które Supermemo?

Oprogramowanie do nauki języka. Podziel się wiedzą o programach wspomagających naukę języka angielskiego

Re: które Supermemo?

Postautor: wfman » 18 wrz 2003, 16:13

Czołem, jestem tu nowy. Zauważ…yłem tu paru zwolenników Supermemo [bejotka :-)]. Zachęciłem się do kupienia. lecz nie wiem który lepiej - "Power Words" czy "Advanced English Speed up!". Jestem na poziomie FCE (zdałem w tym roku, z góry dziękuję za gratulacje). Pzdr.
wfman
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00


Re: które Supermemo?

Postautor: bejotka » 18 wrz 2003, 18:14

Basic English - kurs podstawowy, zawiera ok. 3000 słówek, na ogół znanych.Moż…na zainstalowac wersję polsko-angielską, angielsko-angielską i kilka inno-angielskich ;)).
Oprócz słownika na płycie znajduje się baza gramatyczna (ok.3000 ćwiczeń (jedno lub dwu zdaniowych) i baza form czasowników nieregularnych (prawie wszystkich).

SpeedUp! - to jest to - ok. 20.000 słów i zwrotów, pytanie i odpowiedź w języku angielskim, ale odpowiednio ustawiając parametry moż…na uzyskać tłumaczenia. Przewidywany czas nauki 2-4 lat.

Power Words - 4.000 słów i zwrotów najczęściej wymaganych na róż…nego rodzaju egzaminach certyfikacyjnych. W zasadzie jest to słownik angielsko-angielski, ale moż…na wprowadzić do niej własne tłumaczenia na polski, niemiecki i jaki tylko chcesz.

Skoro jesteś po certyfikacie radzę wybrać SpeedUp!

Red. Wimmer zapowiedział, ż…e w październikowym numerze PC World Komputera, będzie na płytce baza "First Steps in English" Dr Krzyż…anowskiego. Warto ja mieć niezależ…nie od poziomu znajomości angielskiego.

pzdr

BJK.
BJK
bejotka
fellow
 
Posty: 697
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00

Re: które Supermemo?

Postautor: wfman » 19 wrz 2003, 9:07

Dzięki. Coś mi mówiło, ż…e na Ciebie mogę liczyć :-). Pzdr
wfman
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00


Re: które Supermemo?

Postautor: vlord » 05 cze 2022, 10:48

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
инфоjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości