Szykowne ubrania na święta

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

Szykowne ubrania na święta

Postautor: JagienkaK » 26 lis 2020, 16:02

Szukam fajnych ubrań dla kobiety na święta, które będą nadawały się na prezent. Tylko nie proponujecie brzydkich swetrów, bardziej chodzi mi o coś ekskluzywnego ;)
JagienkaK
greenhorn
 
Posty: 69
Rejestracja: 02 lip 2019, 14:40


Re: Szykowne ubrania na święta

Postautor: kosmoss » 26 lis 2020, 16:30

Dla mnie strzałem w dziesiątkę byłaby taka bluzka z dekoltem na plecach :)
Inne ubrania też mają śliczne.
kosmoss
newbie
 
Posty: 38
Rejestracja: 27 lis 2019, 9:29

Re: Szykowne ubrania na święta

Postautor: stonoga » 28 lis 2020, 12:34

A czy Waszym zdaniem elegancka sukienka Apart Glamour, taka jak na stronie internetowej https://pepegi.eu/product-pol-25130-Suk ... amour.html, będzie się nadawała na święta? Trafiłam na nią przez przypadek i bardzo mi się spodobała, jak sądzicie, czy warto ją teraz zamówić?
stonoga
junior fellow
 
Posty: 428
Rejestracja: 29 cze 2020, 21:13

Re: Szykowne ubrania na święta

Postautor: pasetta » 30 gru 2020, 23:16

Zawsze na święta zakładam sukienkę, szpilki i modny płaszcz, taki jak można zobaczyć i zamówić sobie na https://www.denley.pl/pol_m_Odziez-dams ... -9312.html . Święta to taki czas gdzie naprawdę można się wystroić, poczuć wyjątkowo, nawet gdy tylko spędza się ten czas w domu w gronie rodziny. Można przecież uwiecznić na zdjęciach swój wygląd tego dnia.
pasetta
junior fellow
 
Posty: 227
Rejestracja: 15 wrz 2016, 17:43

Re: Szykowne ubrania na święta

Postautor: zeberka » 15 sty 2021, 11:47

A może zainteresują Cię ubrania sportowe? Moim zdaniem to najwygodniejsze ubrania. W Desportivo znajdziesz ogromny wybór takich ubrań: https://desportivo.pl/pl/p/Spodnie-mesk ... S4630/5025. Jest to odzież męska, damska oraz dziecięca.
zeberka
junior fellow
 
Posty: 305
Rejestracja: 23 lis 2016, 11:20

Re: Szykowne ubrania na święta

Postautor: Norbert434343 » 24 sty 2021, 10:34

Jeśli chcesz zakupić sobie wygodne ubrania to polecam sklep marynarka damska . W tym miejscu znajdziesz wiele interesujących projektów. Ubrania wykonane są z dzianin a czasami spotkasz tam wyjątowe kolekcje z welny i pięknych koronek. Według mnie warto kupować w tym sklepie bo ubrania mają dobrą jakość a nie tak jak z sieciówek szmatki.
Norbert434343
junior fellow
 
Posty: 146
Rejestracja: 17 lip 2019, 9:08

Re: Szykowne ubrania na święta

Postautor: amelkaaa » 28 lut 2021, 6:30

W sumie nie tylko na święta, ale praktycznie na każdą okoliczność w sklepie Demi Cler Milano możecie kupić najładniejsze ubrania. Tam znajdziecie coś wysokiej jakości i naprawdę stylowego. Ja nawet mam też coś na oku - niebieski płaszcz , a jestem całkiem wybredną osobą. A tutaj no proszę sporo ubrań mi się spodobało.
amelkaaa
junior fellow
 
Posty: 388
Rejestracja: 28 lut 2019, 16:20

Re: Szykowne ubrania na święta

Postautor: Krzyszunio » 06 gru 2021, 19:13

Tak naprawdę jeśli mówimy o ubraniach damskich to mi również niedawno udało się kupić fajną sukienkę dla mojej żony. Jest to sukienka trapezowa z https://bialcon.pl/odziez/sukienki/sukienki-trapezowe i jestem zdania, że jak najbardziej był to trafny wybór i co najważniejsze, to mojej partnerce podobał się on bardzo.
Krzyszunio
junior fellow
 
Posty: 458
Rejestracja: 21 lut 2021, 11:58

Re: Szykowne ubrania na święta

Postautor: hylia7044 » 09 gru 2021, 10:26

Ja na pewno sprawdzę na to co polecacie. Chętnie zobaczę i pewnie coś wybiorę.

__________________________________
Klinika medycyny estetycznej wrocław
hylia7044
junior fellow
 
Posty: 215
Rejestracja: 03 paź 2021, 13:35

Re: Szykowne ubrania na święta

Postautor: e.platek » 24 mar 2022, 13:02

Przepiękną sukienkę dla dziewczyni znajdziecie w moim sklepie. Wiosenna, kolorowa i różowa dziewczynka w mini. Jest przepiękna i dodaje słodkiego uroku!
e.platek
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 24 mar 2022, 12:58


Re: Szykowne ubrania na święta

Postautor: vlord » 02 cze 2022, 14:43

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
сайтинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości