Czy nosicie okulary?

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

Czy nosicie okulary?

Postautor: nataliagli » 23 wrz 2019, 6:59

Macie plusy czy minusy?
Awatar użytkownika
nataliagli
greenhorn
 
Posty: 52
Rejestracja: 04 kwie 2016, 5:34


Re: Czy nosicie okulary?

Postautor: piter2 » 23 wrz 2019, 7:35

U mnie minusy Ogolnie noszę okulary od czasów nastoletnich, dopiero jednak niedawno sprawiłem sobie okulary z antyrefleksami i polecam
oczy mniej sie męczą
jest wygodniej
i nie mam takiego łzawienia jak wcześniej ( pracuje przed komputerem tak wiec jak widzicie trochę czasu przed monitorem spędzam).
Obecnie jest promka na takie szkła w Trendy opticians https://trendyopticians.pl - przy zakupie oprawek szkła sa za 1 zł.
piter2
newbie
 
Posty: 37
Rejestracja: 16 paź 2014, 5:30

Re: Czy nosicie okulary?

Postautor: beahan.alysa » 07 paź 2019, 16:16

Jak wybrać dobre okulary korekcyjne spośród tak wielu różnych modeli i szkieł? W ostatnich kilku latach jednym z najmodniejszych dodatków do garderoby stały się okulary korekcyjne. Coraz więcej osób posiada wady wzroku przez pracę przed komputerem. Wiele więcej na ten temat dowiedziałam się na tym portalu https://little-scientist.pl/jak-wybrac- ... orekcyjne/.
Awatar użytkownika
beahan.alysa
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 07 paź 2019, 16:14

Re: Czy nosicie okulary?

Postautor: Bronny » 11 paź 2019, 13:57

Ja mam krótkowzroczność ale wolę nosić soczewki kontaktowe niż okulary. Co prawda okulary są łatwiejsze w obsłudze ale komfort noszenia soczewek jest dla mnie o wiele większy.
Bronny
newbie
 
Posty: 20
Rejestracja: 11 paź 2019, 13:44

Re: Czy nosicie okulary?

Postautor: poshava » 11 paź 2019, 17:39

ja noszę od dziecka
poshava
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 11 paź 2019, 17:36

Re: Czy nosicie okulary?

Postautor: farrell.fidel » 12 lis 2019, 13:23

W dobie ogromnego wyboru modeli i wzorów, okulary stają się nie przykrą koniecznością, lecz modnym dodatkiem wspierającym budowanie profesjonalnego wizerunku.



_________________________
Wybieramy okulary korekcyjne. Na co szczególnie warto zwrócić uwagę?
Awatar użytkownika
farrell.fidel
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 12 lis 2019, 13:22

Re: Czy nosicie okulary?

Postautor: Cecylka_S » 20 lis 2019, 12:09

Ja noszę okulary praktycznie od zawsze. Mam astygmatyzm. Ale dopiero ostatnio odkryłam, że tuż koło domu w Krakowie mam świetny salon optyczny http://eurooptyka.pl/ . Właśnie niebawem tam idę.
Cecylka_S
junior fellow
 
Posty: 108
Rejestracja: 29 maja 2019, 10:10


Re: Czy nosicie okulary?

Postautor: pasetta » 24 maja 2020, 0:04

Okulary są super! Sama jakiś czas temu zaczęłam nosić, jak się okazało pojawiła się wada wzroku. Ale i czuję i wyglądam w nich świetnie także tylko się cieszyć. Na https://www.twojesoczewki.com/ mają ogromny wybór, zarówno okularów i soczewek. Jak chcecie wygodnie zamawiać w sieci w dobrych cenach to to najlepszy adres.
pasetta
junior fellow
 
Posty: 227
Rejestracja: 15 wrz 2016, 17:43

Re: Czy nosicie okulary?

Postautor: mijap » 13 paź 2020, 10:18

ja tak, mam kilka. :D
wygodne i modne, polecam jak chcecie mieć spory wybór zajrzeć do optyk Ostrołęka :)
mijap
newbie
 
Posty: 6
Rejestracja: 13 paź 2020, 10:12

Re: Czy nosicie okulary?

Postautor: mop » 26 lis 2020, 16:57

W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest laserowa korekcja wzroku: http://okulistykalens.com.pl/zabiegi-le ... dpowiedzi/. Mąż zdecydował się na taki zabieg i jest nim zachwycony. Przede wszystkim dlatego, że widzi dużo lepiej niż widział wcześniej w okularach i soczewkach.
mop
junior fellow
 
Posty: 322
Rejestracja: 07 lis 2016, 12:49

Re: Czy nosicie okulary?

Postautor: monika082 » 21 kwie 2021, 12:31

Ja ogólnie noszę okulary przeciwsłoneczne, ale zdarza mi się też nosić tzw. zerówki głównie dla ozdoby, bo okulary to bardzo modny dodatek wielu różnych stylizacji. Odkryłam ostatnio bardzo fajny sklep - https://bunnyblink.pl/pl/c/OKULARY/22 i w ich ofercie można znaleźć naprawdę świetne propozycje.
monika082
junior fellow
 
Posty: 365
Rejestracja: 24 paź 2016, 12:56

Re: Czy nosicie okulary?

Postautor: status » 25 cze 2021, 15:35

ja nosze ale do dziś nie wiem jak prawidłowo czyścić okulary, nie mam pojęcia zawsze pojawiają się smugi!
Macie na to jakiś sprawdzony patent?
status
junior fellow
 
Posty: 137
Rejestracja: 16 cze 2021, 9:29


Re: Czy nosicie okulary?

Postautor: vlord » 31 maja 2022, 9:29

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
инфоjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości