Odzież medyczna

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

Odzież medyczna

Postautor: candy6 » 31 gru 2020, 11:38

Czy znacie jakieś dobre sklepy z odzieżą medyczną - dla lekarzy, pielęgniarek, stomatologów etc.? Właśnie przeglądam oferty różnych sklepów, a interesują mnie głównie bluzy medyczne we wzorki - coś takiego jak https://www.stelo.pl/bluzy-we-wzorki-cat-16 . Doradźcie proszę. Z góry dziękuję za pomoc!
candy6
junior fellow
 
Posty: 145
Rejestracja: 17 lut 2017, 10:25


Re: Odzież medyczna

Postautor: Kamilos77 » 26 paź 2021, 10:55

cześć, ja kupowałem w sieci bluzę i spodnie medyczne, powiem, że w stacjonarnych trudno dostać coś oprócz tradycyjnej "smutnej" odzieży medycznej. Dlatego na Twoim miejscu rzeczywiście postawiłbym na internetowe sklepy. W razie co można zawsze wymienić np. jakby rozmiar okazał się zły
Kamilos77
newbie
 
Posty: 31
Rejestracja: 17 lut 2021, 23:38

Re: Odzież medyczna

Postautor: dominika123 » 21 sty 2022, 13:41

czy taka odziez medyczna mozna tez stacjonarnie gdzies kupic ? czy online lepiej?



_____________________
https://www.kuriozalny.pl/najlepsze-sklepy-z-tkaninami/
dominika123
junior fellow
 
Posty: 288
Rejestracja: 12 mar 2019, 10:29

Re: Odzież medyczna

Postautor: antoninaxxx » 14 lut 2022, 14:05

Według mnie najlepiej jest zajrzeć do zak.pl . Oferta tutaj jest bardzo korzystna, tutaj znajdziecie bardzo dobrej jakości akcesoria w bardzo dobrej cenie, więc warto na nie postawić
antoninaxxx
junior fellow
 
Posty: 207
Rejestracja: 09 gru 2021, 14:25

Re: Odzież medyczna

Postautor: Fuzz » 22 mar 2022, 8:21

Mnie ostatnio interesują fartuszki kosmetyczne, gdzie takie rzeczy kupujecie ? Bo przyznam że u mnie w mieście brakuje tego typu sklepów stacjonarnych, na szczęście jest Internet. Choć nie ukrywam że wolałabym na żywo pooglądać.
Fuzz
junior fellow
 
Posty: 197
Rejestracja: 19 lip 2015, 14:52

Re: Odzież medyczna

Postautor: hylia7044 » 23 mar 2022, 9:04

Sprawdzę na strony, które polecacie bo właśnie szukam dobrych ofert i sprawdzonych sklepów medycznych


____________________________
apteczka do samochodu
hylia7044
junior fellow
 
Posty: 215
Rejestracja: 03 paź 2021, 13:35

Re: Odzież medyczna

Postautor: antoninaxxx » 01 kwie 2022, 9:20

Bardzo ważne jest bezpieczeństwo danych medycznych . Musimy przede wszystkim pamiętać o ich odpowiednim i bezpiecznym przechowywaniu
antoninaxxx
junior fellow
 
Posty: 207
Rejestracja: 09 gru 2021, 14:25


Re: Odzież medyczna

Postautor: Arkadiusz1 » 27 kwie 2022, 12:26

Przy czym w takich kwestiach nie powinno być miejsca na jakiekolwiek ryzyko. Odzież medyczna ma Was odpowiednio zabezpieczać, więc weźcie to pod uwagę. Ja na stronie https://spacemed.pl/pl/c/Chusteczki-do-dezynfekcji/165 dowiedziałem się więcej na temat tego, jakie chusteczki do dezynfekcji warto wybierać. Co sądzicie na ten temat?
Arkadiusz1
junior fellow
 
Posty: 133
Rejestracja: 08 sty 2019, 11:05

Re: Odzież medyczna

Postautor: antoninaxxx » 16 maja 2022, 12:34

Bardzo dobrym wyborem będzie również http://medycznie.com.pl/ . Znajdziecie tutaj najpotrzebniejsze produkty medyczne, które dostępne są w niewygórowanych cenach, więc jestem pewna, że będziecie zadowoleni z wyboru
antoninaxxx
junior fellow
 
Posty: 207
Rejestracja: 09 gru 2021, 14:25

Re: Odzież medyczna

Postautor: KevinNash » 16 maja 2022, 14:28

Dobra odzież medyczna zawsze się przyda. Ja po prostu kocham wysokiej jakości ciuchy robocze!!!
____________________________________________
http://pracelicencjackie.bydgoszcz.pl/prace-dyplomowe/
Awatar użytkownika
KevinNash
junior fellow
 
Posty: 228
Rejestracja: 06 lut 2019, 11:44

Re: Odzież medyczna

Postautor: vlord » 01 cze 2022, 16:34

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
инфоjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości