jak napisac prace mgr z historii spolecznej, aby uniknac pla

Krótkie teksty bądź pojedyncze zdania, które nie są zadaniem domowym.

Re: jak napisac prace mgr z historii spolecznej, aby uniknac pla

Postautor: Visitor » 24 cze 2005, 14:42

porosze o dobre rady mam tego za duzo i jak to skompresowac, aby nie byla to praca literacka, a takze kiedy stosowac przypisy na dole, czy tylko wtedy gdy sie zywcem przytacza zdanie, czy jak sie pisze ogolnie z jakiejs pozycji i chce sie wykazac, ze to wlasnie z niej sa zaczerpniete te mysli???? Chce zrobic z 90 stron 30 i nie zawracac sobie juz wiecej tym glowy!!!!!!! ona
Visitor
 


Re: jak napisac prace mgr z historii spolecznej, aby uniknac pla

Postautor: Visitor » 24 cze 2005, 14:56

tak na szybko to bym po prostu wzial co trzecie zdanie - akurat powinno sie z tego zrobic 30 stron (1/3). No bo co trzeci wyraz wziąc to moze byc bez sensu. Albo moze co trzeci akapit? NO i zeby nie byl to plagiat, to trzeba pod tytulem napisac cos w rodzaju "PRaca jest skrotem..." wtedy na pewno nie bedziesz miec klopotow.
mgr
Visitor
 

Re: jak napisac prace mgr z historii spolecznej, aby uniknac pla

Postautor: Visitor » 24 cze 2005, 15:14

A gdzie masz promotora ja sie pytam ?
Visitor
 

Re: jak napisac prace mgr z historii spolecznej, aby uniknac pla

Postautor: Visitor » 24 cze 2005, 17:19

a tak pytanko, z jakiej dziedziny piszesz prace? bo wiesz, reguly do prac, dlugich czy krotkich, inne np. z dziedziny literatury, inne z historii

mozesz najlepiej pisac np. "Kowalski mysli tak a tak", ale historyk potem przytoczylby i tak pozycje z ktorej czerpie.

Loki
Visitor
 

Re: jak napisac prace mgr z historii spolecznej, aby uniknac pla

Postautor: Visitor » 24 cze 2005, 20:58

cześć ja pisze prace lic. i jak chcesz to ci moge udzielic paru wskazowek przez gg albo mejla, jesli masz taka ochote napisz na mejla lub zostaw odpowiedz tutaj na forum -> habik83@o2.pl
ale faktem jest ze od tego typu spraw jest promotor :)
Visitor
 

Re: jak napisac prace mgr z historii spolecznej, aby uniknac pla

Postautor: Visitor » 25 cze 2005, 7:05

..... dzieki bardzo, ale moj promotor tj bardzo zajety i dla maluczkich nie ma czsu, jemu trzeba przyniesc gotowe, a moze wtedy cos powie, podobno mozna sobie wtedy pisac od nowa tez calosc, raczej chcialabym , aby poradzil mi ktos z wielka glowa, ja ta prace mam, ale bede ja poprawiac i wyrzucac co nie potrzebne i pisze zwracajac gl uwage na zrodla, moze to zle ??? ona
Visitor
 


Re: jak napisac prace mgr z historii spolecznej, aby uniknac pla

Postautor: tomeh » 13 sty 2020, 12:28

Aby uniknąć plagiatu trzeba napisać ją swoim zdaniem nic więcej, przecież to oczywiste.
--------------------
Portal InfoMiasto.eu Rozmowy i Artykuły
tomeh
greenhorn
 
Posty: 82
Rejestracja: 30 gru 2019, 0:50



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości