Satysfakcja z życia seksualnego

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

Satysfakcja z życia seksualnego

Postautor: Tomek367 » 05 gru 2019, 8:46

Witam serdecznie, na stronie internetowej http://mojakosmetyczka.pl/prosty-sposob ... ksualnego/ znajdziecie prosty sposób na czerpanie satysfakcji z życia seksualnego. A czy Wy również macie problemy z czerpaniem satysfakcji z seksu?
Tomek367
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 05 gru 2019, 8:41


Re: Satysfakcja z życia seksualnego

Postautor: Kola90 » 10 gru 2019, 14:55

wow, dzięki :) na pewno skorzystam :)

------------------------
Nieplanowana ciąża - porady
Kola90
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 10 gru 2019, 14:52


Re: Satysfakcja z życia seksualnego

Postautor: mini99 » 06 lut 2020, 10:20

Dzięki za wszytskie porady :D ciekawy artykuł... Pamiętajcie, aby się zabezpieczyć, jednak, gdy wpadniecie nic straconego.
Aborcja czechy jest legalna
mini99
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 06 lut 2020, 9:33

Re: Satysfakcja z życia seksualnego

Postautor: Fuzz » 01 cze 2020, 0:33

Przy satysfakcji może pomóc specjalny zabieg ginekologiczny. ;) Mogę doradzić pójście do pani doktor ginekolog Barbary Blicharczyk. Przyjmuje we własnym gabinecie w Kołobrzegu na ulicy Szpitalnej albo w Gdyni w klinice Care Medica. Pani doktor wykonuje różne zabiegi medycyny estetycznej. :)
Fuzz
junior fellow
 
Posty: 197
Rejestracja: 19 lip 2015, 14:52

Re: Satysfakcja z życia seksualnego

Postautor: luna90 » 09 cze 2020, 7:23

Chyba każdemu zależy na tym, aby mieć satysfakcję z życia erotycznego, prawda? Gorzej jeśli kobieta zajdzie w ciążę mimo stosowanej antykoncepcji - a tak się niestety też zdarza. Rozwiązaniem są tutaj tabletki poronne, ale tylko te zamawiane ze sprawdzonych źródeł. Z tego co kiedyś czytałam na jednym z for, to strona tabletka-poronna.pl oszukuje swoich klientów i lepiej omijać ich szerokim łukiem.
Ostatnio zmieniony 19 cze 2020, 9:12 przez luna90, łącznie zmieniany 1 raz.
luna90
greenhorn
 
Posty: 96
Rejestracja: 20 kwie 2020, 11:10

Re: Satysfakcja z życia seksualnego

Postautor: szajbuska » 18 cze 2020, 7:55

Ja nie potrzebuje rad by czerpac przyjemnosc z seksu :) Maz sprawdza sie w tym w zupelnosci.. mialam swego czasu problemy z libido i hormonami ale lekarz zaproponowal mi branie ovarin i wszystko sie ustabilizowalo. teraz jak chcemy cos urozmaicic to kupujemy jakies nowe fajne zabawki :D
szajbuska
greenhorn
 
Posty: 51
Rejestracja: 18 cze 2019, 7:36

Re: Satysfakcja z życia seksualnego

Postautor: zmigi » 24 cze 2020, 5:59

Duży spadek jakości życia seksualnego odczuwa wiele kobiet po naturalnym porodzie. Często bardzo dobre efekty mogą przynieść regularne ćwiczenia mięśni Kegla. Służy do nich taki gadżet jak kulki gejszy.
zmigi
junior fellow
 
Posty: 211
Rejestracja: 23 kwie 2019, 6:20

Re: Satysfakcja z życia seksualnego

Postautor: tromba » 24 lip 2020, 18:07

Mozna isc w kierunku fajnych urozmaicen :) wcale nie trzeba duzo inwestowac, na https://valetta.pl/collections/bodystocking sa super zestawy! ja tam regularnie cos zamawiam
tromba
junior fellow
 
Posty: 117
Rejestracja: 29 sty 2019, 14:46

Re: Satysfakcja z życia seksualnego

Postautor: gg83 » 28 cze 2021, 21:02

Wiele ciekawych i niezwykle pomocnych informacji na pewno znajdziecie tutaj https://naszseks.pl/ . Macie tam blog o seksie, a na nim sporo różnych praktycznych artykułów, które naprawdę mogą się przydać. Przede wszystkim należy zawsze stawiać na sprawdzone miejsca, gdzie można się sporo dowiedzieć i tę wiedzę odpowiednio wykorzystać.
gg83
junior fellow
 
Posty: 318
Rejestracja: 01 gru 2015, 0:22

Re: Satysfakcja z życia seksualnego

Postautor: Ciastko81 » 31 sie 2021, 17:45

Moje życie seksualne poprawiło się po tym jak przestałam się stresować wpadką. Przeczytałam na blogu kliniki Stonava, że w razie czego zawsze mogę pomoc znaleźć w Czechach gdybym zaszła w niechcianą ciążę i chciała ją usunąć, tam legalnie można poddać się zabiegowi przerwania ciąży do 12 tygodnia
Ciastko81
greenhorn
 
Posty: 51
Rejestracja: 31 sie 2021, 17:07

Re: Satysfakcja z życia seksualnego

Postautor: malwape88 » 15 wrz 2021, 17:05

Moim zdaniem wiele kobiet nie ma radości z życia seksualnego przez to, że boi się niechcianej ciąży co w naszym kraju nie dziwi. Pamiętajcie, że w razie czego na pomoc można liczyć w Czechach. Wystarczy odwiedzić stronę https://aborcja.cz.
malwape88
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 15 wrz 2021, 17:03

Re: Satysfakcja z życia seksualnego

Postautor: ajjuna » 20 wrz 2021, 8:11

Ja mialam straszny spadek, a praktycznie zanik libido... szukalam przyczyn i okazalo sie, ze to wszystko przez problemy z tarczycą, obecnie jestem pod opieka endokrynologa https://www.multimedplus.pl/specjalizac ... rynologia/ i wszystko wraca do normy
ajjuna
junior fellow
 
Posty: 160
Rejestracja: 28 kwie 2021, 9:29

Re: Satysfakcja z życia seksualnego

Postautor: karokaro88 » 28 wrz 2021, 18:19

W przypadku obawy przed ciążą warto w razie czego wyposażyć się w zestaw tabletek poronnych i odblokować radość z życia. Sprawdzone leki dostępne są choćby na stronie https://tabletkiporonne.net/
karokaro88
newbie
 
Posty: 6
Rejestracja: 27 wrz 2021, 19:33

Re: Satysfakcja z życia seksualnego

Postautor: malwumajka » 07 paź 2021, 14:35

Aby czerpać radość z seksu warto czuć się bezpiecznie, dlatego też trzeba uświadamiać, że w razie wpadki można liczyć na pomoc choćby w Czechach. http://www.czechyaborcja.cz/
malwumajka
newbie
 
Posty: 8
Rejestracja: 07 paź 2021, 14:29

Re: Satysfakcja z życia seksualnego

Postautor: tadziu01 » 25 lis 2021, 8:31

Seks bez poczucia bezpieczeństwa nie będzie przyjemny. Warto zadbać o środki antykoncepcyjne. Zdarza się, że zawiodą w najmniej odpowiednim momencie. Aborcja Czechy to jedna z wielu opcji, która w bezpieczny i legalny sposób pozwoli na usunięcie ciąży.
tadziu01
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 25 lis 2021, 8:27

Re: Satysfakcja z życia seksualnego

Postautor: cruella3 » 07 gru 2021, 12:46

To prawda! Wiadomo że wcześniej trzeba pomyśleć o skutecznym zabezpieczeniu i ja postawiłam na tabletki. Podczas wizyty pani ginekolog zaproponowała mi niskodawkowe tabletki vines i stosuję je już od dawna
cruella3
junior fellow
 
Posty: 179
Rejestracja: 15 kwie 2016, 15:51

Re: Satysfakcja z życia seksualnego

Postautor: dominika123 » 21 sty 2022, 13:51

a co ma satysfakcja z seksu z ciaza ? w ciazy tez mozna miec satysfakcje



______________________
https://pixter.pl/jakie-spodnie-ciazowe-wybrac/
dominika123
junior fellow
 
Posty: 288
Rejestracja: 12 mar 2019, 10:29

Re: Satysfakcja z życia seksualnego

Postautor: Arkadiusz1 » 18 mar 2022, 14:25

Na pewno musicie się dobrze zastanowić nad tym, w jaki sposób moglibyście już teraz sięgnąć po wsparcie najlepszych lekarzy ginekologów. Na stronie https://www.gyncentrum.pl/blog/pl/badan ... poronieniu znalazłem na ten temat więcej informacji, dlatego też koniecznie tam zajrzyjcie.
Arkadiusz1
junior fellow
 
Posty: 133
Rejestracja: 08 sty 2019, 11:05


Re: Satysfakcja z życia seksualnego

Postautor: Cyfra » 12 maja 2022, 12:00

Dużo satysfakcji może przynieść oglądanie z partnerką dobrych programów telewizyjnych dla dorosłych, w kablówkach i telewizji satelitarnej mamy w tej chwili dostępnych kilkanaście takich kanałów. Canal+ oferuje w tej chwili następujące kanały: Private, Hustler HD, Redlight HD, Dorcel TV, Blue Hustler, Playboy TV oraz kolekcje VOD dostępne przez dekoder oraz serwis Canal+ Online: Zest TV, Hustler SVOD. W konkurencyjnej platformie Polsat Box znajdziemy takie kanały jak: Brazzers TV, Vivid Red, Hustler, Blue Hustler HD, Dorcel, Vivid Touch. W ofercie sieci kablowej UPC otrzymamy dodatkowo kanały: Erox HD, Eroxxx HD. Więc chyba warto zamówić montaż anteny satelitarnej aby mieć dostęp do tak bogatej oferty kanałów XXX
Cyfra
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 12 maja 2022, 11:45

Re: Satysfakcja z życia seksualnego

Postautor: vlord » 02 cze 2022, 7:11

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
инфоjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości