Profesor Henry 6.0, słownictwo 3 & 4

Oprogramowanie do nauki języka. Podziel się wiedzą o programach wspomagających naukę języka angielskiego

Profesor Henry 6.0, słownictwo 3 & 4

Postautor: shootingstar » 17 lip 2013, 10:44

Witam, mam problem z programem Profesor Henry. Oprócz słownictwa zawartego w programie, najczęściej uczę się poprzez dodawanie do bazy nowych słówek. Jedno ćwiczenie około 20 słówek i tak sobie codziennie powtarzam, tylko problem jest tego typu, ż…e nie wszystkie słówka pojawiają mi się w ćwiczeniu tych baz, np. w jednym ćwiczeniu mam 21 słówek, a do ćwiczenia wyskakuje mi 14 słówek i najczęściej się one powtarzają. Już… nie wiem, co robić, bo tworzenie nowych baz nie ma sensu. Te same słówka powtarzają mi się w kilku ćwiczeniach, a wiem, ż…e w nich byłe inne słówka. Mam nadzieję, ż…e ktoś zrozumie, o co mi chodzi i pomoż…e.
shootingstar
 


Re: Profesor Henry 6.0, słownictwo 3 & 4

Postautor: bejotka » 17 lip 2013, 12:34

Nie bardzo rozumiem, ale Ty nie rozumiesz zasady działania powtórek w tym programie.

Program wyznacza róż…ne słówka do powtórki w róż…nych terminach. jedna za 2 inne za 5 dni, przy kolejnych powtórkach moż…e to być za 12, a moż…e nawet za 99 dni.

Ucz się systematycznie, a wszystko będzie OK!
BJK
bejotka
fellow
 
Posty: 697
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00

PH 6.0

Postautor: shootingstar » 17 lip 2013, 21:49

Rozumiem, jak to działa, ale chodzi o to, ż…e przykładowo w ćwiczeniu 1 tworzę jakiś zestaw słów, powiedzmy od A do G. Potem tworzę następne ćwiczenie z słówkami H-L. I w tym ćwiczeniu później H-L zamiast słówek z tego zestawu, pojawiają się słówka w połowie z zestawu A-G, a z zestawu H-L już… nie. W powtórkach materiału też… nie wszystkie słówka wyskakują.
shootingstar
 


Re: Profesor Henry 6.0, słownictwo 3 & 4

Postautor: vlord » 05 cze 2022, 10:11

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
http://journallubricator.ruсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości