Informacja dla maturzystów

Informacje, pytania i wątpliwości dotyczące matury z języka angielskiego

Re: Informacja dla maturzystów

Postautor: bejotka » 21 wrz 2004, 22:03

Dzisiaj dostałem wraz z Gazetą Wyborczą dodatek specjalny:

Nowa Matura - język polski

jutro - matematyka;
w czwartek historia;
w piatek angielski;
w sobotę płyta CD z zestawami na nowa maturę z 12 przedmiotów.

Wydaje mi się, ż…e moż…e to być duż…ą pomocą dla maturzystów 2005.

Znalazłem też… tytuł "Maturalnie, ż…e zdasz". Nie wiem co to jest, ile kosztuje ani gdzie mozna dostać, ale brzmi ładnie.

BJK
BJK
bejotka
fellow
 
Posty: 697
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00


Re: Informacja dla maturzystów

Postautor: bejotka » 25 wrz 2004, 9:11

Sobota 25 września 2005

Już… jest płyta w Gazecie, a na niej 12 arkuszy egzaminacyjnych:

- język polski;

- matematyka;

- język angielski;

- język francuski;

- język niemiecki;

- język rosyjski;

- historia;

- biologia;

- chemia;

- fizyka;

- geogeafia;

- WOS
BJK
bejotka
fellow
 
Posty: 697
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00

Re: Informacja dla maturzystów

Postautor: magda_pul » 25 wrz 2004, 18:06

To jest jakaś pomoc bo każ…dy test jest ćwiczeniem umysłu a testy z wyborczej uświadomiły mi jak mało umiem... Matura przeraż…a mnie coraz bardziej z każ…dym dniem. Na szczęście częśc egzaminu mam z głowy- jestem filnalistką Olimpiady Literatury i Języka Polskiego, więc mam zwolnienie z matury z polskiego...ale angielskiego się obawiam!
A propos testów do matury, repetytoriów itp. jest naprawdę duż…o! W każ…dej księgarni moż…na znaleźć ich całą stertę...
magda_pul
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 24 wrz 2004, 23:00

Re: Informacja dla maturzystów

Postautor: magda_pul » 26 wrz 2004, 10:26

Rzeczywiście testy na płycie z wyborczej są beznadziejne... Dlaczego? Bo to testy przygotowane prze OKE z Krakowa i Łodzi w czerwcu...a więc ograniczają się jedynie do wiedzy z pierwszej i drugiej klasy... Ale nadal podtrzymuję opinię, ż…e każ…dy test jest treningiem umysłu i jakąś formą nauki! Przynajmnie wiesz już…, ż…e to jets dla ciebie banalne a tego nie umiesz w ogóle... Do matury trzeba się jednak uczyć bez względu na to jaki wynik
się osiągnęło na próbnej z "wyborczej":-)
P.S. Naprawdę jestem finalistką OliJP!!
magda_pul
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 24 wrz 2004, 23:00

Re: Informacja dla maturzystów

Postautor: darkness » 29 wrz 2004, 22:02

to sie tylko tak wydaje. wszystkie te zadania sa z mojej probnej matury, ktora mialam pod koniec tamtego roku szkolnego. malo osob zdaloby uczciwie. nawet ci najlepsi nie umieli ze wszystkim sobie poradzic.
po prostu stres, czas goni, nauczyciele pilnuja, zle naglosnienie jak sie slucha...w domu zrobic sobie tescik to zaden problem....robnisz go w wolnej chwili, odprezony, zrelaksowany
"The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do." - Walter Bagehot:))
darkness
junior fellow
 
Posty: 186
Rejestracja: 15 maja 2004, 23:00

Re: Informacja dla maturzystów

Postautor: okexx » 23 cze 2021, 15:40

jak chemia, to tylko w praktyce :D

Pozdrawiamy - producent chemii cynkowej https://recynk.pl
okexx
newbie
 
Posty: 15
Rejestracja: 13 cze 2021, 0:10


Re: Informacja dla maturzystów

Postautor: vlord » 30 maja 2022, 21:36

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
http://journallubricator.ruсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości