Intensywna nauka języka

Oprogramowanie do nauki języka. Podziel się wiedzą o programach wspomagających naukę języka angielskiego

Intensywna nauka języka

Postautor: marysya » 14 gru 2010, 22:18

Cześć! Mam pytanie. Korzystam z programu do nauki angielskiego - Profesor Henry Słownictwo na poziomie 1&2, a widzę, ż…e teraz ta sama firma wydała pakiet Profesor Henry Intensywny Kurs. Wygląda to dość interesująco, ma w sumie to, czego szukam, czyli system rozpoznawania mowy, duż…o ćwiczeń, nagrań, nagrane dialogi, testy do sprawdzenia siebie i jeszcze jest książ…ka. Czy ktoś z was z tego już… korzystał? Polecacie?
marysya
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 14 gru 2010, 21:43


Re: Intensywna nauka języka

Postautor: haneczkaa » 04 mar 2011, 21:00

myślę, ż…e nawet najlepsze systemy wykrywania mowy nie zastąpią kontaktu z ż…ywym językiem. Moż…esz sobie to przetestować. teraz w szkole angielskiego on-line moż…esz zapisać się na [ur=http://www.english-by-phone.pl/l]darmową lekcje testową[/url] gdzie moż…na przekonać się jak wygląda aktualny stan wiedzy z ang no i zobaczyć jak wyglądają takie lekcje z native speakerem przez internet.
haneczkaa
 

Re: Intensywna nauka języka

Postautor: jerzyKK » 12 maja 2011, 17:47

haneczka,

z tego co widzę, chyba chodziło Ci o tę szkołę online: http://www.english-by-phone.pl/ jeśli tak, to faktycznie mają darmową konwersację testową, moż…na sobie wszystko wypróbować, a potem otrzymuje się ocenę znajomości języka i propozycje kursu - wygląda bardzo ciekawie.

Na uczelni mam teraz ostatni semestr języka angielskiego - po nim rozważ…am opcję zapisania się na takie konwersacje - zawsze to konwersacja z native speakerem - przynajmniej nie stracę kontaktu z językiem, czego bym bardzo nie chciał.
jerzyKK
 

Re: Intensywna nauka języka

Postautor: Uniformal » 17 maja 2011, 14:09

Najbardziej intensywnie nauka szła mi za granicą - tam nie miałem wyboru, ale było to dawno, a ja byłem mały :) potem były kursy - tu standard: im bardziej mi się chciało tym lepsze wyniki... Teraz powstaje problem, z którym spotyka się sporo osób: zaczynam zapominać.
Rozkminię tę szkołę online, o której piszecie. Czy tam są lekcje z native speakerami?
Uniformal
 

Re: Intensywna nauka języka

Postautor: jerzyKK » 25 maja 2011, 16:44

Tak lekcje są z native speakerami - moż…esz sobie z resztą ich zobaczyć tutaj - póki co trafiam na naprawdę spoko ludzi.
jerzyKK
 


Re: Intensywna nauka języka

Postautor: vlord » 05 cze 2022, 9:03

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
http://journallubricator.ruсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości