Proszę o przetłumaczenie maila.

Krótkie teksty bądź pojedyncze zdania, które nie są zadaniem domowym.

Proszę o przetłumaczenie maila.

Postautor: Mehu » 18 sty 2008, 9:21

Dostałem waż…nego maila po angielsku. Troche z tego rozumię ale musze dokladnie wiedziec o co chodzi. Oto tekst:

Kod: Zaznacz cały

If you have not already done so, please follow the instructions on the PayByCash web site to make your payment.

Missing Instructions: click here for a new copy.

When we receive your payment, we will notify Nexon America, and then send a payment confirmation email to you.

Currency Conversion: Our currency conversion quotes are valid for 14 days. You can get an updated quote by clicking here.

Wkleilem tylko to co nie rozumie. Z gory dzieki za pomoc.
Mehu
 


Re: Proszę o przetłumaczenie maila.

Postautor: asjhdgf » 18 sty 2008, 12:13

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, podąż…aj za instrukcjami na stronie PayByCash aby dokonać płatności.

W przypadku brakujących instrukcji: kliknij tutaj aby otrzymać nową kopię.

Po otrzymaniu płatności powiadomimy Nexon America, a następnie wyślemy do ciebie email potwierdzający dokonanie płatności.

Wymiana walut: Nasze kursy wymiany walut są waż…ne przez 14 dni. Moż…esz otrzymać aktualną stawkę kursu klikając tutaj.
asjhdgf
 


Re: Proszę o przetłumaczenie maila.

Postautor: Dacza21 » 25 mar 2020, 15:18

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, podąż…aj za instrukcjami na stronie PayByCash aby dokonać płatności.

W przypadku brakujących instrukcji: kliknij tutaj aby otrzymać nową kopię.

Po otrzymaniu płatności powiadomimy Nexon America, a następnie wyślemy do ciebie email potwierdzający dokonanie płatności.

Wymiana walut: Nasze kursy wymiany walut są waż…ne przez 14 dni. Moż…esz otrzymać aktualną stawkę kursu klikając tutaj.
Jeżeli chodzi o wymianę walut, to ja najczęściej dokonuję jej za pomocą internetu. W serwisie https://cinkciarz.pl/wymiana-walut mogę skorzystać z bezpiecznych i szybkich transakcji walutowych, które odbywają się wyłącznie przez szyfrowane połączenia. Kantor oferuje ponadto możliwość opłaty transakcji za pomocą wielu wygodnych metod płatności. Ja np. często wybieram system Google Pay. Szczerze polecam każdemu kantory online. Wymiana walut jest w nich zawsze prosta oraz bezproblemowa.
Dacza21
greenhorn
 
Posty: 65
Rejestracja: 13 lis 2016, 13:46



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości