czy nauka angielskiego przez Skype jest skuteczna?

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

czy nauka angielskiego przez Skype jest skuteczna?

Postautor: Angielski przez Skype » 17 kwie 2012, 22:33

English Academy czy warto?

Nauka jezyka angielskiego i niemieckiego na każ…dym poziomie zaawansowania przez Skype lub gg, pierwsza lekcja 9,99zł czy warto?

Szkoła English Academy zatrudnia tylko wykwalifikowanych nauczycieli, którzy poza duż…ym doświadczeniem cechują się takż…e pasją i zaangaż…owaniem. Lekcja z nami to gwarancja, ż…e po drugiej stronie zasiądzie nauczyciel, z którym nauka pod względem skuteczności nie będzie róż…niła się od lekcji tradycyjnej. U nas moż…esz elastycznie wybrać formę płatności, nie podpisujesz ż…adnej umowy, moż…esz zrezygnować takż…e w każ…dej chwili nie ponosząc ż…adnych zobowiązań z tego tytułu.

Co nas wyróż…nia?

Zauważ…, ż…e w innych szkołach prowadzących lekcje przez Skype lub gg należ…y wykupić abonament lub zapłacić za określoną liczbę godzin z góry, najczęsciej jest to minimum 10 spotkań. Co się stanie jeśli z jakichś powodów nie będziesz mógł lub chciał kontynuowac zajęć, pieniądze przepadną bezpowrotnie. U nas nie ma takiej obawy, płacisz za 2 godziny z góry lub więcej to zależ…y od Ciebie. Oznacza to, ż…e w każ…dej chwili moż…esz zdecydować się na kontynuowanie lub zaprzestanie lekcji z nami. Nie podpisujesz ż…adnej umowy, nie przetwarzamy takż…e Twoich danych osobowych, u nas podajesz tylko imię, nazwisko oraz telefon kontaktowy. Gwarantujemy, ż…e nie będziesz otrzymywać ż…adnych irytujących wiadomości ani ofert niezwiązanych bezpośrednio ze spotkaniem z naszym nauczycielem.

Terminy lekcji

Zatrudniając wielu wykwalifikowanych nauczycieli umoż…liwiamy wybór praktycznie każ…dej odpowiadającej Ci godziny z podanego poniż…ej zakresu. Za każ…dym razem minimum 24 godziny przed spotkaniem otrzymasz drogą mailową materiały, które realizowane będą w czasie spotkania.

Gwarancja powodzenia

Jesteśmy przekonani, ż…e spotkania z nami okaż…ą się skuteczne oraz, ż…e pierwsze efekty widoczne będą w bardzo krótkim czasie. Wykwalifikowany nauczyciel, z duż…ym doświadczeniem pedagogicznym oraz komfortowe warunki przed własnym komputerem sprawią, ż…e lekcja będzie nie tylko przyjemna ale takż…e duż…o bardziej skuteczne niż… lekcje tradycyjne.

Kogo uczymy?

Każ…dego! Poziom oraz wiek ucznia nie ma znaczenia. Po pierwszym spotkaniu określamy aktualny poziom, dobieramy optymalne materiały oraz przygotowujemy program nauczania indywidualnie dla każ…dego ucznia. Przygotowujemy osoby chcące zdać wybrany egzamin Cambridge, Nową Maturę w cześci podstawowej lub rozszerzonej, egzamin gimnazjalny, osoby dorosłe nie mające nigdy wcześniej kontaktu z wybranym językiem oraz tych, którzy potrzebują szybkiego kursu w celach wyjazdu zagranicznego.

Czego potrzebuję ż…eby zacząć?

Do sprawnej komunikacji wymagane jest połączenie internetowe na poziomie minimum 512kb/s (w tej chwili praktycznie każ…dy dostawca oferuje duż…o wyż…sze prędkości), słuchawki z mikrofonem oraz opcjonalnie kamera a takż…e najważ…niejsze chęć do pracy.

Materiały do nauki

W cenie lekcji otrzymasz niezbędne materiały przesłane drogą mailową oraz prezentowane na bież…ąco w toku lekcji. Dodatkowo nauczyciel przygotuje takż…e ćwiczenia będące pracą domową do samodzielnego wykonania po zakończonym spotkaniu.

Jak zacząć?

Napisać do nas biuro@jezykangielski.org lub zadzwonić
691-750-941, 775501311, umówimy wspólnie pierwsze spotkanie z nauczycielem, a takż…e po krótkim wywiadzie zaproponujemy optymalne rozwiązanie.

Płatności oraz koszty

Kursant płaci za 2, 4, 6, 8 lub 10 godzin z góry minimum 24 godziny przed umówionym spotkaniem. Aby przyśpieszyć operacje wiąż…ący dla nas jest skan dowodu wpłaty przesłany drogą mailową, nie musimy czekać na fizyczne zaksięgowanie środków na koncie. Godzina indywidualnego spotkania (60 minut) z wykwalifikowanym nauczycielem, materiałami oraz gwarancją skutecznej nauki kosztuje 25zł brutto lub 19,99zł za godzinę lekcyjną. Do każ…dej lekcji otrzymują Państwo paragon fiskalny lub na ż…yczenie rachunek wystawiony na osobę fizyczną lub firmę.

Czy naprawdę warto?

Po pierwszym spotkaniu zobaczysz jak skuteczne są nasze lekcje, na pewno zechcesz je kontynuować.
Angielski przez Skype
 


Re: czy nauka angielskiego przez Skype jest skuteczna?

Postautor: snorlaks » 23 kwie 2012, 18:02

Ja sam już… od dłuż…szego czasu uczę się ze znalezionym na tym forum english-by-phone i widzę progress, śmiało mogę przyznać, ż…e angielski przez skype to bardzo fajny sposób nauki dla ludzi zapracowanych:)
snorlaks
 

Re: czy nauka angielskiego przez Skype jest skuteczna?

Postautor: kasiek15 » 07 maja 2012, 16:35

Zastanawiałam się nad tą metodą, ale ciągle mam obawy, czy rozmowa z nauczycielem przez Skype zastąpi kontakt "na ż…ywo". Czy jest na forum ktoś, kto już… się spotkał z taką metodą? Jakie wraż…enia?
"Kiedy jest ci tak źle, ż…e już… gorzej być nie moż…e, zacznij się walić kijem po nodze. Kiedy przestaniesz, od razu poczujesz się znacznie lepiej." || online sennik, horoskop parterski
kasiek15
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 07 maja 2012, 16:13

Re: czy nauka angielskiego przez Skype jest skuteczna?

Postautor: Gość » 18 cze 2012, 18:41

kasiek15 pisze:Zastanawiałam się nad tą metodą, ale ciągle mam obawy, czy rozmowa z nauczycielem przez Skype zastąpi kontakt "na ż…ywo". Czy jest na forum ktoś, kto już… się spotkał z taką metodą? Jakie wraż…enia?


Wolę kontakt Face to FAce
Gość
 

Re: czy nauka angielskiego przez Skype jest skuteczna?

Postautor: beely » 20 lip 2012, 22:27

kasiek15 pisze:Zastanawiałam się nad tą metodą, ale ciągle mam obawy, czy rozmowa z nauczycielem przez Skype zastąpi kontakt "na ż…ywo". Czy jest na forum ktoś, kto już… się spotkał z taką metodą? Jakie wraż…enia?


Zdecydowanie, zależ…y od indywidualnych predyspozycji
beely
 

Re: czy nauka angielskiego przez Skype jest skuteczna?

Postautor: mialai » 12 paź 2012, 10:00

kasiek15 pisze:Zastanawiałam się nad tą metodą, ale ciągle mam obawy, czy rozmowa z nauczycielem przez Skype zastąpi kontakt "na ż…ywo". Czy jest na forum ktoś, kto już… się spotkał z taką metodą? Jakie wraż…enia?


Zastąpić nie zastąpi, ale moż…e pomóc
mialai
 

Re: czy nauka angielskiego przez Skype jest skuteczna?

Postautor: pieronek » 16 paź 2012, 7:56

mialai pisze:
kasiek15 pisze:Zastanawiałam się nad tą metodą, ale ciągle mam obawy, czy rozmowa z nauczycielem przez Skype zastąpi kontakt "na ż…ywo". Czy jest na forum ktoś, kto już… się spotkał z taką metodą? Jakie wraż…enia?


Zastąpić nie zastąpi, ale moż…e pomóc


Ja korzystałem z kursów w Szkole jezykowej Shamrock to szkoła, który uczy on-line. Ale jest to normalna lekcja z nauczycielem. Zajecia były indywidualne, czyli ja i nauczyciel. Uczyłem sie tego czego chciałem, na czym mi najbardziej zalezało. Sam ustalałem czestotliwośc spotkań, dzień lekcji i godzinę. Jak byłem chory lekcja mi nie przepadała bo mogłem ją odrobic w późniejszym terminie, jak poinformowałem o niedyspozycji lektora. A co najwazniejsze nie musiałem nigdzie wychodzić z domu, nigdzie dojeż…dzać, co , szczególnie zimą i jesienią, nie jest miłe. Łatwiej też… nauczyć sie mówić, nie czekasz na swoja kolej, nikt pod nosem sie głupio nie uśmiecha jak czegos nie wiesz. W rezultacie byłem zadowolony. No i mogłem skorzystać z lekcji próbnej za 1 zł, bo tak naprawdę nie wiedziałem jak taka nauka wyglada. Spróbować czegoś nowego zawsze warto. Musisz sam spróbować.
Więcej informacji gg 28643507 od 8.00 do 16.00
Szczerze mówiąc nie widziełem róznicy jesli chodzi o lektora. A dla uczacego sie to naprawde wielka wygoda. Poza tym sa kamerki, mikrofony, głosniki wszystko widać, wszystko słychać a moż…e i lepiej ż…e jednak nie czuć.
pieronek
 

Re: czy nauka angielskiego przez Skype jest skuteczna?

Postautor: getdamnit » 16 paź 2012, 9:50

www.rapid-english.pl www.sayspeak.pl www.mobilephone.pl Wszędzie próbowałem swoich sił powiem tak : mobile phone dobra jakość za wysoka cena , say speak za niska cena i niekompetentni lektorzy rapid-english mój wybór zbalansowanie przystępnej ceny z wysoka jakością nauczania
getdamnit
 

Re: czy nauka angielskiego przez Skype jest skuteczna?

Postautor: wyluzowany » 16 paź 2012, 11:32

Ja korzystałem z kursów w Szkole jezykowej Shamrock to szkoła, który uczy on-line. Ale jest to normalna lekcja z nauczycielem. Zajecia były indywidualne, czyli ja i nauczyciel. Uczyłem sie tego czego chciałem, na czym mi najbardziej zalezało. Sam ustalałem czestotliwośc spotkań, dzień lekcji i godzinę. Jak byłem chory lekcja mi nie przepadała bo mogłem ją odrobic w późniejszym terminie, jak poinformowałem o niedyspozycji lektora. A co najwazniejsze nie musiałem nigdzie wychodzić z domu, nigdzie dojeż…dzać, co , szczególnie zimą i jesienią, nie jest miłe. Łatwiej też… nauczyć sie mówić, nie czekasz na swoja kolej, nikt pod nosem sie głupio nie uśmiecha jak czegos nie wiesz. W rezultacie byłem zadowolony. No i mogłem skorzystać z lekcji próbnej za 1 zł, bo tak naprawdę nie wiedziałem jak taka nauka wyglada. Spróbować czegoś nowego zawsze warto. Musisz sam spróbować.
Więcej informacji gg 28643507 od 8.00 do 16.00
Szczerze mówiąc nie widziełem róznicy jesli chodzi o lektora. A dla uczacego sie to naprawde wielka wygoda. Poza tym sa kamerki, mikrofony, głosniki wszystko widać, wszystko słychać a moż…e i lepiej ż…e jednak nie czuć.[/quote] http://www.szkola-shamrock.pl/.
wyluzowany
 

Re: czy nauka angielskiego przez Skype jest skuteczna?

Postautor: sumka1 » 06 gru 2012, 11:49

Polecam zdecydowanie w tej kwestii English By Phone
sumka1
 

Re: czy nauka angielskiego przez Skype jest skuteczna?

Postautor: fresh-english.pl » 09 maja 2013, 12:02

Jestem z Fresh-English nowo otwartej szkoły angielskiego przez skype, szkoła jak szkoła, jesteśmy grupą młodych osób które chciały osiągnąć coś same i dlatego założ…yliśmy szkołe językową, narazie zamkneliśmy się na angielski ale mamy nadzieję w przyszłości włączyć również… kierunki hiszpańskiego i niemieckiego Jeśli jesteś zainteresowany i szukasz miłego miejsca do nauki Angielskiego to zapraszam na http://www.fresh-english.pl po DARMOWĄ LEKCJE, gwarantuje dobrą zabawę i satysfakcje z odbytej lekcji, a jeśli będziesz mieć ochotę zatrzymasz się u nas na dłuż…ej.

PS. dla tych co niechcą płacić posiadamy program zarobkowy
fresh-english.pl
 

Re: czy nauka angielskiego przez Skype jest skuteczna?

Postautor: natalia3257 » 18 cze 2013, 8:47

A ja z kolei polecam szkołę Active Learning w Krośnie. Na prawdę warto. Również… mają w swojej ofercie naukę przez skype, co sama przetestowałam i nie ż…ałuję. Moż…na uczyć się również… indywidualnie, bo oferują dojazdy aż… do 3 powiatów. Ich adres moż…ecie znaleźć w google.
natalia3257
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 18 cze 2013, 8:35

edueduonline.pl

Postautor: GrzesiekWieclawski » 25 lip 2013, 11:53

Ze swojej strony mogę polecić coś takiego jak szkoła online EduEdu (www / edu edu online / pl). Musiałem pilnie ogarnąć kwestię angielskiego, bo wypadł mi wyjazd do pracy jakieś 2 miesiące temu i miałem miesiąc ż…eby się podszkolić. Znalazłem ich reklamę na FB, umówiłem się na lekcję próbną (jest za free) i zdecydowałem się na zajęcia indywidualne z polską lektorką. Jakość o wiele lepsza niż… Skype, książ…ka i słuchawki gratis, po miesiącu nie wstydziłem się z nikim zagadać w UK. Nadal tam się uczę i polecam. Grzesiek.
GrzesiekWieclawski
 

Re: czy nauka angielskiego przez Skype jest skuteczna?

Postautor: tototo » 21 sie 2013, 11:53

Co za belkot. Istna reklama strony. Przestan pisac takie bzdury. Jak ktos chce sam sie uczyc to kupi ksiazke. Przestan uprawiac nieudolnie marketing szeptany
tototo
 


Re: czy nauka angielskiego przez Skype jest skuteczna?

Postautor: angielskiprzezskype » 14 lip 2020, 16:35

Chętnie pomogę Wam z językiem angielskim na Skype, niezależnie od tego, czy chcecie po prostu podnieść swój poziom językowy, czy też przygotować do egzaminu lub do pracy w środowisku międzynarodowym. Zapraszam na stronę:
https://naukaangielskiegoprzezskype.edu.pl/
angielskiprzezskype
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 13 lip 2020, 19:59

Re: czy nauka angielskiego przez Skype jest skuteczna?

Postautor: MacAbra21 » 19 lip 2020, 17:07

jest to dobry sposób do nauki w szczególności jak się rozmawia z anglikiem który nas nauczy również dialektu

-----------------------------------------------------

nowy sącz
MacAbra21
newbie
 
Posty: 3
Rejestracja: 19 lip 2020, 17:01

Re: czy nauka angielskiego przez Skype jest skuteczna?

Postautor: Peter666 » 02 sie 2020, 14:28

Nie polecam. Kiedyś miałem takie zajęcia, ale niestety były... dość amatorskie. Później natknąłem się na www.choices.com.pl i to był strzał w dziesiątkę! Ich kursy są mega przemyślane, a każdy lektor, z którym miałem zajęcia był językowym pasjonatą <3

Fajnie pokazują, dlaczego zajęcia online są super pomysłem: https://choices.com.pl/dlczego-online/
Peter666
newbie
 
Posty: 7
Rejestracja: 02 sie 2020, 14:26

Re: czy nauka angielskiego przez Skype jest skuteczna?

Postautor: tomi22 » 01 mar 2021, 13:03

W ten sposób nie uczyłam się angielskiego, więc nie wiem. W sumie tak żeby się w miarę porozumieć w tym języku to daję sobie radę. A jak z czymś mam problem to szukam sobie informacji w internecie. Po obejrzeniu https://youtu.be/2VFk7EYGZwQ i takim aktywnym uczestnictwie w tej lekcji, nie mam już kłopotu ze stopniowaniem przymiotników. Jednak dużo daje sposób nauki, odpowiadając głośno dużo skuteczniej i więcej się zapamiętuje.
tomi22
newbie
 
Posty: 45
Rejestracja: 02 sty 2021, 14:40



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości