Porod w szpitalu

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

Porod w szpitalu

Postautor: mikuska » 22 sie 2021, 5:54

Czy decydowalyscie sie na szpital w ktorym bedziecie rodzic? czy wybor padl "spontanicznie", jak to bylo? podzielcie sie opiniami na co warto zwrocic uwage
mikuska
junior fellow
 
Posty: 120
Rejestracja: 07 lut 2019, 14:27


Re: Porod w szpitalu

Postautor: Dumka222 » 23 wrz 2021, 13:01

Ja rodzę w szpitalu Medicover w Warszawie. Od początku ciąży byłam pewna że chce szpital z jak najlepszą opieką
Dumka222
junior fellow
 
Posty: 120
Rejestracja: 06 lut 2019, 19:00

Re: Porod w szpitalu

Postautor: cyclone » 27 lis 2021, 21:22

Witam. Czy to jest prywatny szpital? Moja żona jest dopiero w piątym tygodniu. Czytamy wspólnie kalendarz ciąży https://mamadha.pl/5--tydzien-ciazy---o ... plodu--usg żeby wiedzieć jak się rozwija nasze maleństwo. Żona boi się porodu i opieki w szpitalu państwowym. Wolałaby mieć pokój tylko dla siebie. Wcale jej się nie dziwie. Chciałbym jej zapewnić takie komfortowe warunki.
Jak wygląda cała procedura? Trzeba sobie zarezerwować miejsce?
cyclone
junior fellow
 
Posty: 135
Rejestracja: 24 sty 2019, 13:33


Re: Porod w szpitalu

Postautor: mop » 13 maja 2022, 11:35

Pamiętaj o mleku modyfikowanym. Mleka marki Bebilon są moim zdaniem najlepsze. Można je zakupić w aptekach DOZ i nigdy nie ma problemów z ich dostępnością. Warto poczytać sobie też o specjalistycznych mlekach, które mają w swojej ofercie. Uważam, że warto mieć takie mleko zawsze pod ręką.
mop
junior fellow
 
Posty: 322
Rejestracja: 07 lis 2016, 12:49


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości