Rezygnacja z niechcianego zakupu - prosze o pomoc w tlum.

Krótkie teksty bądź pojedyncze zdania, które nie są zadaniem domowym.

Rezygnacja z niechcianego zakupu - prosze o pomoc w tlum.

Postautor: Luftikus » 17 lis 2009, 22:01

Witam,

po kryjomu w pracy (mając za plecami szefa) chciałam zakupić członkostwo na pewnym portalu. Przez zminimalizowane okno nie dostrzegłam, ze wciskają mi za prawie 40 dolców jakaś dodatkowa niechciana opcje - przy płatności nie wyświetliła się cala należ…na kwota, wiec podałam wszystkie niezbędne dane, zatwierdziłam i.. dostałam maila w którym wyczytałam: "Your payment of 41.9 USD will appear on your bank card statement under the name of xxx within next couple of days.
This charge is one-time and non-recurring." Z regulaminu wyczytałam, ze obowiązuje mnie 15 dniowy "evaluation period" (co rozumiem jako okres próbny), w trakcie którego mogę zrezygnować i odzyskać gotówkę - co oczywiście chce uczynić. Prośba tylko o pomoc w skonstruowaniu rezygnacji.

Wypociłam coś na styl:
According to Term&Conditions I request cancellation of the membership and refund of the money that I have paid. Unfortunately provided services do not live up to my expectations.

Zostanę zrozumiana?
Jestem otwarta na wszelka krytykę i propozycje ulepszeń.

Z góry dziękuję i z niecierpliwością czekam na pomoc.
Luftikus
 


Re: Rezygnacja z niechcianego zakupu - prosze o pomoc w tlum.

Postautor: johnywag » 19 lis 2009, 5:57

dla mnie bomba, dal bym tylko
my membership - zamiast the membership
:D zrozumiale to jest w 100 procentach :P
johnywag
newbie
 
Posty: 15
Rejestracja: 18 lis 2009, 7:32



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości