Centrum Języka Hiszpańskiego ESPANA Bielsko-Biała

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

Centrum Języka Hiszpańskiego ESPANA Bielsko-Biała

Postautor: CJHESPANA » 06 wrz 2011, 2:27

HOLA!
Zapraszamy do Centrum Języka Hiszpańskiego w Bielsku-Białej!
Jesteśmy szkołą specjalizującą się w nauczaniu języka hiszpańskiego.

Gwarantujemy najwyż…szy standard nauczania, profesjonalną kadrę składająca się zarówno z lektorów polskich jak i native speakerów z Hiszpanii.

Zajęcia prowadzone są w małych grupach (4-6 osób), co umoż…liwia dobry kontakt lektora z uczniami. Z nami opanujesz język w bardzo krótkim czasie.

Stosujemy nowoczesne metody nauczania – połowa zajęć odbywa się z lektorem polskim, który pomoż…e Ci poznać gramatykę oraz nowe słownictwo, druga połowa z native speakerem, który wprowadzi w ż…ycie tą wiedzę. Gwarantujemy kompletną naukę teoretyczną i praktyczną, oraz bezpośredni kontakt z prawdziwym językiem hiszpańskim, uż…ywanym w telewizji, w radiu, w gazetach i w codziennych sytuacjach.

Zapisy na nowy rok szkolny 2011/2012 już… trwają.

Pierwsze zajęcia bezpłatne!

Zapraszamy!
CJHESPANA
 



Re: Centrum Języka Hiszpańskiego ESPANA Bielsko-Biała

Postautor: stonoga » 10 mar 2021, 11:59

A czy ktoś z Was uczył się może języka hiszpańskiego w Szkole Językowej ProfiLingua? Natknęłam się ostatnio na ofertę jej kursów na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/hiszpanski i wydała mi się ona całkiem atrakcyjna... a Wy co o niej sądzicie? Warto się tam na taki kurs zapisać Waszym zdaniem?
stonoga
junior fellow
 
Posty: 428
Rejestracja: 29 cze 2020, 21:13

Re: Centrum Języka Hiszpańskiego ESPANA Bielsko-Biała

Postautor: Cyklista01 » 23 lis 2021, 23:31

Myślę, że ciekawszym i skuteczniejszym sposobem promocji owej szkoły językowej byłoby polepszenie jej widoczności w internecie. Warto skorzystać tutaj z oferty agencji Lencia, która wybiła moje strony internetowe bardzo wysoko. skocz do bogatej oferty owej firmy i zrób krok w przód zanim zrobi to twoja konkurencja.
Cyklista01
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 23 lis 2021, 23:26



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości