Czy moze mi to jakaś osóbka przetłumaczyć na niemiecki. Plis

Krótkie teksty bądź pojedyncze zdania, które nie są zadaniem domowym.

Re: Czy moze mi to jakaś osóbka przetłumaczyć na niemiecki. Plis

Postautor: Visitor » 09 cze 2005, 20:22

Potrzebuje, aby ktoś przetłumaczył mi te zdania na niemiecki, muszę do szkoły zrobić komiks, a brakuje mi kilku zdań.
1.Nagle słuchać pukanie do drzwi.
2. To Michał puka.
3. Wchodzi Michał
4.Kacper przegrał, a Michał uidał się na poszukiwanie nowych przeciwników do lasu.
5.Michał pokonał prawie wszystkie druż…yny.
6.Michał pokonał prawie wszystkie druż…yny, teraz prowadzi zaciętą potyczkę z MAćkiem.
7.Maciek wygrywał z Michałem dopóki nie przyszedł Max, który nieźle namieszał i z tego powodu Maciek przegrał.
8.Wszystkie druż…yny zadrż…ały.
9.Wkrótce później MAx przegrał.
10.Michał był pewien wygranej.
11.Nie przewidział jednak, ż…e Michał też… jest czarodziejem i swój błąd przypłacił przegraną.
12.Wszyscy zostali uwolnieni, a Oskar stał się bohaterem dnia.
to nie jest cała historyjka, ale resztę mam przetłumaczoną
dzieki od razu z góry
Visitor
 


Re: Czy moze mi to jakaś osóbka przetłumaczyć na niemiecki. Plis

Postautor: Visitor » 09 cze 2005, 21:30

postaram Ci jakoś pomóc. Jutro mam niemiecki i moż…e uda mi się namówić sora, ż…eby to przetłumaczył. Dobry z niego sor i pewnie jutro napisze Ci te zdania
Visitor
 

Re: Czy moze mi to jakaś osóbka przetłumaczyć na niemiecki. Plis

Postautor: Visitor » 10 cze 2005, 13:53

Jak obiecałem. Oto te zdania, ale niestety nie wszystkie. Mój nauczyciel miał problem w 7 zdaniu, z wyrazem "namieszał", ale poza tym jest wszystko.
1.Plż˛tzlich hż˛rt man das Klopfen.
2.Michał klopft.
3.Michał kommt rein.
4.Kacper halte verloren, und Michał girg in den Wald um neue Gegner zu suchen.
5.Michał besiegte alle Teams.
6.Michał besiegte alle Teams, und jetzt kżĄmpft er blutgierig gegen Maciek.
7.Maciek war dem Michał żberlegen bis Max nicht kann, der (i tu jest "namieszał") und deswegen Maciek verlor.
8.Alle Teams zilterten.
9.Kurz domach Max verlor.
10.Michał war sicher das er gewinnt.
11.Er hat aber nicht herrorgesehen, dass Michał auch ein Zauberer ist, und er verliert.
12.Alle wurden befreit und Oskar wurde Held des Tages.
Być moż…e są w zdaniach literówki, więc musisz jeszcze posprawdzać czy wszystkie wyrazy znaczą to, co mają znaczyć. A literówki mogą się pojawnić, ponieważ… mój sor ma momentami trudny do rozczytania charakter pisma.(Ja z resztą też…).
Polecam się na przyszłość. Jeśli jeszcze trzeba coś przetłumaczyć, to wyślij maila na pynq@wp.pl.
Mam nadzieję, ż…e Ci się to przyda i dostaniesz taką ocenę, z której będziesz zadowolony/zadowolona
Visitor
 




Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości