rozszerzenia do SuperMemo UX

Oprogramowanie do nauki języka. Podziel się wiedzą o programach wspomagających naukę języka angielskiego

rozszerzenia do SuperMemo UX

Postautor: _mc2 » 06 maja 2009, 4:48

Na stronie http://smuxplugins.codeplex.com/Release ... seId=27019 wgrałem najnowszą wersję rozszerzeń do SuperMemo UX.

W najnowszej wersji między innymi:
- ściąganie pliku wymowy do zaznaczonego tekstu
- pobieranie zapisu wymowy w IPA
- sprawdzanie zaznaczonego tekstu w kilku słownikach internetowych + moż…liwość podłączenia swojego słownika
- system zakładek do oznaczania jednostek
- 2 rodzaje bardzo szybkiego wyszukiwania (w tym wyszukiwanie inkrementalne)
- rozszerzenia moż…liwości standardowego edytora
- dodatkowe skróty do nawigacji

Jeż…eli ktoś jest zainteresowany innymi funkcjami, to zapraszam na stronę http://smuxplugins.codeplex.com/ gdzie moż…na zgłaszać nowe pomysły.
Programiści chętni do współpracy takż…e mile widziani.
Jeż…eli ktoś miałby ochotę zrobić oficjalną stronę programu to proszę o kontakt
_mc2
 


pomysł

Postautor: MicNew » 10 maja 2009, 22:02

fajnie by było jak by moż…na wpisywać wygodnie wymowę za pomocą transkrypcji fonetycznej samemu
MicNew
 

Wpisywanie znaków IPA

Postautor: _mc2 » 12 maja 2009, 2:58

W najnowszej wersji dodałem moż…liwość wprowadzania znaków IPA (transkrypcji fonetycznej).
Dodatkowo dodałem też… podłączanie ostatnio ściągniętego dźwięku wymowy do odpowiedzi.

Myślę, ż…e nowa wersja pojawi się w sekcji Release (do ściągnięcia) w ciągu kilku dni, jak wszystko dobrze przetestuję.
_mc2
 

nowa wersja

Postautor: _mc2 » 13 maja 2009, 4:53

Nowa wersja jest już… dostępna do pobrania:
http://smuxplugins.codeplex.com/Release ... seId=27283

Z nowości:
- tabela znaków IPA ułatwiająca wpisywanie wymowy
- automatyczne podłączanie ściągniętego pliku z wymową do odpowiedzi jednostki
_mc2
 

Błedy we wtyczkach

Postautor: Diorama86 » 26 paź 2009, 4:19

witam. ściagnelam wtyczkę do supermemo 1.0.1.2 i wyskakują mi ostrzeż…enia i errory. chętnie prześle na maila zrzuty ekranu. bardzo prosze o kontakt na maila: crushboom@poczta.onet.pl
Chętnie nawiąze tez kontak z programistą, ktory pomoż…e mi stworzyc autorski program nauki angielskiego dla dzieci dzieki SuperMemo.
Diorama86
 


Re: rozszerzenia do SuperMemo UX

Postautor: vlord » 05 cze 2022, 8:02

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
сайтинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości