Wiecej nowoczesnych technologii w szkolach

Opisują oni ciekawostki oraz wyniki badań naukowych dotyczące nauki języka angielskiego.

Wiecej nowoczesnych technologii w szkolach

Postautor: admin » 12 mar 2012, 19:29

Wiecej nowoczesnych technologii w szkolach

O jakości kształcenia decyduje przede wszystkim doświadczenie i umiejętności nauczycieli oraz sprawna organizacja szkoły. W celu podniesienia efektywności lekcji, coraz częściej inwestuje się też… w nowoczesne technologie, które są pomocne dla uczniów.

Nasz system edukacji często jest przedmiotem krytyki, warto jednak zwrócić również… uwagę na pozytywy, np. rosnące znaczenie nowoczesnych technologii w szkołach. Uczelnie wyż…sze, najlepsze licea, gimnazja i podstawówki chętne biorą udział w międzynarodowych programach integracyjnych oraz inwestują w informatyczne zaplecze.

( Czytaj więcej )

Zapraszamy do dyskusji w niniejszym wątku. Jeśli macie jakiekolwiek spostrzeż…enia dotyczące artykułu lub własne doświadczenia w tym temacie.
admin
Site Admin | Redakcja angielski.edu.pl
 
Posty: 17
Rejestracja: 14 lis 2007, 1:02


Re: Wiecej nowoczesnych technologii w szkolach

Postautor: Kornelai12 » 04 kwie 2012, 0:10

Rzeczywiście większe szkoły zaczęły wprowadzać do swojej oferty tablice interaktywne, uważ…am to za bardzo fajne uzupełnienie prowadzonych zajęć
Kornelai12
 

Re: Wiecej nowoczesnych technologii w szkolach

Postautor: maka11 » 05 kwie 2012, 16:18

Kornelai12 pisze:Rzeczywiście większe szkoły zaczęły wprowadzać do swojej oferty tablice interaktywne, uważ…am to za bardzo fajne uzupełnienie prowadzonych zajęćTe tablice to bajer, ale czasami na plus
maka11
 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość