PRZeTŁUMACZCIE MI TO !!! PLISSSSSSSSSS

Ty odrabiasz, my sprawdzamy.

Re: PRZeTŁUMACZCIE MI TO !!! PLISSSSSSSSSS

Postautor: Visitor » 24 sty 2006, 10:54

Byłabym strasznie wdzieczna jesli bys mi to kto sprzetlumaczyl... musza bys tutaj uzyte stopniowania przymiotnikoe i prsty jezyk. Z gory dziekuje

Polska i Szwecja to dwa kraje europejskie.
Polska to państwo położ…one w Europie Środkowej nad Morzem Bałtyckim. Graniczy z Niemcami, Czechami, Słowacją, Ukrainą, Białorusią, Litwą i Rosją. Polska zajmuje 8 miejsce w Europie pod względem powierzchni(312 685 km2) oraz 7 pod względem liczby ludności(38 557 984).
Szwecja to państwo w Europie Północnej , graniczy z Finlandią i Norwegią. Kraj ten zajmuje 4 miejsce pod względem powierzchni(449 964 km2), natomiast pod względem ludności(9 006 405) zajmuje znacznie niż…sze miejsce.
Szwedzi to ludzie uprzejmi, pilni, porządni, uczciwi, prostoduszni, nieśmiali ale takż…e cierpliwi i pracowici . Natomiast Polacy to ludzie odważ…ni, zdyscyplinowani, przedsiebiorczy a zarazem religijni i uczciwi .
Dla Szweda czas wolny to świętość, kiedy go mają wykorzystuja go jak najlepiej na wycieczki poza miasto. Polacy mają mniej wolnego czasu są bardziej zaapracowani a wolny czas spędzają z rodziną i wykorzystuja go na odpoczynek.
W Szwecji znacznie łatwiej o pracę ponieważ… bezrobocie wynosi 5,9 % i jest znacznie mniejsze niż… w Polsce (17,4 %) .
Średnia roczna temperatura w Polsce waha się między 5-10`C. Pogoda jest róż…norodna i zmienna ,i występuje 6 pór roku.
W Szwecji panują łagodne warunki klimatyczne. Lata są tu krótkie i wilgotne choć chłodniejsze od polskich.Zimy długie i mroźne lecz łagodniejsze od polskich.
Choć warunki w Szwecji są bardziej sprzyjające rozwojowi, wolę pozostać w Polsce, ponieważ… tutaj się wychowałam i tutaj są ludzie których kocham.
Mam nadzieje jednak ż…e Polska będzie starała się dorównać Szwecji i zagwarantować polakom lepszą przyszłość.

MOja gg : 3261024 , bądz mail moja_00@op.pl
Visitor
 


Re: PRZeTŁUMACZCIE MI TO !!! PLISSSSSSSSSS

Postautor: Visitor » 24 sty 2006, 12:58

Poland and Sweden are both European countries.

Poland is placed in Central Europe at the Baltic Sea. It adjoins Germany, Czech Republic, Slovakia, Ukraine, Belarusse, Lithuania and Russia. Poland's area is on the 8th place in Europe and it's numberof people is on the 7th place.

Sweden is a country in North Europe, which adjoins Finland and Norway. It is on the 4th place because of its big area and on much lower position because of its number of people.

The Swedish are kind, studious, honest, artless, shy but also patient and hard-working.

Intstead of it, Poles have much less spare time because they work more and spend their free time with family and on resting.

In Sweden it's easier to get a job because unemployment is only 5,9% and it's less then in Poland (17,4%).

Average yearly temperature in Poland is between +5 and +10 degrees. The weather is variety and changeable. There are six seasons.

Climate conditions are mild. Summer is short and wet, but quite colder than Polish.

Although conditions there are good for agriculture, I prefer staying in Poland, because I grew up there and met many people I love.

I hope Poland will be trying to keep up with Sweden and quarantee better future for Poles.
Visitor
 

Re: PRZeTŁUMACZCIE MI TO !!! PLISSSSSSSSSS

Postautor: Visitor » 24 sty 2006, 13:19

poprawka: ...and will guarantee...
Visitor
 


Re: PRZeTŁUMACZCIE MI TO !!! PLISSSSSSSSSS

Postautor: Monster948 » 04 cze 2020, 12:50

Najlepiej idź z tym do jakiegoś profesjonalnego korepetytora. On na pewno powinien skutecznie pomóc!
_______________________________________
Ekonomia - pisanie prac magisterskich
Awatar użytkownika
Monster948
junior fellow
 
Posty: 259
Rejestracja: 27 lut 2019, 15:27

Re: PRZeTŁUMACZCIE MI TO !!! PLISSSSSSSSSS

Postautor: Inkwizytor787 » 24 wrz 2020, 13:38

To nie jest obecnie takie łatwe. Ja tam mam od tego różnych ekspertów. Kocham korzystać z takich tłumaczeń!
______________________________________
Pisanie prac inżynierskich z Informatyki
Awatar użytkownika
Inkwizytor787
junior fellow
 
Posty: 208
Rejestracja: 11 lut 2019, 9:20

Re: PRZeTŁUMACZCIE MI TO !!! PLISSSSSSSSSS

Postautor: ScottPutski » 06 paź 2020, 15:29

Ten tekst jest świetny po prostu. Warto go sobie przyswoić!
______________________
Anglistyka, a pisanie prac magisterskich
Awatar użytkownika
ScottPutski
junior fellow
 
Posty: 186
Rejestracja: 08 lut 2019, 11:21

Re: PRZeTŁUMACZCIE MI TO !!! PLISSSSSSSSSS

Postautor: pieknyolek » 29 sie 2021, 12:35

Ukraiński nie jest łatwy do tłumacznia.


---
pracownicy z Ukrainy https://apsprofit.pl/

Obrazek
pieknyolek
junior fellow
 
Posty: 193
Rejestracja: 18 mar 2019, 9:19

Re: PRZeTŁUMACZCIE MI TO !!! PLISSSSSSSSSS

Postautor: dominika123 » 20 sty 2022, 19:24

Ukraiński nie jest łatwy do tłumacznia.


---
pracownicy z Ukrainy apsprofit

apsprofit.pl/wp-content/uploads/2020/05/Fotolia_178026616_Subscription_XXL-1600x838

czemu mówisz że ukraiński nie jest łatwy?
mielismy kilku pracownikow z Ukrainy i wg mnie nie jest to trudny jezyk



______________________
https://www.videofotomix.pl/jak-wyglada ... y-w-polsce
dominika123
junior fellow
 
Posty: 288
Rejestracja: 12 mar 2019, 10:29


Re: PRZeTŁUMACZCIE MI TO !!! PLISSSSSSSSSS

Postautor: vlord » 11 cze 2022, 1:18

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
сайтинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości