mieszkanie od dewelopera

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

mieszkanie od dewelopera

Postautor: Denis24411 » 01 paź 2020, 9:42

Cześć, zastanawiasz się gdzie można znaleźć oferty mieszkań na sprzedaż? Na stronie http://orion.lublin.pl/ znajdziecie spory wybór mieszkań na sprzedaż w Lublinie. W jakim mieście Wy szukacie mieszkań?
Denis24411
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 01 paź 2020, 8:48


Re: mieszkanie od dewelopera

Postautor: angela88 » 01 paź 2020, 21:58

Szukałam mieszkania w Warszawie, bo tutaj łatwiej o pracę. Znalazłam ładne, rozkładowe m2 na osiedlu pod dębami na Białołęce. Jak na stolicę to cena była przystępna.
angela88
newbie
 
Posty: 46
Rejestracja: 07 sty 2017, 12:49


Re: mieszkanie od dewelopera

Postautor: lozora123 » 17 paź 2020, 20:37

Jeśli miałabym polecić ciekawą inwestycję od dewelopera to byłoby nią mieszkanie od kreatow dom na osiedlu garden park w piekenej i zielonej okolicy
lozora123
junior fellow
 
Posty: 221
Rejestracja: 23 lut 2017, 18:09

Re: mieszkanie od dewelopera

Postautor: cruella3 » 28 paź 2020, 10:10

Wiem że oni mają fajne mieszkanie ale ja wolałam kupić mieszkanie od dewelopera Atal bo u nich jest możliwość zakupu mieszkania od razu z wykończeniem pod klucz
cruella3
junior fellow
 
Posty: 179
Rejestracja: 15 kwie 2016, 15:51

Re: mieszkanie od dewelopera

Postautor: janka90 » 28 paź 2020, 12:13

Ja od siebie polecam: https://www.eurostyl.com.pl/oferta/nowe ... rumia.html Ofertę mają niczego sobie, sporo realizacji już oddanych, sporo też takich, które dopiero są w trakcie, więc przyznam, że jest w czym wybierać :)
janka90
junior fellow
 
Posty: 132
Rejestracja: 02 gru 2019, 18:42

Re: mieszkanie od dewelopera

Postautor: Janek4577 » 27 lis 2020, 15:56

Jeśli zamierzacie kupić mieszkanie ale nie wiecie od którego dewelopera warto kupić to rzućcie okiem na strone https://www.ekopark.pl/aktualnosci/nowe ... ce-krakow/ Znajdziecie sporo ofert mieszkaniowych od dewelopera.
Janek4577
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 27 lis 2020, 15:15

Re: mieszkanie od dewelopera

Postautor: Karol35556 » 27 lis 2020, 16:27

Na stronie https://www.hossa.gda.pl/nowe-mieszkania-gdynia znajdziecie spory wybór mieszkań na sprzedaż. Myśle, że jakieś mieszkanie w Gdyni wpadnie Wam w oko, ponieważ wybór jest naprawdę bardzo duży.
Karol35556
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 27 lis 2020, 16:10

Re: mieszkanie od dewelopera

Postautor: Darek2311 » 27 lis 2020, 17:20

Moim zdaniem warto rzucić okiem np. na http://orion.lublin.pl/ Znajdziecie tam dewelopera z Lublina, który ma na sprzedaż mnóstwo mieszkań, więc na pewno znajdziecie mieszkanie, które spełni Wasze oczekiwania.
Darek2311
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 27 lis 2020, 17:05

Re: mieszkanie od dewelopera

Postautor: eska1 » 16 gru 2020, 19:18

Dla mnie też znacznie lepszą opcją był zakup mieszkania od dewelopera, w Warszawie. Nawet przy odbiorze nie mieliśmy z mężem żadnych uwag. Czyli już było się z czego cieszyć. Samo wykańczanie zajęło trochę czasu, ale jest tak jak sobie zaplanowaliśmy wszystko. Lepiej też nie mogliśmy trafić jeśli chodzi o zarządcę nieruchomości. U nas jest Per modum, taki z wieloletnim doświadczeniem i profesjonalnym podejściem, co się ceni.
eska1
junior fellow
 
Posty: 153
Rejestracja: 12 lut 2019, 20:08

Re: mieszkanie od dewelopera

Postautor: mop » 07 sty 2021, 15:05

A co z instalacjami? W mieszkaniach deweloperskich bardzo często nie są one przeprowadzone. Dlatego warto zainteresować się, co do zaoferowania ma elektryk, tanie usługi elektryczne DAWsystem Kraków: http://www.elektryk-krakow.pl/.
mop
junior fellow
 
Posty: 322
Rejestracja: 07 lis 2016, 12:49

Re: mieszkanie od dewelopera

Postautor: Formica1234 » 03 lut 2021, 16:16

Chciałbym Wam polecić stronę http://niemcewicza19.pl, na której poznacie ofertę apartamentów i mieszkań Niemcewicza19. Jest to spokojna okolica, w której zasięgu znajdziecie wszelkie istotne elementy życia kulturowego oraz społecznego.
Formica1234
newbie
 
Posty: 19
Rejestracja: 03 lis 2020, 13:38

Re: mieszkanie od dewelopera

Postautor: Krzyszunio » 16 kwie 2021, 19:40

Jeśli interesuje nas akurat rynek pierwotny to jak najbardziej jest to dobry kierunek. Natomiast kiedy chcemy sprzedać szybko mieszkanie i bardzo zależy nam na czasie to wtedy ja polecam kontakt z firmą ogolne/wyposa-enie-gastronomii-t26093.html
która kompleksowo zajmuje się skupowaniem nieruchomości. Mi udało się ta transakcję zrealizować.
Krzyszunio
junior fellow
 
Posty: 458
Rejestracja: 21 lut 2021, 11:58

Re: mieszkanie od dewelopera

Postautor: dominika123 » 21 sty 2022, 16:40

ja wole z rynku wtornego, patrze na sprzedaz mieszkan ale uwazam ze nowe mieszkania od dewelopera to tez spoko opcja

__________________
https://www.erim.pl/zakup-wymarzonego-m ... -warszawie
dominika123
junior fellow
 
Posty: 288
Rejestracja: 12 mar 2019, 10:29

Re: mieszkanie od dewelopera

Postautor: mikuska » 29 sty 2022, 16:34

a ktos z was inwestuje w projekty deweloperskie? ja mam na oku sprawdzona inwestycje od https://novafinances.pl/inwestycje/ w Warszawie, musze tylko oferte wyslac, ale mam nadzieje, ze bez problemu sie uda :)
mikuska
junior fellow
 
Posty: 120
Rejestracja: 07 lut 2019, 14:27

Re: mieszkanie od dewelopera

Postautor: kazik2223s » 03 lut 2022, 9:51

Może państwo zdecydujcie się na ekskluzywne grafiki 53x43 . Z tej oferty skorzystał nawet mój bardzo dobry znajomy.
kazik2223s
newbie
 
Posty: 10
Rejestracja: 03 lut 2022, 9:32


Re: mieszkanie od dewelopera

Postautor: vlord » 01 cze 2022, 10:45

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricatorjuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości