Nauka angielskiego metodą Callana

słówka, kolokacje, phrasal verbs, idiomy, slang, przysłowia

Nauka angielskiego metodą Callana

Postautor: ScottPutski » 12 kwie 2021, 8:51

Nauka angielskiego metodą Callana - czy to ma sens? Co wy o tym myślicie?
_________________________
Ogłoszenia o pracach licencjackich i magisterskich
Awatar użytkownika
ScottPutski
junior fellow
 
Posty: 186
Rejestracja: 08 lut 2019, 11:21


Re: Nauka angielskiego metodą Callana

Postautor: ScottPutski » 12 kwie 2021, 10:17

Na pewno ma ona dużo zalet moim zdaniem. To jest na pewno wspaniała sprawa!!!
_________________________________
https://pracemagisterskie-licencjackie. ... -maturalne
Awatar użytkownika
ScottPutski
junior fellow
 
Posty: 186
Rejestracja: 08 lut 2019, 11:21

Re: Nauka angielskiego metodą Callana

Postautor: stonoga » 31 sie 2021, 12:04

A skoro już o nauce języków mowa, to czy są tutaj jacyś obcokrajowcy, którzy uczą się języka polskiego? Jeśli tak, to z czego uczycie się gramatyki? Ja widziałam ostatnio na stronie internetowej https://startpolish.pl/k/gramatyka-jezy ... krajowcow/ całkiem fajną książkę. Czy ktoś z Was miał z nią do czynienia?
stonoga
junior fellow
 
Posty: 428
Rejestracja: 29 cze 2020, 21:13

Re: Nauka angielskiego metodą Callana

Postautor: _zosia_ » 15 lis 2021, 14:31

Ja polecam naukę w szkole ProfiLingua :) Na https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... ski/online możecie zapoznać się z ofertą kursów językowych od nich :)
_zosia_
newbie
 
Posty: 29
Rejestracja: 04 gru 2020, 11:53

Re: Nauka angielskiego metodą Callana

Postautor: eska1 » 19 lis 2021, 23:56

Nie uczyłam się języka angielskiego tą metodą, więc trudno mi się wypowiedzieć. Za to znam i szczerze polecam naukę Metodą Aktywnego Mówienia. A znalazłam takie lekcje na https://youtu.be/c1BcVD4ZxWk , tutaj akurat czas Present Perfect jest omówiony. Mogę powiedzieć tak, dużo więcej daje 20 minut takiego sposobu nauczania, niż siedzenie nad tym samym tematem nad książką i uczenie na pamięć.
eska1
junior fellow
 
Posty: 153
Rejestracja: 12 lut 2019, 20:08


Re: Nauka angielskiego metodą Callana

Postautor: vlord » 11 cze 2022, 2:52

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
инфоjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości