supermemo.net

Oprogramowanie do nauki języka. Podziel się wiedzą o programach wspomagających naukę języka angielskiego

Re: supermemo.net

Postautor: cam » 28 lip 2003, 21:44

No i to jeszcze raz ja tym razem w sprawie supermemo net. Otóż… sposobała mi się opcja nauki języak przez net, a poniewaz przykładałam się do nuaki francuskiego pomyślałąm, ż…e te 6 lekcji które proponują to dobry początek, ż…eby sprawdzić siebie (czy napewno chcę sie tego uczyć). No, ale jak zwykle moją głowę naszły wątpliwości...czy to napewno jest za darmo? Teraz się zaloguję, a za chwilke przyjdzie mi rachunek. No niestety, ale w tej kwestii jestem bardzo podejrzliwa. poza tym chciałabym zapytać o doświadczenia...tzn. czy jest ktoś, kto z takiego kursu korzysta i co na ten temat ma do powiedzenia. Czy w tych kursach tez jest system powtórek, tak, jak w angielskim? Pozdrawiam
cam
newbie
 
Posty: 11
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00


Re: supermemo.net

Postautor: bejotka » 29 lip 2003, 4:30

Nie bądź taka podejrzliwa. Rachunek nie przyjdzie. Ten adres jest przeznaczony dla ludzi, którzy chcą wypróbować metodę SM przed zakupem pakietu na CD. Zarejestruj sie i korzystaj do woli, ale nie przesadzaj z iloscią słowek wprowadzanych codziennie. Jesli wybierasz się na wakacje, zarejestruj się dopiero po powrocie.

Powodzenia.

BJK
BJK
bejotka
fellow
 
Posty: 697
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00

Re: supermemo.net

Postautor: cam » 29 lip 2003, 20:03

Dzięki!Niestety, podejrzliwa jestem, co wcale mi się nie podoba, ale jakoś tego wykorzenić nie mogę...pozdrawiam i dzięki za info
cam
newbie
 
Posty: 11
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00

Re: supermemo.net

Postautor: savant » 30 lip 2003, 7:09

Bez obrazy cam, ale jesli podobne stany, zwane paranoja, wystepuja u ciebie z duzym nasileniem zalecam wizyte u psychologa.
[url:30n18x2b]http://www.lsc.edu.pl[/url:30n18x2b]
Szkoła językowa - Warszawa Centrum
[img:30n18x2b]http://www.businessrepublic.pl/images/avatar1.gif[/img:30n18x2b]
savant
junior fellow
 
Posty: 221
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00


Re: supermemo.net

Postautor: vlord » 05 cze 2022, 9:44

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
http://journallubricator.ruсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości