notatki na egzamin (metodyka drugi rok)

anglistyka, lingwistyka, NKJO, prace magisterskie, prace licencjackie, uczelnie

Re: notatki na egzamin (metodyka drugi rok)

Postautor: MB_115 » 21 sie 2004, 18:25

ten post ma służ…yć jako haczyk dla wyszukiwarki na forum. Haczyki: metodyka, metodyki, notatki, pomoc, methodology exam, egzamin, desperacja :)

metodyka pytania i odpowiedzi wersja 1.2b.DOC to dokument zawierający 272 pytania i odpowiedzi które pojawiały sie na egzaminie z metodyki pod koniec drugiego roku w Nauczycielskich Kolegiach Języka Angielskiego na przełomie ostatnich kilku lat.

niestety nie jest to wersja ostateczna tego pliku. Wprowadziłem masę poprawek ale... na wydruku i raczej nie bedę miał czasu aby je przepisać do komputera. Niemniej sądzę ż…e przyda się on wielu z Was, a już… na pewno pytania, ponieważ… wiele z nich zobaczycie na egzaminie, więc będziecie wiedzieli co was czeka. A dokładniej co Was czeka podczas pierwszej jego części.

omawiany dokument moż…na zdobyć w bardzo prosty sposób, wystarczy napisać do mnie na: marcin.bialas@wp.pl. a przeslę go jako załącznik e-maila. Bez opłat, wirusów, ani treści podprogowych:)

Aha, każ…dy kto ma już… ten dokument moż…e z nim robić co mu się podoba: kopiować, przekazywać innym a nawet czytać.

Jeśli ktoś chciałby podzielić się ze mną swoimi zasobami, to proszę o kontakt. Moje namiary:
tel kom. 501376141
e-mail marcin.bialas@wp.pl.
Gadu-Gadu 5236610
na GG pojawiam się sporadycznie, najczęściej po 23:00, gdy podłączam się aby sprawdzić pocztę. Czasami nie sprawdzam poczty przez kilka dni, więc niecierpliwych proszę o przesyłanie SMSów z pogróż…kami, moż…e skłoni mnie to do zajrzenia do poczty.

no to chyba wszystko. Chociaż… wpadł mi do głowy pewien pomysł. Chciałbym aby każ…dy, komu przydał się ten dokument, przesłał mi pocztówkę z miejsca swojego zamieszkania. Podam swój adres, powinien nieco ułatwić sprawę:

Marcin Białas
ul. Wawelska 9/5
67-200 Głogów
MB_115
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 20 sie 2004, 23:00


Re: notatki na egzamin (metodyka drugi rok)

Postautor: Visitor » 03 gru 2004, 15:29

plik mozna juz sciagnac za darmo z:

http://www.anglista.org/forum/dload.php ... file&id=73

wymagana jest jedynie rejestracja (nie dostaje sie pozniej zadnego spamu.

narazasz sie synu...
Visitor
 


Re: notatki na egzamin (metodyka drugi rok)

Postautor: Monster948 » 09 lis 2020, 12:51

Takie notatki na pewno się przydadzą. To jest po prostu wspaniała sprawa. Uwielbiam takie, niesamowite rzeczy!
____________________________________
Tematy prac doktorskich z Ekonomii
Awatar użytkownika
Monster948
junior fellow
 
Posty: 259
Rejestracja: 27 lut 2019, 15:27



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości