programu na androida w którym sam mógłbym tworzyć bazy słówek, potem się ich uczyć przez wpisywanie tłumaczenia jak np. w eteacher
Miło by było gdyby był jakiś algorytm powtórek, postęp i ocenianie. z góry dzięki za pomoc :)
Gość
 

Re: Program do nauki słówek

Postautor: Misiek22 » 29 mar 2013, 7:57

Chociaż… nie mam androida to znalazłem takie apki:
http://android-aplikacje.eu/nauka-jezyk ... uka-slowek
http://www.slowka-online.pl/aplikacja-na-androida
http://www.voowl.pl/pobierz.html

Od siebie mogę również… polecić innym serwis wkuwajmy.pl do nauki słówek przez internet
Misiek22
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 14 mar 2013, 17:59

Re: Program do nauki słówek

Postautor: kasandranna » 01 kwie 2013, 15:11

Polecam Vocabla coś w stylu fiszekMoż…na uczyć się fiszek innych lub dołączyć własne angielskie słówka :zdziwko:
kasandranna
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 25 gru 2012, 18:16

Re: Program do nauki słówek

Postautor: andzia93 » 19 kwie 2013, 14:17

Angielski na 6+ to fajny program dla początkujących
________
Szkoła podstawowa Bielsko - największa na Podbeskidziu
Ostatnio zmieniony 17 maja 2013, 9:38 przez andzia93, łącznie zmieniany 1 raz.
andzia93
newbie
 
Posty: 34
Rejestracja: 16 kwie 2013, 9:54

program na Androida

Postautor: Mariusz K. » 12 maja 2013, 19:57

Anonymous pisze:Witam, szukam programu na androida w którym sam mógłbym tworzyć bazy słówek, potem się ich uczyć przez wpisywanie tłumaczenia jak np. w eteacher
Miło by było gdyby był jakiś algorytm powtórek, postęp i ocenianie. z góry dzięki za pomoc :)


Dla mnie najlepszy jest Learning Machine. Po prostu najszybciej się buduję bazę słów. A jak mam nauczyć się na zajęcia z poniedziałku na środę 30 nowych słów, pamiętając przy tym poprzednie to czas najbardziej się liczy.

Pozdro.
Mariusz K.
 

Re: Program do nauki słówek

Postautor: english... » 17 maja 2013, 10:04

Słówka najlepiej utrwala się poprzez systematyczne powtórki. Jednak nie warto powtarzać wszystkich tylko te, których nie pamiętamy, lub zapominamy najszybciej. Tylko teraz powstaje pytanie skąd to masz wiedzieć? Dlatego w sieci jest wiele opracowanych systemów, które wspomagają naukę słówek i planują za ciebie odpowiedni interwał powtórek. Przy pomocy takiego indywidualnego systemu powtórek jest ten zaimplementowany w szkole angielskiego online etutor, gdzie ucząc się nowych słówek system automatycznie planuje za ciebie powtórki. Ty musisz tylko szczerze określić w jakim stopniu znasz dane uczone słówko, a system przypomni nam o nim w odpowiednim momencie opierąjąc się na krzywej zapominania.
___________________
Angielski Mp3 - Kursy i Lekcje Angielskiego w plikach Mp3.
Awatar użytkownika
english...
junior fellow
 
Posty: 255
Rejestracja: 01 lip 2010, 18:15

Re: Program do nauki słówek

Postautor: Gość » 26 maja 2013, 15:19

A co myslicie o supermemo?
Gość
 

darmowa aplikacja na androida - 3000 słów z wymową

Postautor: arekfe » 23 sty 2014, 21:26

Jeśli chodzi o darmowe aplikacje do nauki, to moż…na spróbować programu LearnWords.
To darmowy (bez reklam) program do nauki słówek - 3000 słów pogrupowane w kategoriach, z wymową, odnośnikiem do słowników online oraz testami zamkniętymi.

Moż…na pobrać ze sklepu Aptoide lub plik intalacyjny apk lub uż…ywać wesji www.
arekfe
 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość