Rosetta Stone

Oprogramowanie do nauki języka. Podziel się wiedzą o programach wspomagających naukę języka angielskiego

Rosetta Stone

Postautor: Gość » 08 maja 2011, 3:23

Czy ktoś mógłby opowiedzieć mi trochę o tym programie?
Gość
 


Re: Rosetta Stone

Postautor: nie polecam » 08 maja 2011, 4:20

mogę ci tylko powiedzieć, ż…e stosowałam ten "cudowny" program i jest bardzo nieefektywny. W skrócie nauka polega na tym, ż…e masz rysunek, podpis do rysunku po angielsku (np. zdanie, które dodatkowo czyta lektor), i na tej podstawie masz się zorientować co znaczy dane zdanie... Jest kilka takich serii, a potem jakieś zupełnie nieefektywne ćwiczenia. Nie ma ani słowa po polsku ani nawet definicji po angielsku - tylko te zdjęcia, czasem złej jakości. Zdania ktorych się uczysz ograniczają się do przedmiotów materialnych (pojęcia abstrakcyjne nie dają się tak łatwo przedstawić zdjęciem).
Ogólnie przyswojenie zaledwie kilku pojęć zajmuje jakieś pół godziny - stosowanie normalnego programu typu supermemo pozwala na 10xszybsze nauczenie się słówek. Strata czasu i pieniędzy.
nie polecam
 

Re: Rosetta Stone

Postautor: Gość » 08 maja 2011, 13:44

Dzięki!
Gość
 


Re: Rosetta Stone

Postautor: vlord » 05 cze 2022, 9:18

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
сайтинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości