FunEnglish.pl- skuteczna nauka angielskiego dla dzieci

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

FunEnglish.pl- skuteczna nauka angielskiego dla dzieci

Postautor: Paulina_Fun » 08 lip 2011, 18:05

Witam,

Nazywam się Paulina i chciałabym Wam zaproponować nowe rozwiązanie w dziedzinie nauki języka angielskiego, a mianowicie FunEnglish.pl.

FunEnglish.pl to interaktywny kurs języka angielskiego dla dzieci. Oferuje naukę języka angielskiego opartą na czterech multimedialnych filarach nauczania: gra, piosenka, fotolekcja, film.

Do platformy dziecko ma dostęp w każ…dym momencie, z dowolnego komputera, a rodzic na bież…ąco moż…e obserwować postępy dziecka.

Kurs FunEnglish.pl oparty jest o metodę ‘Immersion’, polegającej na zanurzeniu dziecka w języku angielskim. Polskie dzieci nie mają moż…liwości stale komunikować się po angielsku w domu i w szkole, więc na platformie istnieją róż…ne sytuacje komunikacyjne, które wymuszają mówienie i myślenie w języku angielskim.

Nagrody i wyróż…nienia
Ostatnio zdobyliśmy certyfikat European Language Label, w dziedzinie nauczania języków obcych, przyznany przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji, dla innowacyjnych projektów edukacyjnych.
Dodatkowo nasz darmowy słownik językowych slownikdladzieci.pl otrzymał tytuł BEST strony serwisu Sieciaki.pl.

Macie również… moż…liwość bezpłatnego sprawdzenia, jak to wygląda na naszej stronie www.funenglish.pl klikając w ‘Przetestuj za darmo’.

Zależ…y nam na Waszych opiniach, dzięki nim kurs będzie jeszcze lepszy.

Więcej informacji o kursie znajdziecie na:
http://funenglish.pl/content/index/name ... dla_dzieci
blog.funenglish.pl
oraz naszym Fan Page'u: http://www.facebook.com/FunEnglishPL

Pozdrawiam
Paulina
Zespół FunEnglish.pl
Paulina_Fun
 



Re: FunEnglish.pl- skuteczna nauka angielskiego dla dzieci

Postautor: english... » 23 lut 2020, 23:47

W/g mnie warto zainteresować się tym kursem, jeśli chcemy, aby dzieci uczyły się angielskiego nie z przymusu, a z przyjemnością.
Zamiast gier na komputerze mogą świetnie się bawić i przy tym chłonąć język angielski (czasem nawet nieświadomie).

Na początku dobrze jest zarejestrować bezpłatne konto na stronie kursu www.funenglish.pl
i dać dziecku do wypróbowania ten kurs (to nic nie kosztuje, a warto).

Jeśli ktoś z Was po wypróbowaniu będzie zainteresowany zakupem pełnego dostępu do kursu (abonamentu dla dziecka), to szukajcie kodów rabatowych na stronie: http://angielskionline.edu.pl/tag/funen ... -rabatowy/. Z ich wykorzystaniem można zakupić kurs nawet do 40% taniej.
Awatar użytkownika
english...
junior fellow
 
Posty: 262
Rejestracja: 01 lip 2010, 18:15

Re: FunEnglish.pl- skuteczna nauka angielskiego dla dzieci

Postautor: lukaszSz » 02 kwie 2020, 14:20

Zawsze chciałem się nauczyć komunikować, żeby dostać lepszą pracę. Chodziłem na wiele dodatkowych zajęć, ale w większości nie motywowały mnie i nie pchały dalej. Da się nauczyć języka w domu tylko trzeba chęci, u mnie sprawdziła się NAUKA ANGIELSKIEGO METODĄ DZIECKA, dzięki niej przełamałem blokadę i zacząłem mówić.
Serdecznie polecam dla początkujących i nie tylko właśnie takie podejście do nauki warto przerobić tą metodę.
lukaszSz
newbie
 
Posty: 11
Rejestracja: 02 kwie 2020, 11:32



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości